Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinder bueno mogłam zjesc na diecie cukrzycowej-jeden paluszek :) a to była taka nagroda za super super super cukry ;)
    norma jak przy knopersie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 1 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba musze sprobowac:D
    Tylko ja w pierwszej ciazy cukrzycy nie mialam, wiec kinder bueno to bylo dla mnie nic nadzwyczajnego ;-) a mimo to rzucilam sie wtedy na slodkie :-) a teraz po takiej diecie przypuszczam, ze bedzie to samo x2 :D jeszcze 24tygodnie..

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepsze było to w czekoladzie deserowej ;) ale seria limitowana
    jeden paluszek to była taka rozkosz, ze biło knopersa :)
    no...zdradzę jeszcze jedną rzecz-choć była najrzadsza...mleczna kanapka :D
    innych słodyczy już serio nie ruszałam :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 1 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, mam swój typ: tiramisu

    "było tak: dziewczyna w połogu ma ochotę na coś słodkiego i pobudzającego. Jej mama przygotowuje deser z odrobiną alkoholu, kawy, tłustego sera, cukru i biszkoptów. „Podnieś mnie” odnosi się do regeneracji sił po porodzie."

    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,127763,22568218,dostaje-szalu-gdy-na-polskich-makaronach-widze-napisy-al-dente.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 09:39

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia oj tez bym wolala kinder bueno niz knoppersa :D ale chyba zal by mi serce sciskal, ze drugi paluszek musze zostawic :P mleczna kanapka tez z kindera? :-) chyba nigdy nie jadlam :P
    My juz po cmentarzu i obiedzie :-) wczoraj bylismy na dwoch, dzis na jednym i teraz wypoczywamy :-) ale zmarzlismy jak cholera :P

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już byliśmy na grobach. Mamy u siebie dwa. Z rana bo pogoda niepewna i chcieliśmy zdążyć przed drzemka małego. W drodze powrotnej już kropilo. Synuś jeszcze pobiegal kolo bloku i właśnie śpi. Z pogodą tylko gorzej więc pewnie w domu się zasiedzimy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie jakos slabo czuje ibodpuszczam groby, poza tym kuba ma angine i antybiotyk wiecwole z nim posiedziec. Dzisiaj o dziwo cukry przyzwoite.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jednak angina dawała taką goraczkę ??

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz byl z nim u dr
    Ma nalot na migdalakach na gardle i powiekszone migdalki. Gardlo go lekko tylko boli takze z dystansem do tej diagnozy podchodze. Stawiam na mononukleoze. Obadamy. Grunt by przeszlo. Jesli to mono to wysypka po tyg sie ppjawi bo taka jest reakcja na antybiotyk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odroznic tych chorob nie sposob, nawet dr nie ma szans. jedynie badania krwi ( a chce mu oszczedzic po ost badaniach, wenflonach itp) albo wlasnie wychodzi po antybiotyku wysypka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 15:04

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mononukleozy nie znam, nie miałam nigdy z nią do czynienia
    ale na mój rozum-angina bardzo bardzo boli i też tym różnie się od zapalenia gardła
    no i w takich przypadku antybiotyk powinien szybko pomóc

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie....czy na diecie cukrzycowej (dodam że mam nadwagę a raczej otyłość ) jest jakiś ogranicznik kaloryczny?

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus, ojej, szkoda dziecka; mam nadzieję, że szybko się wykuruje

    po talerzu pomidorowej z 3 łyżkami ryżu i 1/4 marchewki -> 125 :/

    nie najadłam się oczywiście, zaraz mija 2h to jem drugi taki talerz... może bez marchewki tym razem, samą wodę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 15:37

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus niech szybko zdrowieje. A czemu stawiasz taka diagnoze?

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878
    O ile pamiętam to u ciebie często ta marchewka rozrabiala? 125 to super wynik ale jeśli się nie najadlas to jednak nie ciekawie...może lepiej więcej ryzu i bez warzyw?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie na obiad :D paluszki rybne :D
    Dzis zjadłam 5 oraz sałatkę z pekińskiej(pekińska, pomidor, kukurydza, por i CZOSNEK z majonezem) do oporu(ile zmiescilam tyle zjadlam)
    Tego czosnku mi się chciało <3
    Jadłam 30 minut-cukier pierwszy 107 drugi 96 :)
    Sałatka została na obiadokolację mniam mniam
    Może ze schabowym?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Basiulka9 Przyjaciółka
    Postów: 89 23

    Wysłany: 1 listopada 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mielone szt 3 ziemniaczki i surowka z marchewki i jablka i 112☺.

    k878 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie bo chodzi do przedszkola ;) to bardzo popularna choroba ale bardzo mylona z angina. Lekki dyskomfort czuje w gardle a przy angine jest zawsze masakra. Sasiad przechodzil mono kilka msc temu a wykluwa sie ona od 3 tyg do kilku msc. Poza tym dwa tyg temu w morfologi wyszly mu komorki atypowe co pojawia sie przy mono,toxo lub cytomegalii. Nie wiem. Dr nie jestem to takie moje gdybanie. O 16 mial 39.9 chlodzilam go jak moglam dalam nurofen 2 h pozniej 39,8...dalam mu pol tabeltki pyralgiby i juz "tylko" 38,5

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 listopada 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    straszna goraczka :( biedny Kuba

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 1 listopada 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie raonjakoś dobrze było i bez ketonów ale wcześnie wstałam. Już w domku po cmentarzach i rodzinnych odwiedzinach. O dziwo po rosole z białym makaronem, do tego odrobina ciemnego makaronu i smażony kurczak z mizerią i tylko 115!
    Amus współczuję synkowi. Ja też nigdy o tej mononukleozie nie słyszałam...
    Dzisiaj nawet nie miałam czasu pimyśleć o łamaniu diety więc hest ok :)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
‹‹ 1725 1726 1727 1728 1729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ