X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 10 lipca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Eryka to super wieści :) to już 35 tydz wow czas pędzi jak szalony :)

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • MamaEryka Ekspertka
    Postów: 160 174

    Wysłany: 10 lipca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesmowicie. Czasem dłuży sie i dłuży a czasem pach i już 35. Dopiero co było 30 i bałam się że nawet do 34 nie dotrzymam 🙈 oby ostatnie dwa tyg zleciały i potem moge rodzic

    preg.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 10 lipca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaEryka ja to samo mialam, do 34-35 odliczałam i wolno mijało, a później to nie wiem kiedy zleciało. Ale Twój suwak już też coraz bliżej 😍

    MamaEryka lubi tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 11 lipca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaEryka wrote:
    Niesmowicie. Czasem dłuży sie i dłuży a czasem pach i już 35. Dopiero co było 30 i bałam się że nawet do 34 nie dotrzymam 🙈 oby ostatnie dwa tyg zleciały i potem moge rodzic
    Już naprawdę jesteś na końcówce! Super! Jak sie czujesz w te upały z już dużym brzuchem? 🫣

    age.png
  • MamaEryka Ekspertka
    Postów: 160 174

    Wysłany: 11 lipca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te upały to na tą chwilę najwieksza zmora... zawsze ciężko znosiłam upały, jeszcze przed ciążą. Plus jest taki że mieszkam pod samym lasem więc jest ciut chlodniej niż w dużym mieście. Do tego mam wiatraczek 🙈 wczoraj jadac do lekarza na full klimie i tak lało się ze mnie 😅 a miedzy moim miejscem zamieszkania a gabinetem były aż 4 stopnie roznicy. Ale wszystko jest do zniesienia 😊 byleby jakoś dotrwać do końca...
    W dodatku chodzę jak małe sumo a mąż ma ubaw i robi "bam" na kazdy moj krok 😅
    No i chyba dla mnie najgorsze noce. Śpię np. godzinę na jedym boku to zaczyna mnie boleć biodro a żeby się obrucić to muszę sie obudzić i trwa to chwilę niczym przerzucę się na drugi bok... ciągnie mnie wtedy bardzo w pachwinach i kroczu. A co ciekawe zawsze po wizycie mam gorszy stan i bardziej mnie boli 🤔 nie wiem czy to kwestia dlugiej jazdy w aucie. Po kilku dniach znow troche przechodzi- nie całkowicie ale aż tak nie ciagnie. Wiec noc taka poszarpana bo co godzine pobudka.
    A dziewczyny jak wasze maluszki? Pewnie cudownie mieć je już obok siebie 😍 chyba tego nie mogę sie doczekać najbardziej. Ulgę poczuje jak juz bede miala go w ramionach

    preg.png
  • MamaEryka Ekspertka
    Postów: 160 174

    Wysłany: 11 lipca, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Hope myślimy o tobie i czekamy na wieści ❤️❤️❤️

    Saimi, AEGO lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 11 lipca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szpitalu, mialam pobrane wymazy, krew itp. Był u mnie mój lekarz i kazał się szykować na jutro, wirc dostałam sniadanie i czekam do jutra

    MamaEryka, Saimi, AEGO lubią tę wiadomość

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 11 lipca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro poznasz Antosia :) super

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 11 lipca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaEryka, nie dziwię się, sama nienawidzę takiej pogody! 😂 No już końcówka, niedługo będziesz mogła normalnie się położyć w łóżku.
    Cudownie, ale powiem Ci, że mój poziom niewyspania to kosmos, Mały od jakiegoś czasu kocha spać, ale na nas. 🙈
    Hope, oh, już tylko jeden dzień! Czekamy i jesteśmy z Tobą myślami! 🩷

    Hope♥️, MamaEryka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 11 lipca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to już jutro.
    Stres jest, ale mam nadzieję, że w nocy uda mi się przespać.
    Dziś mierzyli mi miednice i Panie były zdziwione, że pierwszy raz rodziłam sama. Podobno jest bardzo wąska, a brzuch mam olbrzymi, jak na swoją posturę. Sama jestem ciekawa ile teraz waży moje dziecko, nikt mi usg nie robił, ale jutro i tak się wszystko wyjaśni.

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 12 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Antoś przyszedł na świat wczoraj przed północą przy pomocy CC. Wczoraj na każdym ktg wychodziły silne i regularne skurcze, dodatkowo po badaniu palpacyjnym zaczęłam plamić na różowo, stąd też Pani Doktor będąca na zmianie zadecydowała o natychmiastowym rozwiązaniu ciazy.
    O 6 zostałam już spionizowana i położne pomogły mi się przebrać i wykąpać. Nie spałam nic w nocy, bo dziecko dostałam od razu i musiałam się napatrzeć na niego, ale schodziły też że mnie potężne emocje, bo wszystko zadziało się tak szybko i inaczej niż miało być. Teraz jestem już na sali noworodkowej i sama ogarniam synka. Nie jest łatwo, boli, ale nie myślę o tym nawet jakoś. Póki co nie chce jeść, trochę ulewa wodami, ale 2 panie już go oglądały i powiedziały ze w pierwszej dobie może tak być i żeby się nie przejmować. Jestem obolała ale było warto 😍

    Saimi, AEGO, MamaEryka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 12 lipca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Antoś zrobił niespodziankę :) chciał poprostu wcześniej mamę zobaczyć :) dużo zdrówka dla chłopczyka! I siły dla dzielnej mamy!

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 12 lipca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to miałaś przygody. 🙈 Dobrze, że to się wszystko w miarę dobrze skończyło. 😃 Bierz kochana leki, żebyś mogła funkcjonować i ciesz się poznawaniem Antosia! 😍 Ogromne gratulacje!

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    age.png
  • MamaEryka Ekspertka
    Postów: 160 174

    Wysłany: 12 lipca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Antosia !!! Dobrze, że byłaś na miejscu i wszystko dobrze się skończyło. Najgorsze za Wami ❤️ naciesz się małym i zbieraj siły! Gratuluję ❤️❤️❤️

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 14 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, jak będziesz miała czas daj znać jak się czujesz! I jak ma się Antoś? :)

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 16 lipca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam !
    Jesteśmy już w domku! Póki co próbujemy KP.
    Jestem zakochana w Małym. Jest idealny. Nocki są w miarę ok, 2-3 pobudki na karmienie. Mam porównanie do pierwszego dziecka, gdzie nocy były tragiczne więc cieszę się że Antoś nie jest taki wymagajacy.
    Ja czuję się dobrze, gdyby nie ten okropny połóg i regulujące się stale mleko w piersiach to byłoby idealnie.
    Aaa i jeszcze jeden koszmar - spuchniete stopy . Czy Wy też miałyście tak obrzęknięte stopy? Nie widać mi kostek dosłownie.
    Jestem bardzo szczęśliwa 🥰 trzymam teraz kciuki za MameEryka🥰

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 16 lipca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope♥️ wrote:
    Cześć Wam !
    Jesteśmy już w domku! Póki co próbujemy KP.
    Jestem zakochana w Małym. Jest idealny. Nocki są w miarę ok, 2-3 pobudki na karmienie. Mam porównanie do pierwszego dziecka, gdzie nocy były tragiczne więc cieszę się że Antoś nie jest taki wymagajacy.
    Ja czuję się dobrze, gdyby nie ten okropny połóg i regulujące się stale mleko w piersiach to byłoby idealnie.
    Aaa i jeszcze jeden koszmar - spuchniete stopy . Czy Wy też miałyście tak obrzęknięte stopy? Nie widać mi kostek dosłownie.
    Jestem bardzo szczęśliwa 🥰 trzymam teraz kciuki za MameEryka🥰
    Świetna wiadomość. 🥰
    Ja miałam spuchnięte stopy tak z 3 dni po, później już mi minęło, ale chyba w połogu tak może być. 🤔
    A jak tam pierwszy Maluch zareagował na Antosia? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 16:26

    Hope♥️ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 16 lipca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Świetna wiadomość. 🥰
    Ja miałam spuchnięte stopy tak z 3 dni po, później już mi minęło, ale chyba w połogu tak może być. 🤔
    A jak tam pierwszy Maluch zareagował na Antosia? :)
    To u mnie niestety już 5 dzień. Pytałam się położnej to tez mówiła że to fizjologia a upały nie polepszają sytuacji, muszę spronowac kłaść się z nogami do góry.
    Starszy jest zadowolony ogólnie, ale jeszcze z pewnym dystansem. Mowi, że kocha brata, zapyta dlaczego tyle spi albo zwróci uwagę na małe stopy ale później idzie do swojego pokoju i zajmuje się swoimi sprawami. No i ma trochę problem z pilnowaniem się, żeby być troszkę spokojniej kiedy Mały spi, ale pracujemy nad tym. Wołam go często i zachęcam żeby dotknął brata czy pogłaskał, podkreślam też że są tak samo ważni dla mnie.

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 16 lipca, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope♥️ wrote:
    To u mnie niestety już 5 dzień. Pytałam się położnej to tez mówiła że to fizjologia a upały nie polepszają sytuacji, muszę spronowac kłaść się z nogami do góry.
    Starszy jest zadowolony ogólnie, ale jeszcze z pewnym dystansem. Mowi, że kocha brata, zapyta dlaczego tyle spi albo zwróci uwagę na małe stopy ale później idzie do swojego pokoju i zajmuje się swoimi sprawami. No i ma trochę problem z pilnowaniem się, żeby być troszkę spokojniej kiedy Mały spi, ale pracujemy nad tym. Wołam go często i zachęcam żeby dotknął brata czy pogłaskał, podkreślam też że są tak samo ważni dla mnie.
    Tak, te upały nie ułatwiają, ale faktycznie też trzymałam te nogi w górze na poduszkach.
    Oh, pewnie to kwestia czasu, w sumie „przyprowadziliście” Dziecku do domu innego małego Stworka. 😃 O, pewnie właśnie te zapewnienia, że są tak samo ważni są potrzebne, bo faktycznie teraz dużo uwagi skupia się na Antosiu.

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 17 lipca, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope♥️ wrote:
    Cześć Wam !
    Jesteśmy już w domku! Póki co próbujemy KP.
    Jestem zakochana w Małym. Jest idealny. Nocki są w miarę ok, 2-3 pobudki na karmienie. Mam porównanie do pierwszego dziecka, gdzie nocy były tragiczne więc cieszę się że Antoś nie jest taki wymagajacy.
    Ja czuję się dobrze, gdyby nie ten okropny połóg i regulujące się stale mleko w piersiach to byłoby idealnie.
    Aaa i jeszcze jeden koszmar - spuchniete stopy . Czy Wy też miałyście tak obrzęknięte stopy? Nie widać mi kostek dosłownie.
    Jestem bardzo szczęśliwa 🥰 trzymam teraz kciuki za MameEryka🥰

    Ja miałam opuchnięte stopy ponad tydzień od porodu.
    Super, że już jesteście w domku, starszy brat (chyba dobrze kojarzę, że masz już synka?) jak przyjął bobaska?

    Edit doczytałam już co odpisałaś AEGO o braciszku heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 00:05

    AEGO lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ