X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej
    i do Was dołączę :) .. okolice Torunia,
    6 cykl starań

    Iwka lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    SunSun a wkleisz tu co tam napisałaś? nie znam tamtego wątku ;)

    Proszę bardzo:Witam Serdecznie,
    kochane dziewczyny czy może któraś z Was tak miała?
    Ostatni okres miałam 6 marca.Owulacja 22-23(badana testami owulacyjnymi).Czyli ok 17 dni po okresie.
    29 marca-pierwszy test ciążowy-bardzo słaba kreska.
    30 i 31 marca -bardzo słabe drugie kreski.Cały czas miałam niesamowite upławy a 30 i 31 marca różowo/białe upławy.Cały czas mnie tak pobolewał brzuch (niezbyt intensywnie ale dziwne uczucie)
    Zachęcona wynikami i domniemanymi objawami 02.04.2014 poszłam na beta HCG i jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że beta <0.100!Byłam totalnie załamana i zdziwiona-nigdy nie wychodziły mi drugie kreski...czekałam na okres który powinnam dostać 03.04.2014 r.Stwierdziłam ,że skoro owulacje miałam 17 dni po okresie on też się spóżni.Jednak dalej nic.Pierwszy raz badałam dokładnie owulacje ale okres mam zawsze regularnie 27-28.
    Dziś oczywiście mnie COŚ podkusiło i znowu blada kreska która po ok 2 godzinach całkowicie się rozmazała!
    O CO CHODZI?Oczywiście wiem ,że muszę iść do lekarza-idę na wizyte w środe ale to czekanie mnie zabija ;-)
    Więc ponawiam pytanie ,czy któraś z was dziewczyny tak miała?I co się okazało?Podobno przy cyście wychodzą fauszywe pozytywne wyniki jednak dodam,że przed owulacja robiłam róznież test i nie było na nim nic!

    ex2btv738sn49jef.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun nie chcę Cię straszyć ale takie wyniki może dawać torbiel :( życzę Ci jednak żeby to Fasola tak się lubiła bawić z mamusią w chowanego ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak słyszałam właśni.Jedynie się pocieszam że to MOJA JAKAŚ WADA ,a nie torbiel lub cysta bo ok dwóch tygodni przed spodziewaną @ robiłam testy 2X -wyniki całkowicie negatywne.A w listopadzie miałam USG i było wszystko ok.Chyba że taki torbiel lub cysta może "urodzić się" w tak krótkim czasie

    ex2btv738sn49jef.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż tak to się nie znam ale ponoć szybko mogą się pojawić i kiedyś muszę a od listopada minęły 4 miesiące...

    Iwka lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu rocznik 85 0dance.gif
    Witajcie kochane 46dance.gif

    Przyczyna powstawania torbieli na jajnikach to po prostu nie pęknięty pęcherzyk czyli może powstać nawet w ciągu dwóch tygodni.

    Ja też z Torunia hura.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 18:40

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm no to faktycznie mogłoby się zgadzać. Jutro idę do lekarza więc wszystko będzie jasne..

    Iwka lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, jest nas coraz więcej. WSPANIALE ;-)

    Sun. Ja tak nie miałam, nie wiem co to może oznaczać :-(.

    Mnie dziś pokusiło na test, choć to 9-10 dpo ... I wyszedł Negatywny :-( ale możliwe, że to kara za brak cierpliwości ;-)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • tercia Przyjaciółka
    Postów: 81 188

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo :)
    Miło poznać najfajnieszy rocznik! Ja z września ;P
    26 cykl starań za nami :( dziś tempka strasznie spadła, więc jutro przyjdzie @ :( :(

    Iwka lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku czy wy też kiedyś jak słyszałyście O STARAJĄCYCH SIĘ KOBIETACH to kompletnie tego nie rozumiałyście?
    Ja np.przez długi czas uważałam,że na dziecko jest czas ,nie ma po co szaleć z tym,skąd by się miała wsiąść jakaś NIE DAJ BOŻE obsesja?!
    A tu proszę!Oto i ja.Jedna kreska na teście-i dzień z głowy.Miesiączka-deprecha.Gorzka radość gdy koleżanka w ciąży plus wyrzuty sumienia że się nie cieszę odpowiednio,że podpalałam,że stresowałam,że naciskałam,że to że tamto ;) Terminy owulacja,śluz,szyjka macicy,plamienia,krwawienia,beta hcg są w moim słowniku jak pogoda i czas.
    To taka wieczorna refleksja ;)

    Frozen, IzaBell lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak nie miałam. Znaczy odkładaliśmy dziecko - kariera itd. Dla mnie ból sprawia widok kobiety w ciąży ale dopiero po poronieniu... wcześniej to mnie zupełnie nie stresowało :D

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Makiszon Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny z rocznika '85, ja jestem z 19 grudnia a o bobo staramy się mężem od roku z czego dopiero teraz postanowiliśmy się do tego porządnie przyłożyć:) Pozdrawiam wszystkie rówieśniczki i życze owocnych starań

    Iwka lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hej hej, ja też 85 rocznik a dokładnie wrzesień:)
    mamy córę prawie 6 letnią i obecnie mamy zawieszone starania na 2-3 miesiące.

    pozdrawiam najlepszy rocznik:)


    O Robotka to ty tez 85 :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    O Robotka to ty tez 85 :)
    no a jak :D hehe dopiero tutaj widzę ile tych naszych 85 roczników:)

    mi też sprawia widok ciężarnej ból w sercu....do tego dziś szwagierka poszła rodzić...fajnie nie??? ehh

    Iwka lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    O proszę, jest nas coraz więcej. WSPANIALE ;-)

    Sun. Ja tak nie miałam, nie wiem co to może oznaczać :-(.

    Mnie dziś pokusiło na test, choć to 9-10 dpo ... I wyszedł Negatywny :-( ale możliwe, że to kara za brak cierpliwości ;-)
    Kara za brak cierpliwości ....muszę sobie to zapisać :)

    Emiliada lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam problem z tym widokiem teraz i jak na złość wszędzie się słyszy kto w ciąży kiedy rodzi itd ...
    a ja tu Q..rwa z okresem siedzę masakra wrrrrr
    sorki ale musiałam się wyżyć i jeszcze mój M próbuje nie dramatyzować i wyzywa mnie od wczoraj od małpek... boki zrywać :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze stycznia '85 :) Sun dołączę się do Twojego postu, moje koleżanki porodziły sobie dzieci z 3-7 lat temu a ja zawsze mówiłam po co one tak szybko, spieszą się, będzie czas i co dupa...i jeszcze tak długo to wszystko trwa. Ja z mężem staramy się z pomocą medyczną od sierpnia 2012, a na podstawie własnych obserwacji od grudnia 2010.

    Kochane w Toruniu piękne słoneczko, przyszłam do pracy i mam ochotę już sobie z niej iść, ale nie do domu, na spacer, nad Wisłę czy do parku 04icon_rotfl.gif

    Emiliada lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    ja też mam problem z tym widokiem teraz i jak na złość wszędzie się słyszy kto w ciąży kiedy rodzi itd ...
    a ja tu Q..rwa z okresem siedzę masakra wrrrrr
    sorki ale musiałam się wyżyć i jeszcze mój M próbuje nie dramatyzować i wyzywa mnie od wczoraj od małpek... boki zrywać :-)
    U mnie w tym roku wysyp!!!! I aż mam ochotę włosy z głowy powyrywać :P Jedni znajomi po 6 latach walki doczekali się w styczniu swojego szczęścia, drudzy 8 lat walki - też styczeń, trzeci - zeswatałam ich i w ciągu 2 lat ślub i dziecko też ze stycznia, i kolejni 4 lata starań i w marcu ur. się synuś.
    Więc powiem Wam że wcześniej miałam z kim pogadać o "problemach" starających się teraz...każdy zajmuje się swoim bebikiem i mi już głupio w ogóle zaczynać temat...życie nasze kochane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 09:08

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO BA U NAS TO SAMO.....pozaciążały w rodzinie te co się długo starały i jedna co sobie wpadła....z trzecim:P przy pco i okresach co dwa miesiące, nieźle nie? aaa i dopiero co do pracy na czarno poszła po wiecznym siedzeniu w domu przy dwójce dzieci....taka była załamana a dziś rodzi.....boshe czemu to nie ja jestem na jej miejscu wrrrr.......

    Iwka lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    ja też mam problem z tym widokiem teraz i jak na złość wszędzie się słyszy kto w ciąży kiedy rodzi itd ...
    a ja tu Q..rwa z okresem siedzę masakra wrrrrr
    sorki ale musiałam się wyżyć i jeszcze mój M próbuje nie dramatyzować i wyzywa mnie od wczoraj od małpek... boki zrywać :-)
    To ja jestem chyba jakiś orangutanem!Ba Godzillą!

    Iwka,u mnie to samo.Jakiś wysyp!Koleżanka która towarzyszyła mi rozmową i wysłuchaniem w próbach itp.postanowiła że też chce bejbe..i co?Pierwsza próba i jest!W rodzinie-ciąża mnoga.Dwie kobitki w pracy.A chyba nawet już 3.A ja?Chyba w ciązy urojnej.Dalej brak okresu-pozytywne testy-beta ujemna.Cudownie.
    I rady:na ciebie tez przyjdzie czas.Nie nakręcaj się.Cierpliwości.
    Ale po prostu czasami najzwyczajniej w świecie NIE CHCE MI SIĘ BYĆ CIERPLIWĄ!

    Iwka lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ