Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A To może zawsze powinno szczypac?

    (sunshine89 lubi tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anitka nie

    anitka710 lubi tę wiadomość

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki :-) bałam się że może powinno a mnie dopiero pierwszy raz zaszczypalo ;-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, chyba powoli robi się coraz lepiej :-) wczoraj wzięłam drugi dzień 13 jednostek i że 107 spadło do 103 :-) myślicie, żeby zostać jeszcze dzisiaj przy tej dawce skoro spada czy zwiększyć? :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja sie witam
    85 bez ketonów

    anitka710 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • trycja Przyjaciółka
    Postów: 114 55

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja od dwoch dni u rodzicow. Niestety wczoraj po obiedzie 154 i juz nerwy miałam.Bo to byla kasza sos grzybowy I indyk i kiszona kapusta wiec nic takiego niby. U mnie narazie na czczo sie trzyma. Od 78-85 .Dobrze by bhylo pociągnąć tak długo.
    Anitka ja na Twoim miejscu bym podwyzszala. 103 to nadal duzo. I ja bym wzięła 15j. Ale mowie to Twoja decyzja. Ale jak nie dziala to trzeba zwiększać.

    anitka710 lubi tę wiadomość

    Spat
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też uważam że 103 to dużo, dla mnie wręcz to samo co 107
    niech zrobi się chociaż dwucyfrowo

    anitka710 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, zwiększamy :-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • trycja Przyjaciółka
    Postów: 114 55

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nie wiem czy ja dobrze myślę nad tym wszystkim. Wiadomo że kazda z nas trzyma dietę ,a ja do tego mam wrażenie że robię wszystko żeby tylko przypadkiem moja diabetolog nie włączyła mi insuliny przedposilkiem. I ja sie zafiksowalam na tym punkcie. Żeby tylko nie dostać jej. Jak to u was było I jest?. Ja mam wrażenie sie bardziej denerwuje tym, żeby nie przekraczać bo dostanę przed posiłkami niż ogólnie sie skupiać na tym co najważniejsze.

    Spat
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 266

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniam w glukometrze co 4 pomiar a w penie igle codziennie zakladam nowa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trycja ja też nie chciałam insuliny i na początku mi dieta wystarczyła. Niestety im później tym cukry rano gorzej. Wiem że może jakbym szybciej trafiła do porządnego diabetologa to może by mi ustalił dietę i by się obyło bez insuliny ale nadal czekam za wizyta więc nie miałam innego wyjścia. Strasznie jestem tym rozczarowana bo koleżanka miała takie cukry jak ja nie zgodziła się na insulinę u diabetologa, ten ja wyslal też do Poznania dali jej dietę i wyrównała cukry. Ale ona miała szczęście, bo w przeciągu kilku dni Poznań ja przyjął a nie tak jak ja muszę czekać prawie miesiąc :-( a podobno powinni mnie przyjąć w ciągu tygodnia :-(

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie dzis 78 na czczo i na szczescie bez cukru w siku :-)
    Igle w glukometrze zmieniam srednio raz na tydzien jak mi sie przypomni albozaczyna bolec :-) na poczatku zmienialam co klucie ale nie wyrobilabym finansowo na igly. A i tak sporo kosztuje ta cukrzyca bo nie dosc ze igly, paski do glukometru, paski do badania ketonow i glukozy itd.. Czasem mi szkoda ze nie moge za to czegos kupic synkowi albo juz do wyprawki dolozyc :-)

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robiłam badanie moczu i morfologii, ketonów oraz glukozy w moczu brak ale morfologia nieciekawa :-| bardo dużo parametrów albo zanizonych albo zawyzonych :-|

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anitka tez mam morfologie nie ciekawa :-) ale na tym etapie ciazy raczej nie ma sie czego innego spodziewac. W 1 ciazy do samego konca mialam super morfologie (dopiero po porodzie stracilam duzo krwi i byla duza anemia). A dziwne to bo teraz odzywiam sie zdrowiej a wyniki gorsze.

    anitka710 lubi tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mnie też to dziwi bo wcześniej nie miałam diety a wyniki dobre a teraz dieta i wyniki najgorsze spośród wszystkich :-|

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze stres tez tak wplywa i nerwy, sama niewiem :-) po kolacji 130. Kolejny wysoki cukier na wieczor. Ale wazne ze w normie :-)

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei ostatnio miałam chyba najlepsze wyniki od początku ciąży :) tylko 1 wynik lekko poniżej normy :) we wtorek następne badania i oby było tak samo =]

    U mnie po wczorajszych wynikach gdzie było 88/109/102/109 dziś już 91/100/130/117 makaron zaraz będzie nie dla mnie :(

    A powiedzcie mi czy i jakie bierzecie witaminy/suplementy?

  • Sassy Autorytet
    Postów: 465 359

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Jako do ekspertek zwracam się do Was z pytaniem, jak interpretować wynik krzywej cukrowej:
    przed 75, po 1h- 78,a po 2h- 98. Lekarza mam dopiero za tydzień, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o takich nietypowych wynikach :(

    8.04.2018 - Szczęśliwa mama pięknej córeczki <3
    n59yhdgewxvis8ih.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela ja biore witaminy prenatal classic i magne b6 max. Ostatnio gin mowil mi o tardyferonie ale w koncu mi go nie przepisal
    Sassy faktycznie nie typowe wyniki. Ja nic nie doradze bo nie mam pojecia. Moze jakis blad w laboratorium?

    Sassy lubi tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie, a ile tego magnezu bierzesz? Bo ja ten ten - dwie tabletki + to co w witaminach (femibion) i nie wiem czy nie za dużo.. a co to ten tadryferon?

‹‹ 1829 1830 1831 1832 1833 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ