X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit zostało mi tak mało do porodu ze juz poczekam z tymi bulkami bo czasem ok a raz mi do ponad 150 skończyło :)
    Rosolina jeśli chodzi o makaron to mogę w jakiejś tam rozsądnej ilosci, ale i tak podchodzi pod 140 i trzyma z 1,5 godziny :) wiec juz tez czekam :)
    A i Rosolina gratulacje z udanej wizyty :)
    Nitka dopiero urodziłas a tu już dwa miesiące i ja na wylocie :) moja Kluseczka juz prawie 3 kg tak mysle bo ostatnio 2700 było więc tak idealnie 3 kg z kawałkiem do porodu :)

    A ja dziś kolejna bezsenna noc i odsypianie do 9 :( moje biedne zebra. A mam w sumie mały brzuszek. To co by to było przy większym... :)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, a jak tam Igorek?? Napisz coś o Was!

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Igorek dobrze :) rosnie jak na.drozdzach wazy ponad 5kg takze jeszcze raz tyle co sie urodzil:) jestesmy na cycku nadal choc czasem daje mm zazwyczaj przed snem bo mu malo:) wczoraj bylismy u lekarza i wyszlo ze ma niby skaze bialjowa i dostalismy mleko na recepte zmkeszalam mu ze starym mlekiem i plul tym mlekiem niesmakuje mu bebilon oby sie przyzwyczail... w poniedzialek idziemy na powtorke morfologi i moze wkoncu odlozymy zelazo bo w kolko sie prezy i ciezko mu sie zalatwic przez to:/ denerwuje mnie jego przepuklina pepowinowa chcialabym zeby znikla juz a to moze jeszcze dlugo trwac:( juz taki fajny pocieszny sie zrobil, ladnie spi w nocy na spiocha dam cyca i spimy do rana:) faldek nabral tu i tam takze widac ze mama dobrze karmi;) zaczyna juz gaworzyc czasem sie usmiechnie jak mama robi z siebie glupka zeby zobaczyc usmieszek :) najbardziej sie cieszy jak go caluje i jest glosny cmok:) braciszek nadal strasznie w nim zakochany przychodzi caluje tuli codziennie wychodzac do przedszkola mowi kocham cie Igorku najmocniej na swiecie daje buziaka i ucieka :)

    Takze male problemiki sa ale wkoncu przejda cieszymy sie ze to tylko male problemiki a tak to dzieciaczki zdrowe:)

    Dominika89, Justice lubią tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/32a5cccc35db.jpg

    Dominika89, Justice, Elaria, karolyn lubią tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mnie to cukry ok procz rannych jak pisalam ale tym sie niemartwie;) waga wkoncu zaczela leciec w dol powoli powoli ale leci;) w oczach widze ze jestem mniejsza chyba tluszczyk w miesnie sie zamienia:) wkurza mnie tylko to ze jeszcze cwiczyc po cc niemoge choc bardzo bym chciala:/ ale juz sie mieszcze w spodnie sprzed ciazy och co za radosc:):):):) jak maly niespi to go nosze w kolko na rekach nielubi jak go zostawiam obok i robie cokolwiek w kolko musze go zabawiac interesowac sie nim jak nie to placze a plakac niemoze bo sie powieksza przepuklina takze nosze klocka i co wieczor nadgarstki mnoe bola mam nadzieje ze schudne od noszenia go chociaz :P ocho budzi sie znikam na karmionko ;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:11

    Dominika89, Elaria, Spirit, Rosolina, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb03ce896417.jpg

    To moja Kluseczka już na pewno też ma imię wybrane :D Zdjęcie takie sobie :) No i w końcu po wielu dyskusjach nie będzie Juli, Natali i Patrycji, bo wkurzało mnie, że ciągle ktoś ma jakieś ALE. I nikt dosłownie poza mną, mężem i Wami teraz nie zna imienia, bo nikomu nie mówimy. Ciągle się pytają, a my nic komlpetnie nasza sprawa i dowiedzą się po porodzie :D

    Justice, Spirit, Rosolina, Nitka_lutowa, karolyn lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam w toalecie siusiu podcieraniu się a tam krew :) może to czop?

    h4py1w9.png
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko. Jaka refundacja przysluguje nam na paski do glukometrow? Pozdrowionka

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 w poprzedniej ciazy podcierajac sie i widzac krew na papierze pojechalam na ip, a tam rozwarcie 4 cm i pecherz plodowy w kanale rodnym, a za chwile zaczely sie skurcze. Wiec mozliwe w u ciebie tez sie cos dzieje juz.

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami tego było malutko. Poczekam zobaczę :) na razie nie panikuje :) nic mnie nie boli jest ok :) dzidzia skacze jak skakala zobaczymy :)
    Co do refundacji to bez insuliny odpłatność na paski 30% a jak masz insulinę chyba 3 razy dziennie to na ryczałt paski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 15:26

    AniaKami lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami wrote:
    Dziewczyny mam pytanko. Jaka refundacja przysluguje nam na paski do glukometrow? Pozdrowionka
    30 %


    Dominika ja mialam ostatnio krew i mimo kontroli nie było wiadomo skąd, naczynka mogło pęknąć, ale Ty bliżej terminu o te kilka dni to może rozdarcie :)

    AniaKami lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi:)
    Dominiko u mnie to bylo jednorazowe ta krew i malo takze pilnuj sie:)

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:11

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice nie współżylam wiec zakładam ze to może szyjka jakieś naczynka. Znów byłam siusiu specjalnie zobaczyć i nic nie było czysto :) nic nie boli wiec leżę grzecznie :) jakby co to oczywiście szpital ale na razie luzik :)

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U.. Dominika, ja bym się przestraszyła :-) W razie czego ma cię kto zawieźć?

    Ładny kawałek pokoju pokazałaś, no i imię też ładne. Kiedyś myślałam nad tym imieniem, w poprzedniej ciąży.

    Moja mama ostatnio wypaliła z tekstem, że syn będzie miał nam za złe, że nazwaliśmy go Tadeusz, że nie będzie mu się podobało jego imię. Roześmiałam się mamie w twarz. Bo najśmieszniejsze jest to, że po tym, jak nazwała mojego brata, jej teściowie (rodzice mojego taty znaczy) nie chcieli mówić do mojego brata po imieniu 4 lata! No i nazywali go całkiem innym imieniem, zamiast faktycznym. Dodam, że mój brat ma na imię Igor.
    No więc mamusi swojej nie rozumiem... sama przeżyła taką przykrą reakcję teściów na imię syna, a teraz co robi? Zniechęca mnie do nazwania dziecka tak, jak sobie wybraliśmy, jakby to jeszcze faktycznie chodziło o jakieś udziwnione imię... Ehh... Ja się po prostu śmieję z takiej reakcji.

    Nitko, fajnie, że wasz Igorek ładnie rośnie! Jak mówisz, problemy miną. A reakcja starszego braciszka jest rozbrajająca. Przytulaski dla Igorka!

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria w razie czego jest szwagierka albo teściowa w ostatecznej ostateczności ale póki co nie schizuje bo może się szyjka skracać po prostu albo mogło jakieś naczynka pęknać. To były dosłownie dwie nitki wiec na razie wyczekuje :)

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem spokojna bo nic się poza tym nie zadzialo a jak pojadę na IP to mnie zostawia na 3 dni i dopiero się zdenerwuje :) dzidzia szaleje jak zawsze zero bólu zero skurczu nic się nie dzieje :) ja wiem ze każdy ma inne doświadczenia ale dopóki nic się więcej nie dzieje to ja nie będę panikować :)

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:11

    Dominika89 lubi tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do lekarza odpisał ze mam się nie martwić to normalne i być może to szyjka lub czop w częściach lub się zadrapalam nawet:) nic mi nie jest Malutka bryka :) zero skurczy i bólu. Napisał żeby monitorować i jakby coś się działo to IP a tak to siedzieć w domku i odpoczywać :) wiec leżę :) dziękuję za odzew dziewczyny :)

    Justice lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
‹‹ 1541 1542 1543 1544 1545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ