X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Badanie CMV
Odpowiedz

Badanie CMV

Oceń ten wątek:
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt, że igm masz ujemne. U mnie dodatnie igm utrzymywało się jeszcze długo po. Czekaj spokojnie na wyniki badań i interpretację lekarza zakaznika.

  • Lilakk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Powtorzone badania w szpitalu zakaznym - IGM ujemne, IGG dodatnie (sa inne jednostki wiec nie wiem czy dalej rosnie czy nie). Ale co najwazniejsze - awidnosc wysoka! Ostatnia miesiaczke mialam 20/02, wiec na pewno przeciwciala sa z wczesniejszego okresu :) Duza ulga, ale dam Wam jeszcze znac co oznacza to wzrastajace geometrycznie IGG po wizycie u zakaznika (mam ja dopiero 09/05).

  • Lilakk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na przyszlosc gdyby ktos mial sie denerwowac tak jak ja - zakaznik w szpitalu powiedziala mi, ze takie geometryczne wzrosty w poczatkach ciazy przy wysokiej awidnosci nic nie znacza i ze nie ma w takiej sytuacji zadnego zagrozenia dla plodu (dostalam nawet takie zaswiadczenie).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilakk wrote:
    Pisze na przyszlosc gdyby ktos mial sie denerwowac tak jak ja - zakaznik w szpitalu powiedziala mi, ze takie geometryczne wzrosty w poczatkach ciazy przy wysokiej awidnosci nic nie znacza i ze nie ma w takiej sytuacji zadnego zagrozenia dla plodu (dostalam nawet takie zaswiadczenie).


    Ja też bardzo się denerwuje. Zaczęłam 6 mc ciąży, dopiero teraz miałam badanie na cytomegalię. Wyszło mi IGG powyżej 500 a IGM 0.2.

    Raz czytam, że igg powyżej 500 świadczy, że niedawno przeszłam zakażenie, innym razem czytam, że bardzo dawno. Czekam dopiero na wizytę u lekarza. Z nerwów zejdę.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 13:17

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 30 lipca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę temat i dorzucę trzy grosze. U mnie też od razu szpital szpital, pilna konsultacja, a w szpitalu figa z makiem, do poradni i jeszcze pretensje do pacjenta.. bo to pacjent powinien zna procedury medyczne i medycynę. I pacjentowi się nudzi :/

    za85tzc.png
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odświeżam temat bo niestety wyszedł mi dodatni wynik na CMV. Na razie robiłam IgG, w przyszły tygodniu dorobię IgM i awidność. Temat całkiem dla mnie nowy, jak zaczęłam czytać o tym w internecie to masakra, można się załamać, więc dopiero tutaj widzę, że można jakoś rozsądnie do tego podejść.
    3 tyg temu poroniłam pierwszą ciążę, więc może to mogło być powodem? Za tydzień idę do ginekologa i już wariuje...
    https://ovufriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/badanie-cmv,845,11.html#

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 20 marca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zrobiłam IgM i wynik ujemny na szczęście. Czekam jeszcze na awidnosc. Ale przynajmniej jestem trochę spokojniejsza, co prawda w innych wynikach wyszły różne rzeczy ale to chyba przynajmniej ok.

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ