X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    jak jest zgaga to mleko jest dobre dla kobitek w ciazy to pasteryzowane ;]

    Daleka jestem od twierdzenia że jestem w ciąży :)
    Póki co ratuję sie wygazowaną colą :) Ostatnio na zajęciach nam polecali w przypadku wymiotów ciężarnych :D

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego wygazowaną? Ja trochę coli piłam przy mdłościach i wymiotach, ale gazowaną, bez gazu smakuje ochydnie :P
    Izolec, poczekaj jeszcze kilka dni z testowaniem i staraj się nie nakręcać, ale ból piersi dobrze wróży ;)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    A dlaczego wygazowaną? Ja trochę coli piłam przy mdłościach i wymiotach, ale gazowaną, bez gazu smakuje ochydnie :P
    Izolec, poczekaj jeszcze kilka dni z testowaniem i staraj się nie nakręcać, ale ból piersi dobrze wróży ;)

    Nie wiem- ale tak nam mówili, że wygazowana Cola i sucharki/ chlebki ryżowe. :)
    Jeśli będę potrzebować to pewnie wypróbuję. Mój ojciec 25 lat temu tak nas leczył z zatruć i wszelkich jelitówek :D

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci, żebyś nie miała mdłości :) coś okropnego :/

    Monita, jakie mleko? Ciepłe, czy zimne? Strasznie mnie zgaga męczy i pociągnęłam kilka łyków mleka z lodówki, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja wzajemnie:-) Dla Was dziewczyny tez wszystkiego najlepszego.

    Na zgagę tez pomagają migdały, a z leków gaviscon i rennie można w ciąży, chociaż pierwszy wydaje mi się bezpieczniejszy.

    Izoleccc oby to było To. :-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 marca 2015, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolecc, wreszcie ktoś mnie oświecił, piłam colę, ale nie wiedziałam, ze ma być wygazowana...PS trzymam kciuki

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Mam wynik progesteronu 25,84 ng/ml. Piękny :D
    Głupia ja- tak się cieszę a to nie znaczy nic poza tym, że była owu- a wiem, że była, ale i tak się cieszę. :)

    Nuffeq, agniesja lubią tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Izolec, poczekaj do terminu @ i zatestuj :) Jak owu była i progesteron masz wysoki, szanse są duże. Trzymam kciuki :)

    Ja byłam wczoraj na firmowej imprezie integracyjnej. Lepiliśmy pierogi w grupach 5-osobowych :D Ja byłam liderką jednej i miałam "pod sobą" 4 panów, którzy lepili a ja nadzorowałam ich pracę :D Fajna zabawa, ale farsz pierogów nie trafił w moje gusta :) Później siedzieliśmy przy stole, na którym niestety nie było dla mnie nic jadalnego oprócz grillowanych pieczarek, surówki i mizerii, dlatego zamówiłam sobie pierogi z kapustą i grzybami, które za mną chodziły odkąd dowiedziałam się jaka zabawa nas czeka :D Niestety musiałam na nie dłuuuugo czekać :/
    W domu byłam o 24-tej, chociaż już dużo wcześniej chciałam się zwijać, bo rozbolała mnie głowa, nie chciałam wychodzić jako pierwsza, więc czekałam aż ktoś zacznie się zbierać :D

    Miłego dnia dziewczynki :)

    Anastazja85, Izoleccc lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Życzę Ci, żebyś nie miała mdłości :) coś okropnego :/

    Monita, jakie mleko? Ciepłe, czy zimne? Strasznie mnie zgaga męczy i pociągnęłam kilka łyków mleka z lodówki, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam...
    pasteryzowane bez różnicy czy ciepłe czy zimne

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej agniesja- ładnie żeś poimprezowała- i to w środku tygodnia. Ja to normanie ide spać przed 24 :) A ostatnie dni to już o 22 mnie nie ma :D
    Ale pieroga dobrego też bym wciągnęła ;)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, sama jestem w szoku, że tak długo wytrzymałam, ale za to wczoraj musiałam odespać :D Dobrze, że ja miałam taką możliwość, bo ludzie ostro wódę chlali a na drugi dzień szli do pracy :P
    Pierogi były takie sobie, moja teściowa robi lepsze :P Zamówiłam z masełkiem a dostałam bez niczego, więc to nie było spełnienie moich marzeń :/
    A tak w ogóle, witam się w drugim trymestrze :D Mam nadzieję, że niedługo poczuję przypływ energii :)

    Izoleccc, Nuffeq lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) będzie będzie przypływ ;] ja najdłużej wytrzymałam do 2:30 i lekko zaczelo mnie pobolewac podbrzusze wiec pojechałam do domku.

    agniesja lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja, ale ten czas zleciał. A jeszcze niedawno marudziłaś tutaj, że ciągle nie wychodzi ;) A tu już II trymestr!
    Ja na razie jaram się mijającymi dniami bez fajek i tym jak mi waga ładnie spada :D Chociaż rzucanie fajek, brak słodyczy i dieta i to w przypadku moim i męża nie są dobrym połączeniem. Przez takie combo już kilka razy się pospinaliśmy ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baaaardzo szybko czas leci, dopiero pisałam że monita już jest w 13 tygodniu i że zleciało a teraz sama jestem :P Niedługo wszystkie będziemy miały swoje małe pociechy i będziemy gadały o dawnych czasach starań :)

    Wcale się nie dziwie Matleena, że często się kłócicie. Pamiętam, jak ja rzucałam palenie i jaka byłam nieznośna. Nienawidziłam wszystkich palaczy, z moim mężem na czele :P Kurde to już 17 dni! Dacie radę! Trzymam kciuki za wytrwałość :) A Twój mąż ile już schudł? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 19:41

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja gratuluję 2 trymestru :) Jak to ładnie brzmi :)
    Matleena podziwiam :) Ja ostatnio wciągam wszystko co mi w ręce wpadnie- zwłaszcza chipsy i słodycze :D

    Edit- Anastazja co tam u Ciebie? Dalej macie taką spacerową pogodę? Bo u mnie zimno i szaro ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:50

    agniesja lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 marca 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatnim wazeniu wyszło że 3kg w 2 tygodnie, ale ostatnio nie miałam czasu gotować, więc może być kiepsko w tym tygodniu. Pewnie nic nie schudniemy. Za to w niedzielę byliśmy u mamy na obiedzie i sama zauważyła, że schudłam :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

    Izolec, najbardziej cieszę się że najgorsze (uporczywe mdłości i wymioty) już za mną :) Wszyscy mówią, że II trymestr jest najlepszy :) Czekam jeszcze tylko na ładniejszą pogodę (musiałam niestety wrócić do noszenia czapki, bo od dzisiaj dużo zimniej) i ruszam na działkę :) Ehhh, już się nie mogę doczekać :D
    A jak tam Twój cykl? Zmierza ku dobremu? :) Testowałaś, testujesz?

    Nuffeq, jak Ty się czujesz? Kiedy masz wizytę u lekarza? Powiedziałaś mężowi? :>

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena cieszę się z Twoich sukcesów i oby tak dalej :-)
    Izoleccc Twój wykres coraz lepiej wygląda, życzę zielonosci.

    Powiedziałam mężowi juz w niedzielę, bo zaczął przeglądać moje zdjęcia w tel., a tam były fotki testów ciążowych...nie domyślił się, ale przez to, że ja byłam tym obruszona to dopytywal o co chodzi. Wtedy wręczyłam mu realne testy i trwalismy w uścisku parę minut.:-) Trochę było mi lżej bo juz razem stresowalismy się przed kolejną betą.
    Ogólnie nie jest źle, ale niepokoją mnie bóle podbrzusza i mam wstręt do większości jedzenia.
    Do gina idę za tydzień, a dzisiaj czekam na wynik kolejnej bety, robiłam tez inne badania, żeby mieć na wizytę gotowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 11:47

    17u9j44jl3novlzi.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja naszczescie nie mialam mdlosci ani wymiotów :)

    bóle podbrzusza masz bo macica sie zaczyna rozciagac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 12:10

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie nie przypominam bóli podbrzusza, ale chyba spokojnie możesz łykać Nospę :)
    W Twoim przypadku monita, rzeczywiście ciąża to nie choroba, bo w moim jest całkowicie odwrotnie :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ