X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 160 48

    Wysłany: 12 października, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny

    Jestem w 17tyg i co tydzień mam krwawienia dosłownie krwawienia. Dzisiaj znowu o 4am byliśmy na emergency. Sprawdzili i tak jak ostatnio powiedzieli że to może polip albo łożysko bo jest jeszcze nisko. Czy któraś z was miała podobnie?

    Sciskamxxx

  • Zend8 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 12 października, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Wypuszczą Cię z sączącymi się wodami? U mnie mówili, że nie ma szans, do końca ciąży w szpitalu

    Ale właśnie o to chodzi że zrobili test amnio i był negatywny. Lekarze sami nie wiedzą gdzie podziały się wody bo nic nie odpływa. Wkładkę też mam suchą.

    preg.png
  • Eveline88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 października, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Hey dziewczyny

    Jestem w 17tyg i co tydzień mam krwawienia dosłownie krwawienia. Dzisiaj znowu o 4am byliśmy na emergency. Sprawdzili i tak jak ostatnio powiedzieli że to może polip albo łożysko bo jest jeszcze nisko. Czy któraś z was miała podobnie?

    Sciskamxxx

    U mnie krwawienia były związane z krwiakiem w macicy. Zaczęły się w 12tc, leżałam w szpitalu tydzień na obserwacji. Dostalam progesteron doustnie i dopochwowo. Teraz jestem w domu i mam tylko lekkie brązowe plamienia, ale musze dużo leżeć. Wstaje tylko do WC i żeby zrobić dzieciom czy sobie coś do jedzenia.

‹‹ 155 156 157 158 159
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ