X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:13

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na poranna senność pomaga sen hehe hehe ☺

    Justice, Wiolad, Elaria lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina od dziś mówimy NADSZCZO zapamiętaj hehe ☺ hehe ☺

    Wiolad lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 wrote:
    Kark właśnie to pisałam ze ciągle bym spala to silniejsze ode mnie ☺ kapusta kiszona z majonezem? Dobre to jest? ☺
    Tak mnie po tym przeleciało w ubikacji, że jednak nie dobre :/
    Mam dziś ziemniaka gotowanego na obiad, może zostanie w brzuchu na dłużej :(

    My też kąpiel codzinnie, ale w szpitalu zawsze zaznaczałam, że ma być nie kąpany bąbel. Ja już i sikaczka i pisurkę przerobiłam, także nic dla mnie niestraszne XD Chociaż przyznam, że jednak chłopcy dla mnie są bardziej skomplikowani w obsłudze :P

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje, że chlopcy latwiejsi w obsłudze. Jak byla u mnie ostatnio kolezanka z maluszkiem i akurat mala zrobiła II, a ona jeszcze taka pulchniutka, to jak zobaczylam jak to powchodzilo w te wszystkie zakamarki, to sie przerazilam. U chlopca siup siurek w gore ciach prach powycierane :-)
    Nadszczo hahahahha fajnie :-) u mnie NADSZCZO dzisiaj 70.
    Justice witaj w klubie mi tezw na poranna senność pomaga syn.
    U nas kikut ładnie sie wysuszyl. Nawet zbytnio na niego uwagi nie zwracalismy. Psikalam oktaniseptem :-) Na szkole rodzenia jakoś tak nastawialy u mnie położne, że jakoś w ogole nie mialam leku zaroqnow przed porodem, jak i opieką nad dzidziorem :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:13

    Wiolad, Dominika89 lubią tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad w takiej sytuacji to chyba tylko pod kran i umyć tylek hehe ☺ no dziewczynki chyba wymagają większej pracy żeby utrzymać higienę bo to wszystko blisko siebie trzeba dokładnie powycierac ☺
    Justice masz rację to będzie mój środek przeciwsenny ☺

    h4py1w9.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka używam ksylitolu. Z reszta ksylitolu używałam już przed ciąża. Nie podnosi cukru i w ciąży można. Wszystko nim słodzę i dodaje do ciast itp. :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ig ksylitolu wynosi 7 lub 8 jakoś tak :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywalam ksylitolu na poczatku tylko do wypiekow i kawy ale teraz pozwalam sobie czasem do herbaty. Staram sie nie przekraczac 2 plaskich lyzeczek dziennie.

    Kapiel dla mojego D. Przez pierszy miesiac to byla masakra:) darl sie jak opetany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:38

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka a normalnego kakao nie mogłabyś się napić np. na podwieczorek kakao 100% zrobione na mleku posłodzone ksylitolem. Ja takie piję :) U mnie jest ok z cukrem po nim.

    Karolyn u nas tez na początku kąpiele, to było darcie, ale nam na szkole rodzenia akurat o tym mówiły. Dziecko uczy się tego. Nagle go rozbieramy, wsadzamy do czegoś mokrego + odruch moro. Brak koordynacji, brak opatulenia, ręce i nogi latają :)
    Na szczęście bardzo szybko stało się to przyjemnością. Nie wspomnę już jak to teraz wygląda :D :D - płacz jak ma wychodzić.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka z ksylitolem smialo działaj. On nie podnosi cukru wiec nie traktuj tego jako posilek. Ja pije kawe godzine po sniadaniu bo tam jest mleko ale jak slodze herbatę to piję kiedy chcę, nie ma to znaczenia w cukrach.
    Uwazaj tylko zeby nie przesadzić bo Cie pogoni hehe. Polecam na zaparcia ;-)
    Dodam jeszcze ze czytałam na portalu medycznym, ze dzieci kobiet ktore stosowały w ciąży ksylitol nie mają w przyszłości problemów w próchnica. Z resztą na nasze ząbki działa on podobnie ;-)

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 wrote:
    Wiolad w takiej sytuacji to chyba tylko pod kran i umyć tylek hehe ☺ no dziewczynki chyba wymagają większej pracy żeby utrzymać higienę bo to wszystko blisko siebie trzeba dokładnie powycierac ☺
    Justice masz rację to będzie mój środek przeciwsenny ☺
    Mój niekiedy wymagał takiego potraktowania tzn. prosto pod kram. Dzieci to potrafią po same pachy SERIO - nie było wiadomo niekiedy od czego zacząć :D

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dzieci są robione pasty z ksylitolem, właśnie dlatego, że ma działanie przeciw-próchnicze. Niestety takie pasty to tylko w sieci, lub na bio bazarach :)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Heleneczka z ksylitolem smialo działaj. On nie podnosi cukru wiec nie traktuj tego jako posilek. Ja pije kawe godzine po sniadaniu bo tam jest mleko ale jak slodze herbatę to piję kiedy chcę, nie ma to znaczenia w cukrach.
    Uwazaj tylko zeby nie przesadzić bo Cie pogoni hehe. Polecam na zaparcia ;-)
    Dodam jeszcze ze czytałam na portalu medycznym, ze dzieci kobiet ktore stosowały w ciąży ksylitol nie mają w przyszłości problemów w próchnica. Z resztą na nasze ząbki działa on podobnie ;-)
    Tak z ksylitolem przygodę trzeba rozpocząć stopniowo :)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    Mój niekiedy wymagał takiego potraktowania tzn. prosto pod kram. Dzieci to potrafią po same pachy SERIO - nie było wiadomo niekiedy od czego zacząć :D
    Ja podobno tak mamie robiłam wieczorem. Umyta czysta pachnąca i nagle pierd i po pachy kupka hehehe :D
    Wredna od małego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:58

    Wiolad lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozeee... niech mnie któraś kopnie w cztery litery... juz mi bok chyba zgnił od leżenia ;-) ;-) ;-)

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka kobiet w ciąży się nie biję ;) Ja leże po obiedzie nażarłam się jak nie wiem... :D

    Wiolad lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Bozeee... niech mnie któraś kopnie w cztery litery... juz mi bok chyba zgnił od leżenia ;-) ;-) ;-)
    Zamienię się z miłą chęcią. Kredka korzystaj póki możesz. Niech gniją oba boki. Po porodzie już nie bedzie czasu na gnicie. Tęsknię czasami za tym :-) Ja dzisiaj miałam fajnie. Rano teściowa przyszła pobawić młodego. Teraz mój mąż już w domu, to mam czas na relaks :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 lutego 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 wrote:
    Kredka kobiet w ciąży się nie biję ;) Ja leże po obiedzie nażarłam się jak nie wiem... :D
    A nie w ciąży się bije? Hehehe ;-)

    74dix1hpmwypzcju.png
‹‹ 1431 1432 1433 1434 1435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ