X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    To ja jestem chyba jakiś orangutanem!Ba Godzillą!

    Iwka,u mnie to samo.Jakiś wysyp!Koleżanka która towarzyszyła mi rozmową i wysłuchaniem w próbach itp.postanowiła że też chce bejbe..i co?Pierwsza próba i jest!W rodzinie-ciąża mnoga.Dwie kobitki w pracy.A chyba nawet już 3.A ja?Chyba w ciązy urojnej.Dalej brak okresu-pozytywne testy-beta ujemna.Cudownie.
    I rady:na ciebie tez przyjdzie czas.Nie nakręcaj się.Cierpliwości.
    Ale po prostu czasami najzwyczajniej w świecie NIE CHCE MI SIĘ BYĆ CIERPLIWĄ!
    chyba każda starająca się laska widzi więc niż normalnie, jak tylko wychodzi słońce widzę pełno matek z dziećmi lub z brzuszkami, ciągle ktoś z otoczenia zachodzi, rodzi itp. a i co najlepsze, że wielu udaje się tak spontanicznie przy pierwszym cyklu..
    co prawda ja też chciałam odkładać, ale mąż mnie namówił, że już nie ma na co czekać, też głupia liczyłam na jakiś cud niepokalanego poczęcia chyba:) a tu pół roku i nic, czekam z niecierpliwością na zrobienie testu :)

    Iwka, SunSun lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś się uda soleil.gif....musi się udać !!! Tylko ja się grzecznie pytam kiedy? Ordinateur08.gif

    SunSun, julianna lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kiedyś się uda soleil.gif....musi się udać !!! Tylko ja się grzecznie pytam kiedy? Ordinateur08.gif
    dokładnie, kiedy :) my przecież chcemy już

    Iwka lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz za to widzę wszędzie współczujące spojrzenia i milczenie - bo co tu powiedzieć. A ja chcę tylko żeby traktowano mnie normalnie.

    Chciałabym zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko. Zobaczymy ile zajmą nam starania teraz. Błagam żeby udało się szybko :)

    wczoraj poćwiczyłam z hantelkami i mam takie zakwasy w ramionach - zgłupiałam chyba :D a chciałam być dzielna jak mój tż :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Czytam wszystko, co piszecie i mam podobnie. Mnie bolał widok brzuszków. Czuję zazdrość, złość, radość - nie wiem - mieszankę wszystkiego po trochu!
    Moja Szwagierka miesiąc po moim porodzie zadzwoniła z informacją, że jest w ciąży... że nie planowała, nie chciała, a JEST! Płakałam po tym telefonie cały dzień... bo jak Bóg może zabrać tym, co chcą, a dać tym, którym nie zależy??
    No nic... w każdym razie, ja po moim porodzie, 2 tygodnie później poszłam na warsztaty "po prostu położna", na które zapisałam się będąc w ciąży... Tam otoczyły mnie same brzuchatki.
    Chciało mi się płakać, głaskać te brzuszki, w końcu - MIEĆ TAKI BRZUCH! dotarło do mnie, że to jest moje marzenie, które przybrało na sile.
    Od tamtej pory (a było to 15/02/2014) karmię się codziennie myślą, że w końcu będę MAMĄ :)
    Czego nam wszystkim, Kochane - życzę!

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • tercia Przyjaciółka
    Postów: 81 188

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo, co Wy dziewczyny :( Widok ciężarnej kobiety jest dla mnie rozrywający. Wszystkie koleżanki już mają dzieciaczki... zostałam tylko ja... ja, która pierwsza ślubowałam... :(

    Dziś rozpoczynam kolejny cykl... już mi się nawet nie chce :(

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale musimy walczyć 0ulan.gif, kochać się codziennie0crazysex.gif, śmiać się do woli 2smiech2.gif, tańczyć 46dance.gif i cieszyć się życiem jesien.gif
    A w końcu i my będziemy straszyć brzuchem daz.gif

    Emiliada, SunSun, julianna, monaaa85, tercia, Kornelia85, Katjaa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tak samo..
    a najgorzej jak ktos pyta kiedy sie zdecydujemy na dziecko..bo juz czas:)
    no tak, mozna sie zdecydowac:)........
    ale nadzieja umiera ostatnia! :D


    a ja tez sobie mysle jak Ci ludzie w rodzinach patologicznych rodza i rodza:) pija, pala, nie badaja sie.. kto tam robi test owualcyjny albo łyka kwas foliowy czy inne wiesolki?:) i co? "co rok prorok" :)

    julianna, Iwka lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..ja też, ja też '85 :-) marzec.

    Staramy się mniej lub więcej od czerwca 2013..
    Ostatni czas troszkę depresyjny...niefajna cytologia i czekają mnie dalsze badania.. Ale dzięki Wam Kochane Staraczki nadzieja na lepsze jutro.
    Dziękuję że jesteście!

    Iwka lubi tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem szczerze, że pomaga to forum wiele można się dowiedzieć o sobie i o tym, że nie jestem jedynym przypadkiem na tej ziemi z problemem :) ale tez uzależnia hehe i to straszliwie

    monaaa85, Iwka lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo forum uzależnia dlatego czasem warto sobie zrobić mały detox ;)

    mi dwa dni w tygodniu w zupełności wystarczy żeby tu wrócić i ponadrabiać i przy okazji odpocząć:)


    ok koja szwagierka własnie urodziła....teraz będzie czas wychwalania jej i dziecka pod niebiosa przez całą rodzinę....
    ehhh ogólnie wielkie szczęście a dla mnie depresja chyba.....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka słonko nam zabrali z Torunia :-(
    może jutro powróci ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warszawie też ukradli i deszcz wysłali... wiem, że kiedyś było dwóch takich co ukradli księżyc ale słońce?? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie też brak :-(

    Iwka lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć witam się i ja ;) w styczniu urodzinki i brak dzieci..... a dokładnie jak piszecie wszystkie koleżanki mają dziecko, dzieci lub w ciąży a u nas ciągle pod górkę....
    czasem myślę, że to kara za to jak mówiłam jakieś 6 lat temu,że nie chce mieć dzieci... ehhhh ciężkie to wszystko ale takie życie
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za II krechy ;)

    SunSun, Emiliada, Iwka lubią tę wiadomość

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieramy :) jeszcze przyjdzie na nas czas. :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyy jak samopoczucie 28-latek???:) u mnie takie jak i pogoda:P

    Iwka lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie podobnie, pogoda nie sprzyja i mały spadek nastroju od razu ach nie wiem co ze sobą zrobić haha
    jak się @ skończy to chyba wrócę na basen ale u mnie słomiany zapał może jak się skupię na innym zadaniu to mi fasolka wyjdzie hehe bo tak wszystko podporządkowuję że może tym razem się uda i to mogę tego nie mogę i tak w kółko a tu lipa ale łatwo się zakłada że luzik gorzej z realizacją ;-)

    julianna, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam :)

    mnie obudził ból @ - a to dopiero 5 dpo. Przegięcie - ale po poronieniu może być różnie więc czekam na wcześniejszą @. Ponuro i buro i nie podoba mi się pogoda :(

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • niunia30 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Jestem na tym forum świeżutka,czytam i obserwuję Was od miesiąca ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Jestem grudniową 85 ;)
    Od trzech m-cy staramy sie o baby :) ale coś nie wychodzi, lekarz mów że niby wszystko oki, ale...
    Nie wiem co jest grane, okres spóźnia mi się już 5 dni przy cyklach 32 dniowych, dwa testy ze słabiutką linią testową a dzisiejszy tylko z kontrolną:( oczywiście okresu brak, jakichkolwiek objawów również :(
    Wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana..:( ale tak bardzo chciałabym być już w ciązy. No i jeszcze ta szaro bura pogoda za oknem...:(
    Życzę Wam miłego dnia :)

    Iwka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ