X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka... owsianka chyba nie bardzo, bo na pierwsze śniadanie nie powinno sie jeść nabiału. Chociaż powiem, ze ja sonie czasami zjem mix: owsiane, kukurydziane i fitness i cukry u mnie sa ok, czasami ser twarogowy i tez spoko. Trzeba próbować. No i zależy tez jak duże to jabłko.. bo ono tez ma cukier. :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka witamy i na wstępie zaznaczam, że od 2017 jest norma 1h po posiłku 140 i część z nas cukrami 128 się wogóle nie przejmuje ;)

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kropka :-) Służymy pomocą.
    Owsianka na 1 śniadanie, to raczej zły pomysł. Chyba wszystkie unikamy na 1 śniadanie. Na drugie już raczej cukru nie wywala po owsiance. Chociaż niektóre dziewczyny w ogóle muszą owsianke odpuścić :-\

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Kropka witamy i na wstępie zaznaczam, że od 2017 jest norma 1h po posiłku 140 i część z nas cukrami 128 się wogóle nie przejmuje ;)
    o to dobrze, że mówisz bo w szpitalu nie raczyli mnie o tym poinformować a ja tu się spinam, że mam 130..

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Kark dobra jesteś. Życzę smacZnych paczusiow.
    Kropka, bo nie każdy diab. O tym informuje jeszcze. Nadal czekaja na oficjalne stanowisko PTD. Moj mnie jeszcze oficjalnie nie powiadomił, chociaż przyznał, ze pogłoski są. Większość dziewczyn juz ma oficjalne wytyczne od swoich diab. :-)

    .kropka. lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka, mnie już diabetolog poinformowała o nowej normie do 140, a właściwie to jest powrót do normy sprzed kilku lat, jak byłam w ciąży z córką (2008) to norma była właśnie do 140.

    Kończę właśnie piec rogaliki na tłusty czwartek i zaraz się zbieram do gina.

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka z dietą jest tak, że co jest zakazane dla jednej okazuje sie, ze jest dobre dla drugiej :-) Na 1 śniadanie zazwyczaj można mniej, większość odbija sobie ma nastepnych posiłkach. Duzzzo warzyw :-) do każdego posiłku :-) ogarniesz, potzreba tylko trochę czasu :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria daj znac po wizycie :-) Mmmm rogaliki. A mnie len wziął. Jak jeść nie mogę w tłusty czwartek to strajk robię i nie piekę :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark a Twój maluch Wwnocy ma jeszcze pieluche?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co jecie na podwieczorek? :) jogurt naturalny i sok pomidorowy wychodzi mi już bokiem :D

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kropka ☺ podwieczorek... Ja się nie wiem czy mogę wypowiadać bo ja tu grzesze hehe ☺ ale np ja jem zwykły jogurt owocowy łyżka dwie płatków owsianych i np pół albo całe jabłko ☺

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacytuję wam coś : " Gdy Ci smutno, gdy Ci źle idź do kuchni nazryj się " hehehe a jak to się ma do nas ☺☺☺

    Elaria lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka witaj wśród słodkich mam :) Zobaczysz tydzień dwa i oswoisz się z dietą. Na podwieczorek owoce z jogurtem, koktajle owocowe, budyń z ksylitolem, owcianke. Musisz sprawdzić jak twój organizm będzie reagował.
    A ja dziś zrobiłam trening przed tłustym czwartkiem :D Zjadłam dwa pączusie domowe i cukier po 1h 113 ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro trening jak to cudownie brzmi :D Kurde normalnie jakoś nie jestem aż taką fanką paczków, ale jak ciągle o nich mówimy i wszędzie o nich mówią to ja nie wiem, aż mi brzuch skręca :D

    h4py1w9.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi ja też jakąś wielką fanką pączków nie jestem. Jakoś specjalnie tłustych czwartków nie obchodziłam, ale w tym roku potraktuje ten dzień jak dyspense :D Oczywiście wszystko z umiarem ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero będę mieć tłusty piątek chyba że jutro nie wytrzymam i gdzieś po drodze kupię bo jadę do rodziców i zobaczymy jak będzie :)
    Ale te pączki w tłusty czwartek są różne i czasem po prostu nie dobre bo robione masowo :(

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad ma. Czasami wstaje rano z suchym, ale czasami wstaje w nocy, chce pić to wtedy pampers rano przesikany. Ale na drzemkę południową mu nie zakładam :)

    Chyba faktycznie chodziło o ten głód. Na kolację mimo mdłości spróbowałam 2 pączków, jadłam dosyć długo i teraz mnie naciąga co chwilę, ale cukier po godzinie 109 :)

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie lubię pączków w tłusty czwartek bobczuc masowke, będę jeść za tydzień :D

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:14

‹‹ 1433 1434 1435 1436 1437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ