X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc, kochana naprawdę Cię rozumiem, jeszcze do niedawna sama ryczałam jak bóbr gdy objawy okazywały się być moim wymysłem. Kiedy pojawiała się ta wredna @ wynajdowałam sobie różne choroby i przyczyny. W tym cyklu naprawdę byłam sceptycznie nastawiona, bo wyniki męża były dużo gorsze ( teratozoospermia ), a na dodatek w głowie miałam wizję niedrożności jajowodów. Wiem, że teraz mi się łatwo mówi/pisze, bo się udało, ale na pewno Tobie też się powiedzie :) Trzymam mocno za to kciuki.

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście mąż zareagowała dużo lepiej niż się spodziewałam. Właśnie jesteśmy na etapie umawiania badania nasienia. Mam nadzieję, że zdążymy do poniedziałku, żebym mogła iść na wizytę z wynikami.
    Póki co się upijam na smutno ale myślę, że jutro się ogarnę bo na weekend jedziemy do teściowej i nie chcę jej pokazać, że coś jest nie tak bo jej komentarze to ostania rzecz jakiej do szczęścia mi potrzeba. Btw dzwonił do mnie dziadek męża z życzeniami imieninowymi ( ktrórych nie mam :) ) i oczywiście padło- żebyś szybko została mamą- ehh krew się we mnie gotuje jak słyszę komentarze na temat naszego braku dzieci.

    Nuffeq, Anastazja85 lubią tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na L4 Anastazja, bo ginekolog powiedział że przy takim ciśnieniu nie wrócę do pracy. Kardiolog też się kazał oszczędzać. Zapomniałam na dzisiejszej wizycie zapytać, czy mogę zapisać się na ćwiczenia dla ciężarnych. Niby kardiolog odradzał, ale chciałam poznać zdanie gina. Kurcze, jak sobie pytań nie zapiszę, to zawsze mi coś umknie ;/

    Pamiętam, jak ja przy każdej małpie upijałam się na smutno, dlatego dobrze rozumiem co czujesz Izolec, ale jutro na pewno będzie lepiej. Zawsze po tych chwilach załamania wychodzi słońce i zaczynasz patrzeć optymistycznie na aktualny cykl. Uda się na pewno Kochana! Trzymaj się mocno i nie poddawaj!

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 marca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc, dziadek na pewno nie chciał źle. Teraz jesteś w gorszym nastroju i bardziej emocjonalnie do tego podchodzisz. Zobaczysz, już niedługo będziesz się z tego śmiać.

    Agniesja, kopnij w dupę swojego męża i powiedz mu, że nie ma leżenia, tylko ma z żoną i dzieckiem na spacer chodzić, żeby się przyzwyczajać, bo już niedługo tak będzie z wózkiem.

    U mnie masakra. @ ma być w pt a ja mam gdzieś czy przyjdzie czy nie. Całe dnie w pracy. Mąż gotuje, sprząta i pierze. Dziś nawet zaczął prasować o_O
    Aż mi głupio. Muszę chyba zacząć lepiej planować czas, bo w końcu jaka to ze mnie gospodyni?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Przepraszam za moje wczorajsze biadolenie. Na prawdę nie spodziewałam się że tak emocjonalnie zareaguję. Dzisiaj już jest ok:) będę szukać sposobów na poprawę endo i nie wyjdę z gabinetu bez recepty na dupka na 2 fazę.
    Agniesja- jeśli mogę spytać to jaki masz problem kardiologiczny?
    Anastazja - spaceruj i korzystaj z ładnej pogody:)
    Nuffequ koniecznie daj znać jak będziesz po wizycie ale jestem pewna że będzie ok :)
    Matleena - ja swego czasu odkryłam profil na FB Chu..a Pani Domu i czuję się bardzo podbudowana że nie tylko ja nie mam ani czasu ani ochoty na prowadzenie domu na miarę perfekcyjnej pani domu :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Muszę chyba zacząć lepiej planować czas, bo w końcu jaka to ze mnie gospodyni?
    A chcesz być taką gospodynią? :) Ja tam nigdy się na to nie pisałam. Nie moja bajka :) Gotuję wtedy, kiedy mi się chce, nie prasuję wielu rzeczy i sterylnie czysto w domu też nie mam :P
    Izolec, też znam ten profil na FB i też go polubiłam, to cała ja :D

    Mam wysokie ciśnieniem, ale nie wiem czy to jest problem kardiologiczny, bo do kardiologa wysłał mnie ginekolog, zmartwiony moim ciśnieniem. Miałam robione ekg i wszystko było w normie. Dostałam też skierowanie na holter ciśnieniowy, ale jeszcze się na to nie zgłosiłam :P

    Mam nadzieję Matleena, że przy dziecku nie będzie się wymigiwać, a przynajmniej tak teraz mówi... Pożyjemy zobaczymy :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no ciśnienie to lepiej kontrolować więc jak każą odpoczywać to odpoczywaj:) sama pewnie będę musiała iść dość szybko na zwolnienie ale póki co chętnie bym powiedziała trochę w domu:)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Izolec będziesz musiała iść szybko na zwolnienie? Ja miałam w planach pracować jak najdłużej, ale niestety nie wyszło :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja ja mam wadę serca i przyjmuję leki, które będę musiała odstawić jak tylko okaże się że jestem w ciąży. Najpewniej to co dostanę w zamian nie będzie mogło działać tak mocno jak obecne leki a ja potrafię mieć tętno nawet i 180. Więc już mam zapowiedziane że całą ewentualną ciążę będę musiała się jak najmniej ruszać.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pewnie z góry będziesz skazana na cesarkę :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie CC. Ja tak mam wade serca i CC

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Temat bezdyskusyjny :) od CC nie ucieknę.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że przy wysokim ciśnieniu rodzi się na pewno ze znieczuleniem a czasami nawet ma się cesarkę, więc podejrzewam że któraś z tych opcji i mnie czeka.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja- bardzo możliwe, choć do porodu masz na szczęście jeszcze trochę czasu :)
    Ja zaczynam terapię endometrium :) Wciągam czerwone winko- półwytrawne- ale rozrobione z Colą. W tym cyklu endo miało tylko 6mm po owu więc może dlatego groszek się nie zaimplantował. Kupiłam też witaminy prenatalne i znowu biorę wiesiołka. Efekty zobaczymy w poniedziałek na USG ale jestem dobrej myśli :D

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co bierzesz witaminy prenatalne? :) Mają jakiś wpływ na grubość endometrium?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ale wolę za dużo niż za mało :) Może akurat brakuje mi jakiegoś pierwiastka i sobie uzupełnię niedobory :)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak zajdziesz w ciążę, to może lepiej je odstawić do konsultacji z lekarzem. Ja do tej pory biorę tylko kwas foliowy. Na poniedziałkowej wizycie lekarz mówił o witaminach, ale jak mam jeszcze Folik to najpierw go skończyć a dopiero później witaminki ;) Podejrzewam, że zbyt wczesne branie witamin w ciąży jest niewskazane. Może ma to coś wspólnego z wysoką masą urodzeniową u noworodków?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq jesteś już po wizycie u ginekologa?

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, z tego co widzę w jej kalendarzu, wizytę ma jutro.
    Nuffeq, trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na zdjęcie :)

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak kochane jutro mam wizytę. A co do witamin to fakt, zbyt dużo powoduje zwiększenie masy urodzeniowej. Ja biorę omegamed optima. Ma w składzie tylko DHA, wit.D, żelazo, jod i kwas foliowy. A i oddzielnie magnez łykam na skurcze. Oczywiście jak ktoś wcina ryby to uzupełni braki wit. D i DHA, ale ja obecnie nie mogę patrzeć na żadną rybę ;-)
    Izoleccc jedz tez orzechy i pestki dyni na endo.

    17u9j44jl3novlzi.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ