X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie macie piękne imiona dla dzieci. Nie stresować sie! My zaczynamy myśleć nad imieniem. :D

    Justice, Dominika89 lubią tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:11

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka wrote:
    Na jakim etapie miałyście III stopień łożyska? Bo ja już mam i się zastanawiam, czy nie za wcześnie.
    Mój gin ostatnio mówił ze łożysko idealne cokolwiek miało to znaczyć wiec pewnie 1 lub 2 stopień. To gdzieś jest napisane czy wam to mówi gin?

    Justice odpoczywam i marze o mojej Córeczce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 22:18

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś oczywiście znów nie mogłam spać ehh uroki :) wiec o 3 w nocy jadłam płatki na mleku mniam mniam :) oglądałam jakieś wróżby i tak spędziłam upojna noc hehe :) na szczęście żadnych boli skurczy plamien wiec jest ok. A Malutka tak szaleje ze chyba po porodzie będę potrzebować protez zeber :)

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice bo ta pogoda taka ze nie ciężko coś złapać. Tu 27 stopni a za chwilę 5. Ale może od przyszłego tygodnia coś się ruszy ta wiosna :) zdrówka dla Synka :)

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis nie spalam od 1:30 do 4 rano. Potem od 6 do 7. I wstalam po 8. Koszmar taka bezsennosc. Wyslalam meza z corka do szpitala na pomoc dorazna, bo skrecila sobie noge i jest coraz gorzej mimo smarowania altacetem. Tam jej choc zdjecie zrobia i lekarz obejrzy. A ja ide spac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice skąd hehe :) to musiał być jakiś fałszywy alarm :) jak tak teraz o tym myślę to mogło być nawet zadrapanie :) ale dzidzia dziś mocno napiera na dol może coś się zaczyna dziać ale zero boli zero skurczu nic kompletnie :) ewentualnie może więcej wydzieliny koloru kawa z mlekiem wiec może to jednak po woli będzie czop szedł :) w środę mam lekarza jak nic die nie będzie działo to wytrwam i popytam na żywo :)

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice wszystko masz w normie Ty perfekcjonistko :) Gdzie Ci do 140 :P Jest super i tego się trzymaj :) Ja wczoraj skrupulatnie mierzyłam cały dzień, a dziś tylko na czczo, ale biorąc pod uwagę jedzenie płatków po 3 w nocy a pomiar po 8 rano to 92 to chyba nieżle hehe :Dm a później już nie mierzyłam :D

    Justice lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice, ja dzis ciepnęłam gluko w kąt. A ty masz super cukry!

    Z nogą Miśki nic szczególnego. Rtg zrobili, gipsu nie trzeba. Ma sie oszczędzać. Już kilka dni się oszczędza, a lepiej nie jest. No nic. Oszczędza sie dalej.

    Justice lubi tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice cukry masz super...to chyba od dnia zależy...ja mialam dwa dni temu tski dzien ze ciagle wyzsze cukry ale w.normie wiec nie zwrocilam na to uwagi:)

    Justice lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 01:12

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja sie ciesze ze juz niemusze sie pilnowac i tych cukrow mierzyc nietrzeba i z ta insulina sie mordowac uffff :) niedlugo kazda z Was doczeka sie tej chwili;)


    Jesli chodzi o swieta to niemusicie sie martwic zbytnio bo glowie bazuja na jajkach i kielbasie a to mozna jesc spokojnie tak jak zurek u mnie sie sprawdzal rewelacyjnie:)

    Justice lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie! Ja w święta jem bo tak jak Justice piszesz wystarczy ze Boże Narodzenie przepokutowalam :) wiadomo nie dopcham się chlebem ale będę jesc :)

    Justice lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olewam w święta. Nie będę dopychać chlebem i tyle. A słodkie szybciej mnie teraz zamula. Odzwyczaiłam się. Chce mi się sałatki! A wędliny mamy swoje. Dziś robiliśmy z mężem białą, do mrożenia. A tuż przed wielkanocą wędzimy szynkę i baleron i coś tam jeszcze.

    Justice lubi tę wiadomość

  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak z doskoku Was czytam:) jestem i kazdej z osobna kibicuje:)

    Dominika sliczne imie:) wlasnie niedawno byla u mnie cudowna 4 miesieczna mala Hania z mama:)

    Heleneczka u mnie lozysko dojrzale miedzy 2/3 stopniem wg gin jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 21:56

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
‹‹ 1542 1543 1544 1545 1546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ