X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja jestem z wielkopolski :) z mężem jesteśmy 12 lat po slubie 5 mamy 3 letnia córeczkę o którą staraliśmy sie 6 długich lat miedzy czasie było leczenie zabieg nakłuwanie jajników diagnoza po operacji - zespół policystycznich jajników :( miesiąc po zabiegu byłam w ciąży niestety straciliśmy aniołeczka :( w 6 tyg po 8 miesiącach kolejnych starań bezowocnych odpuściliśmy sobie wtedy też mąż zaczął mi wmawiać że jestem w ciąży i tak 12 września 4 lata temu zrobiłam test 2 cudowne kreseczki :) strach o dziecko od początku ciąża zagrożona ale udało się mamy córeczkę a teraz od 3 miesięcy staramy sie o rodzeństwo dla córki nie wiem do teraz jakim cudem jak i kiedy zmajstrowaliśmy córkę ale jest i mam nadzieję że niedługo bedzie mieć brata o którym marzy a my marzymy o syneczku ( ale 2 córcia też będzie wyczekiwana) nigdy nie mierzyłam temteratury ( brak czasu) nigdy nie zwracałam uwagi na śluz i tak dalej teraz czekam na 2 cudne kreseczki albo @ bo wszystko jest mozliwe okres miałam 9 września sluz jak białko jaja 24-26 i wtedy tez było przytulanie z mężem teraz śluz jest biały lepki brak ochoty na seks piersi swędzą i bolą tak jak plecy zmęczenie sięga zenitu non stop bym spała jestem rozdrażniona i co godzine biegam siusiu ( wiem że to na pewno nie objawy ciąży bo za szybko ) na kaklulatorach dni płodnych wynika że teraz powinnam je mieć sama już nie wiem co i jak

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 30 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu ktoś z Wielkopolski:-) tu u nas w wątku to każda zaszła w najmniej oczekiwanym cyklu. Hmmmm ciekawe kiedy taki cykl zawita do mnie hahah chyba za bardzo ich oczekuje:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Olka :) no u nas juz zegar tyka maz ma 40 lat ja 30 więc juz czas na 2 mam nadzieję że nie bedzie znowu takich problemów jak była z córcią

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 30 września 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no nie załamuj mnie ja też mam 30 , a nawet pierwszego dzieciątka nie mam , cóż czuję się młodo , na starą nie wyglądam to jakoś to ogarnę:-) dzisiaj mam głupkowaty nastrój wybaczcie:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze że głupkowaty nastrój dopisuje ja mam nadzieje że jednak @ nie bedzie bo wpierniczam wszystkie słodycze jakie mam w domu a nie przepadam za nimi wiem nakręcam sie ale cóż taka jestem

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 30 września 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to Ty już prawie dziecko odchowane a my dopiero zaczynamy w tej kwestii. 30 lat to w dzisiejszych czasach bardzo fajny wiek. Kiedy takie panie miały już 10 letnie dzieci, ale świat idzie do przodu. A mąż..wcale nie jest jakiś stary.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak ale nie chciałabym jako 50 latka chodzic po dziecko do przedszkola ;) my sie staraliśmy o dziecko jak tylko skończyłam 19 lat ale to było na nzasadzie jak bedzie to bedzie takie konkretne starania były od 21 roku życia i wtedy zaczeła się walka o ciąże urodziłam w wieku 27 lat

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 30 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karola. Trzymam kciuki aby Wam się szybko udało. :-)

    Anastazja u mnie ujdzie, raczej doskwieraja mi normalne dolegliwości trzeciego trymestru...
    Ja jutro mam wizytę, mam nadzieję, że szyjka trzyma i mały jeszcze pomieszka w brzuszku przez parę tygodni.:-)

    Olka bardzo dobrze, że masz taki nastrój.;-) Korzystaj z życia, bo niedługo się wywroci do góry nogami ;-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj w 3 trymestrze mogła bym byc cały czas cudowny okres w życiu kobiety te kopniaki marze o tym może się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i teraz juz sama nie wiem co mam mysleć od paru godzin bolo mnie podbrzuchem jak na miesiączke ale do niej jeszcze dużo czasu bo 16 paxdziernika powinnam dostac nigdy tak wcześnie mnie nie bolało podbzusze zawsze 1-2 dni przed @ i zasypiamprzy laptopie no i to siusianie co godzine co to może być pamietam że w pierwszej ciązy wcześnie latałam siusiu ale nie podejrzewałam wtedy ciązy a teraz czy to mozliwe bym bya w ciązy ? ehh nie chyba za wcześnie co

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 30 września 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja ekspertem nie jestem bo jak widać w ciąży jeszcze nie jestem , ale myślę że to za wcześnie na objawy tak naprawdę to jeszcze mogło nie dojść do zagnieżdżenia zarodka , wykonczysz się kobietko , oczywiście życzę Ci II tłustych kresek, tylko tym myśleniem już nic nie zmienisz:-D

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq odezwij się po wizycie. Trzymam mocno kciuki!

    Karola wyluzuj troszkę, bo się zamęczysz :)

    Olka, a Ty niedobra gdzie masz wykres? :P

    Agniesja, jak Wasz psiak zareagował na nowego członka rodziny? Nie czuje się odrzucony? Bo przecież teraz czas poświęcać głównie małemu.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 1 października 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dla Ciebie udostępnie:-) tylko nie spodziewaj się tam kropa , prowadzę ten wykres po to zeby w końcu zrobić badanie progesteronu. A tak poza tym to biegam co drugi dzień, na razie małe dystanse , ale z czasem...:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie wiem Kochane że sama świruje i sie nakręcam ale nawet mąż zauważył że jestem jakaś inna a w pierwszej ciaży on tez mi wmawiał że mam test zrobić i nawet go kupił ale ja twierdziłamże w ciązy nie jestem i 12 dni lezał w barku

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 1 października 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się odzywam...
    Szyjka trzyma, wiec chyba wytrzymamy do terminu. Mały waży juz nieco ponad 2 kg, wszystkie parametry oprócz obwodu brzuszka zbieżne z terminem om.

    Olka trochę zazdroszczę biegania...przed ciążą tez biegalam i wtedy czułam się bardzo dobrze. Teraz praktycznie zero aktywności :-S

    agniesja, Izoleccc lubią tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 października 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z zakupowego szaleństwa. Zakochałam się w wózku Bebetto Pascal i oczywiście go kupiliśmy :) Biała rama i szary materiał. Troszkę kosztował, ale ma kilka bajerów, które sprawiły, że z chęcią bym już jutro zaczęła nim jeździć po ulicy :D Do tego jeszcze wanienka, kocyk i kilka innych drobnych rzeczy.

    Olka dzięki za wykres :*

    Nuffeq ciesze się , że szew trzyma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 20:47

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 1 października 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy oglądać szeregowiec 100m2 4 pokoje garderoba, mam mieszane uczucia ahhh ciężka decyzja przed nami

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 października 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Garderoba brzmi fajnie :)
    I szeregówka to więcej prywatności niż blok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 23:24

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nie brał urlopu ojcowskiego Nuffeq, bo umowę ma na 1/4 etatu i po prosty nam się to nie opłacało. Ma naprawdę super szefa i chociaż nie musiał to i tak dał mu tydzień pełnopłatnego urlopu i dorzucił 200 zł do wypłaty :)

    Nie bój się Anastazja kąpieli, bo to naprawdę nic strasznego :) Ja bardzo bałam się pępuszka, ale teraz wiem że całkowicie niepotrzebnie :D I pamiętaj, że jak Malutki będzie płakać podczas kąpieli, to problem może być w temperaturze wody, nasz jednak woli cieplejszą niż zalecana :)
    Mój pies całkiem dobrze zareagował na nowego członka rodziny, chociaż na początku był mocno zdezorientowany i patrzył na mnie takim dziwnem wzrokiem, teraz zachowuje się jakby Dawidek od zawsze był z nami i już parę razy potraktował go językiem po stópce :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 2 października 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja jak tam hybrydy, robiłaś już?

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ