X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena

    Tak badałam i nawet w normie jest. A mi brzuch dalej szaleje a tu do miesiączki jeszcze 5 dni.!!!!!!!!!!
    Gratuluję wytrzymałości w ćwiczeniach.

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal nie dostałam @ ale wcale za nią nie tęsknię :D

    Monita, próbowałam zmienić mu kierunek jazdy, ale nie wiele to dało. On po prostu marudzi, płacze, czasem drze się jak poparzony kiedy jest zmęczony. Nie potrafi normalnie usnąć :/ Poza tym jak świeci słońce to też jest masakra. Podejrzewam, że drażni jego ropiejące oczka. Zaczęłam poważnie zastanawiać się nad kupnem okularków przeciwsłonecznych dla niego.
    Monita, a co to znaczy "nie raczkuje tylko pląsa?" Pląsanie jakoś bardziej kojarzy mi się z mową niż formą ruchu :P

    Ja też zaczęł ćwiczyć, bo boję się o swój kręgosłup. Mam nadzieję go wzmocnić a przy tym może uda mi się zgubić kilka kg, bo w sierpniu mam wesele. Ja ćwiczę z Mel B, uwielbiam ją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 08:08

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie ćwiczą tylko ja wciąż wierzę, że spacery z suką pomogą :D

    My ze spacerami nie mamy problemu. Najdłużej byliśmy na polu jakieś 5 godzin non stop spacerując z przerwami na jedzenie i picie w ogrodzie. Z kolei nuda powoduje u Naszego dziecka wrzask.

    Agniesja, nadal karmisz piersią?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) A Ty?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Chociaż wprowadziłem juz bardzo dużo produktów, a mały wręcz domaga się jedzenia, gdy siadam lub siadamy do stołu ;)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko. Ja mięso i ryby wprowadzałam dopiero jak skończył 6 m-cy. Najwcześniej podałam kaszkę manną. Teraz niestety nie przepada za obiadkami, za to kaszki i owoce jak najbardziej. Ode mnie z ręki zje praktycznie wszystko, ale podając mu to samo na łyżeczce już pluje, dławi się i krzyczy. Nie rozumiem :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od niedzieli chora:-( do wczoraj chodziłam do pracy ale dzisiaj już zostałam w domu. Byłam u lekarza jakiś wirus bo nadal neosine mam brać plus milion innych wspomagaczy. Najgorsza ta gorączka , którą ciężko zbić i mega kaszel:-( A jakby tego było mało to mój mąż ma post prawie dwa tygodnie bo najpierw @ a jak już był koniec to mnie choroba dopadła....:-( dzisiaj mam tyle śluzu płodnego że go nie ogarniam , ale sił na ♥♥♥ brak.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracaj szybko do zdrowia Kochana :*

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka zdrowiej :-) Przez ostatni tydzień sama chorowalam. Jakieś grypsko mnie dopadło. Wszystko mnie bolało + wysoka temperatura, która też ciężko było zbić.

    Agniesja tak jak wcześniej pisałam mój synuś tez dostaje ataku płaczu na spacerach. Chyba odkryłam dlaczego...nie może zmieniać swobodnie pozycji, a on przecież uwielbia się przekrecac na brzuch. ;-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie już drugi dzień boli gardło :( Jeszcze wczoraj było znośnie a dzisiaj masakra :( Tatuś zabrał synka na spacerek a ja leżę w łóżeczku. Dam mu obiadek jak wrócą i może zdrzemniemy się razem.

    Ja już w sumie nie mogę doczekać się jak Mały zacznie chodzić, bo może wtedy skończą się nasze problemy ze spacerami. Ja tam nie wiem o co mu chodzi i dlaczego nie lubi jeździć w wózku i tak się denerwuje. On też bardzo lubi pozycję na brzuszku i już praktycznie nie mogę utrzymać go na pleckach. Nawet w nocy przekręca się na brzuszek :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda nie rozpieszcza. Raz zimno, na następny dzień bardzo ciepło. Dziś u Nas np. śnieg :(

    Za kilka minut wyjeżdżamy do Krakowa a później kierunek Iława ;)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    czytam was na bieżąco ale zwykle tylko na tyle starcza mi czasu. Dzsiaj jest drugi dzień od jakiś 3 tygodni, kiedy mogę wypić herbatę przy stole :) i nie karmiąc jednocześnie. Mały mi się zbuntował i spał tylko na spacerach. Teraz przez pogodę ja się zbuntowałam i wymyślam sposoby, żeby jendak spał w domu :) 2 dzień z rzędu się udało :)

    Nie dam chyba rady się odnieść do wszystkiego co się dzieje ale trzymam kciuki za staraczki, dzieciaczkom życzę dużo zdrówka a rodzicom cierpliwości a zafasolkowanym spokojnej ciąży. Mam nadzieję, że jak mały jeszcze trochę podrośnie to będę mogła tu cześciej zaglądać- ale jestem duchem :)

    Aaa i muszę się wam pochwalić. Dostałam maila od babki, z którą kiedyś nawiązałam kontakt na LiknedIn. Napisała, że w lipcu będzie w Polsce i czy nie chciałabym się z nią spotkać na kawie. Sęk w tym, że ona się zajmuje rekrutacją kadr medycznych do Austalii.... Ohhh yeahhhh :D Zobaczymy czy coś się z tego wykluje :D

    lula1985, Nuffeq lubią tę wiadomość

  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc

    Jak najbardziej korzystaj póki możesz

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas już się zaczęło raczkowanie, strasznie trzeba na niego uważać :P

    Izolec, to naprawdę super okazja, trzymam kciuki :)

    Nuffeq, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i idzie nam pierwszy ząbek. Już raz mój palec został nim potraktowany :D

    Nuffeq, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! ☺ jestem tu nowa, również z rocznika 85. Podczytywalam forum od dłuższego czasu,nawet miałam się zarejestrować i wtedy zaszłam w ciaze ☺ teraz jestem mamą 3- miesięcznej Julci i nie wiedzieć czemu mam już chęć na drugie dziecko ;)

    Nuffeq, mon!ta^ lubią tę wiadomość

  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85
    Więc witamy serdecznie!
    Ja też staram się o drugiego bobaska ale moje dziecko ma już 2,5 roku

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kula ☺ my się jeszcze nie staramy aczkolwiek ja juz jestem gotowa ;) nie biorę tabletek bo brałam je długo i powiedziałam, że już nigdy do nich nie wrócę, a mąż nie chce prezerwatyw wiec jest zawsze szybki wyskok przed finałem ;) a ponieważ to żadna metoda to zawsze się coś może trafić ;)

  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lula miało być ;) pisze z kom stąd słownik mi również i autokorekte.
    Mam pytanie do dziewczyn z dzudziusiami : kiedy po porodzie Dostalyscie @ ? ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 10:52

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Aaagata. Ja jestem 5,5 mca po porodzie i jeszcze brak @.

    Gratuluję Dawidkowi ząbka :-) Mój Szymonek ma juz dwa zębole na dole, tylko na razie krzywe są :-/ i tez juz próbował gryźć nimi cycunia.

    17u9j44jl3novlzi.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ