Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Hania003 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    I w którym tyg ciąży jesteś?

    Dopiero 12. Zrobilam 2 punktowa bo pierwsza glukoza na czczo wyszla mi prawie 100.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takiej sytuacji bylam w pierwszej i w drugiej ciąży. Na czczo wysoko=krzywa na poczatku ciąży. W pierwszej się udało, w drugiej cukrzyca, teraz nawet nie robiłam krzywej bo na czczo wysoko

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Hania003 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    W takiej sytuacji bylam w pierwszej i w drugiej ciąży. Na czczo wysoko=krzywa na poczatku ciąży. W pierwszej się udało, w drugiej cukrzyca, teraz nawet nie robiłam krzywej bo na czczo wysoko
    Czyli co, mam czekac na konsultacje ginem czy od razu zalatwiac skierowanie do diabetologa?

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już załatwiła skierowanie. Może je wystawić lekarz rodzinny. Zgodnie z ustawą diabetolog powinien cie przyjąć w ciągu tygodnia(ustawa za życiem)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po obiedzie 122, więc jednak cukry normalne ;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia trzymaj sie tam dzielnie!

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku. Leżę 13 h i już mnie wszystko boli. Z synkiem nie mam takiego spa :) zaczyna mi się za nim tęsknić. I taka dziwna noc mnie czeka-bez niani elektronicznej :) muszę się trzymać...płakać nie chcę, chyba na płacz nie mam nawet sił

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kultowa Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy po zakończeniu ciąży z cukrzycą ciążową jest konieczne wykonanie ponownie krzywej po obciążeniu glukozą? :)

    1 IUI - nieudana :(
    2 IUI - 11.03.2017 - jest bąbelek :)

    cwtr10i.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest konieczne
    Ja wręcz chcialam zrobić by wiedzieć czy cukrzyca minęła
    Moja sasiadka nie robiła bo jej lekarz stwierdzil że na pewno minela i po co obciążać trzustke
    Tego to nie rozumiem

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj po kolacji (2 kromki z serem zoltym i salatka-salata, ogorek, pomidor, papryka i kurczak gotowany cukier 134.. dzisiaj 2 parowki sokoliki, troche pomidora i ogorka kiszonego, 2 kromki z maslem i cukier 148/144.. skad taki wysoki cukier na wieczor? Na czczo i po sniadaniu, po kazdym posilku ok..

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zrobic obciazenie
    Albo badac sobie przez dwa dni w domu.
    Ja nie wiem czy bede robic obciazenie
    Wiem ze jestem w grupie ryzyka.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie
    Może po prostu dwie kromki na wraz to już za dużo?

    Ja dzisiaj jem biały chlebek :) tyle mojej przyjemnosci z pobytu w szpitalu. Jednak wszystko w normie

    k878 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze.. na wieczor to moglam w sumie wszystko zjesc, nawet i kebaba jadlam.. a teraz 2 kromki za duzo :-( chyba ze pomidor mi nie pasuje, sama juz niewiem. A jedna kromka na kolacje to dla mnie za malo :-(

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro spróbuj bez pomidora. Nawet bez papryki(bez czerwonego)

    k878 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro sprobuje bez pomidora. Bo widze ze pora kolacji nie ma znaczenia. A jak nie to jedna kromka z szynka :-/

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia super cukry masz przy takim jedzeniu i dodatkowo przy lezeniu :-)

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie wrote:
    Kamcia super cukry masz przy takim jedzeniu i dodatkowo przy lezeniu :-)


    Oby dobra passa trwała :) mam swój chleb. Ale skoro mogę bialy...w domu wrócę do swojego jedzonka

    Kassie lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamcia w szoku jestem ze taki cukier na białym
    ja po białym mam 190-200 :P

  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z bialym nawet nie probuje, skoro po grahamie mam taki na wieczor :P po 2h 104, czyli podobnie jak wczoraj mi spada. Tyle ze zlapalam troche dola, nie znosze tych ciaglych modyfikacji diety :-/ do konca ciazy to nazbiera mi sie multum tych przekroczen..

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus
    Oj bylabym w szoku widząc te 200
    Ten chleb na pewno z naszej miejscowej piekarni...ja już poprzednio wiedziałam że czasem zgrzeszyc mogę. Normy byly inne. Poza tym chcialam ladnie trzymac dietę. Dlatego teraz sobie tu pozwolilam. Czy ciemny czy bialy i tak jem kromeczke. Jednak różnica rano jest:po moim okolo 95, po tym 112
    W domu nawet nie rozważam takiego chleba. Z resztą-mąż je inny więc bez sensu kupowac trzeci rodzaj. A jak nie ma to nie kusi

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1748 1749 1750 1751 1752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ