X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam ostry falstart z testowaniem. Oczywiście nie bylo szansy na pozytyw. Ale babska głowa jest głupia:) silne sobie jutro rano i zobaczymy bo wykres wygląda obiecująco.

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no rzeczywiście za wcześnie :) Spróbuj wytrzymać do niedzieli, poniedziałku. Wtedy już będzie 100% pewności :) Oczywiście trzymam kciuki!

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Ja sobie nie przypominam bóli podbrzusza, ale chyba spokojnie możesz łykać Nospę :)
    W Twoim przypadku monita, rzeczywiście ciąża to nie choroba, bo w moim jest całkowicie odwrotnie :P
    oj powiem tobie chcialabym tak powiedziec :/ ale rzeczywistosc jest inna.

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tym bardziej nie rozumiem dlaczego przyjęło się mówić że "ciąża to nie choroba". Ja trochę tak się czuję. Pierwszy trymestr zdychałam ze względu na uporczywe mdłości i wymioty. Teraz niby jest lepiej, ale muszę się oszczędzać ze względu na wysokie ciśnienie a do tego bardzo szybko łapię zadyszkę :/ Ciąża to nie lada wyzwanie dla organizmu kobiety...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 16:59

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tu nowa,takze staram się o baby od2 lat i nic zaczelam 2 cykl z clomidem.dzis bylam na usg jest 12dc i pęcherzyki sa male największy ma 14mm mam isc w pon na kolejne badanie.

    jestem już tym wszystkim zmeczona tak bardzo chciałabym mieć te 2 kreseczki i potwierdzenie u lekarza.... :(

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj fryzjerka! Życzę Ci powodzenia w staraniach, wytrwałości i wiary, że w końcu musi się udać! :)
    Napisz coś więcej o sobie: skąd jesteś, z jakiego miesiąca :)

    fryzjerka lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe zyciorys :P

    w tej chwili mieszkam w UK w Londynie ,a z Polski to jestem z Włocławka (kuj-pom)
    i jestem z listopada tj mój mąż :) urodzinki mamy dzień po dniu hahahha


    Nuffeq lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 14 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staralam sie 3 lata a nwet i chzba dluzej juz sama nie pamietam. Ale w koncu sie udalo

    agniesja, fryzjerka, Nuffeq lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja,
    nie zdążyłam zatestować w nocy przyszła @ :(
    Może teraz jak będę na wizycie to poproszę dupka na 2 fazę cyklu :(

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Kochana i oczywiście będę trzymać kciuki w tym cyklu równie mocno co w tamtym!

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc przykro mi :-( a robiłaś progesteron w drugiej fazie?

    Dziewczyny u mnie coraz bliżej pierwszej wizyty, tak bardzo się boję, że coś jest nie tak... wiem, że stres nic nie pomoże, ale ciężko oderwać od tego myśli. :-/

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nuffeq,
    Robiłam właśnie i byl bardzo ładny na piku był 25,84, potem 10 dpo 19,73 i estradiol 193,9. Nie wiem co się wydarzyło ale byłam prawie pewna że zobaczę dzisiaj dwie kreski na teście:(
    Trzymam kciuki za twoją wizytę. Wszystko będzie ok. :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jestem już po usg pęcherzyk ładnie urósł dostałam zastrzyk z pregnylem a teraz działamy a później czekamy :)

    za reszte dziewczym trzymam kiuki za te co im się udało i za te którym jeszcze się nie udało :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Nuffeq, nic się nie stresuj! Na pewno wszystko będzie dobrze zaufaj mi :) A usg też będziesz miała robione? :)

    Fryzjerka, powodzenia! Oby działania przyniosły pożądany efekt :)

    Izolec, nie tym to następnym razem na pewno się uda :* Coś musiało pójść nie tak... Badaliście męża nasienie?

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jak agniesja pisze :) nie ma co się stresować. Będzie co ma być :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zastanawiałam w weekend co tak pusto na forum, ale pewnie wszystkie (tak, jak i ja) leniuchowałyście :)

    Fryzjerka - witamy w Naszym gronie i oczywiście owocnych starań ;)

    Wracając do weekendu, to faktycznie, jeśli nie licząc sobotniego sprzątania i niedzielnego obiadu, leżałam, drzemałam, oglądałam tv, spacerowałam z mamą i z psem :D I wcale nie było mi z tego powodu głupio.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego niby miałoby być Ci głupio? :) Weekendy właśnie po to są, żeby leniuchować i spędzać czas z bliskimi :)
    Ja znowu nie mogłam wyciągnąć swojego męża na spacer, więc znowu musiałam iść sama :( Wolał leżeć w łóżku, niż spędzić trochę czasu ze mną na świeżym powietrzu :( A tak w ogóle, dzisiaj sprzedaliśmy samochód, więc musimy jak najszybciej wybrać coś nowego, tylko trochę mało kasiorki mamy, więc dużego wyboru nie mamy :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerabialiśmy kupno auta w styczniu. Tuż przed Bożym Narodzeniem rozwaliliśmy stary samochód i nie opłacało się go naprawiać. Poszedł na złom za "tysiączka" do łapy :) Cieszę się, że mój zajął się sprawą wyszukania auta, potem sprowadzenia i wszelkich rejestracji :)

    Agniesja Ty pracujesz dalej czy jesteś na L4? Jakoś mi ta kwestia uciekła.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Spokojnie Nuffeq, nic się nie stresuj! Na pewno wszystko będzie dobrze zaufaj mi :) A usg też będziesz miała robione? :)

    Fryzjerka, powodzenia! Oby działania przyniosły pożądany efekt :)

    Izolec, nie tym to następnym razem na pewno się uda :* Coś musiało pójść nie tak... Badaliście męża nasienie?

    Usg też będę robić, teraz trochę się uspokoiłam, bo w sumie jak Monita napisała wpływu na to nie mam co będzie.
    Izoleccc ciekawe jak Twoje endometrium, a miałaś kiedyś monitoring po owulce? Z Twojego wykresu wynikało, że próba zagniezdzenia była..., ale czasami endo jest zbyt cienkie, albo jakaś inna przyczyna. A idziesz do lekarza to skonsultować?

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq- mam umowioną wizytę na 9 dc. Niestety nie u mojej lekarki bo ona w poniedziałki nie przyjmuje ale u mnie 11 dc już może być po owu więc nie chcę tego przegapić.
    Póki co jestem strasznie zaskoczona swoją reakcją- nie spodziewałam się, że jestem aż tak emocjonalnie nastawiona do tego, ale jak w nocy poczułam, że idzie @ i okazało się to prawdą to pół nocy przepłakałam. Dzisiaj w pracy jakoś się trzymałam ale jak wróciłam do domu to nie mogę się ogarnąć i żadne próby przywrócenia jakiegoś racjonalnego myślenia nie działają. I nie chodzi tu nawet o ten zlepek komórek, które mogły być ciążą tylko o jakieś takie poczucie totalnej beznadziei- czuję się jakaś taka pusta i wybrakowana. Bez sensu bo przecież wiem, że to nie moja wina i że nie miałam wpływu na to co się działo w moim brzuchu.
    Póki co czeka mnie walka, żeby namówić mojego męża na badanie nasienia. Strasznie się tego boję bo on i tak ma problemy, które mocno wpłyneły na jego pewność siebie i jeśli jeszcze coś wyszło by nie tak z nasieniem to aż się boję myśleć.... A jeszcze w piątek byłam prawie pewna, że poniedziałkowy test będzie pozytywny :(

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ