X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    No i co? I jajco! A raczej małpiszońctwo. Przylazła i to tak się wredna zakradła, tu plamienie, rano jest, wieczorem go nie ma. Potem skok temperatury, aż wysikałam teściora a chwilkę później się pojawiła, no bo jakby mnie miała opuścić. Aż na cały dzień mi humor popsuła. Ale już mężuś obiecał lody, więc dzisiaj olewam fakt, że brzuchol i cycury nie urosły mi z ciąży tylko z obżarstwa i połakomię się na pocieszacza ;)

    A co tam u Was? Bo jakoś tak cicho się zrobiło.
    szkoda :/ następnym razem :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wynikach. Beta 371,2 / Progesteron 23,35 :) Udało sie <3

    Nuffeq, Nuffeq, Nuffeq, Nuffeq, Nuffeq, Matleena, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fretka85 wrote:
    Ja już po wynikach. Beta 371,2 / Progesteron 23,35 :) Udało sie <3

    Kochana spokojnej ciąży :) kiedy idziesz do ginekologa?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja85 wrote:
    Kochana spokojnej ciąży :) kiedy idziesz do ginekologa?
    Jeśli przyrost będzie prawidłowy i nic mnie w międzyczasie nie zaniepokoi to za 2 tygodnie, jakoś przed świętami :)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fretka gratuluję :-) Zdrówka dla Was :-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane! Wybaczcie, że Was ostatnio zaniedbuję, ale niestety to w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie... Byłam dzisiaj na monitoringu, owulacji nie będzie, więc i ja mam zamiar odpocząć od OF. Z tego całego przygnębienia zapomniałam gina zapytać, czy mierzyć dalej temperaturę czy olać do końca cyklu, ale postanowiłam że jednak mierzenie zostawię. Co najśmieszniejsze, OF wyznaczył mi owulację na zeszły piątek, czyli na 11 dc hehe :P Poza tym, od engo dostałam Euthyrox i zaczynam brać od jutra. Mam nadzieję, że pomoże na moje wysokie TSH.

    Fretka, gratuluję raz jeszcze i ponownie baaaardzo proszę, nie pal więcej :)

    Matleena jak samopoczucie w 1 dc? Trzymaj się Kochana, kiedyś musi się udać a w Twoim przypadku na pewno nastąpi to prędzej niż później :) Życzę Ci takiego prezentu na gwiazdkę! :*

    Nuffeq, a jak u Ciebie? Twój wykres wygląda obiecująco. Trzymam kciuki :*

    mon!ta^ - duuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdróweczka :) :*

    Trzymacie się Kochane i nie zapominajcie o mnie! Powodzenia!

    mon!ta^, Nuffeq lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Cześć Kochane! Wybaczcie, że Was ostatnio zaniedbuję, ale niestety to w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie... Byłam dzisiaj na monitoringu, owulacji nie będzie, więc i ja mam zamiar odpocząć od OF. Z tego całego przygnębienia zapomniałam gina zapytać, czy mierzyć dalej temperaturę czy olać do końca cyklu, ale postanowiłam że jednak mierzenie zostawię. Co najśmieszniejsze, OF wyznaczył mi owulację na zeszły piątek, czyli na 11 dc hehe :P Poza tym, od engo dostałam Euthyrox i zaczynam brać od jutra. Mam nadzieję, że pomoże na moje wysokie TSH.

    Fretka, gratuluję raz jeszcze i ponownie baaaardzo proszę, nie pal więcej :)

    Matleena jak samopoczucie w 1 dc? Trzymaj się Kochana, kiedyś musi się udać a w Twoim przypadku na pewno nastąpi to prędzej niż później :) Życzę Ci takiego prezentu na gwiazdkę! :*

    Nuffeq, a jak u Ciebie? Twój wykres wygląda obiecująco. Trzymam kciuki :*

    mon!ta^ - duuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdróweczka :) :*

    Trzymacie się Kochane i nie zapominajcie o mnie! Powodzenia!
    wzajemnie kochana :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Cześć Kochane! Wybaczcie, że Was ostatnio zaniedbuję, ale niestety to w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie... Byłam dzisiaj na monitoringu, owulacji nie będzie, więc i ja mam zamiar odpocząć od OF. Z tego całego przygnębienia zapomniałam gina zapytać, czy mierzyć dalej temperaturę czy olać do końca cyklu, ale postanowiłam że jednak mierzenie zostawię. Co najśmieszniejsze, OF wyznaczył mi owulację na zeszły piątek, czyli na 11 dc hehe :P Poza tym, od engo dostałam Euthyrox i zaczynam brać od jutra. Mam nadzieję, że pomoże na moje wysokie TSH.

    Fretka, gratuluję raz jeszcze i ponownie baaaardzo proszę, nie pal więcej :)

    Matleena jak samopoczucie w 1 dc? Trzymaj się Kochana, kiedyś musi się udać a w Twoim przypadku na pewno nastąpi to prędzej niż później :) Życzę Ci takiego prezentu na gwiazdkę! :*

    Nuffeq, a jak u Ciebie? Twój wykres wygląda obiecująco. Trzymam kciuki :*

    mon!ta^ - duuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdróweczka :) :*

    Trzymacie się Kochane i nie zapominajcie o mnie! Powodzenia!


    Może onam obydwu potrzebny jest restart. Ja przez ostatnie 2 cykle dojrzałam do podjęciu decyzji o niemierzeniu temperatury. Kończę z tym przynajmniej do końca grudnia, potem zobaczymy. Jutro mam ginekologa, co prawda USG nie zrobi bo @ sobie siedzi u mnie, ale poproszę go o skierowanie na wszystkie badania. <3 będą tylko spontanicznie, nie zamierzam sprawdzać kiedy będzie owulacja, nie zamierzam mierzyć temp ani przed owulacją, ani tym bardziej po. Muszę uciec myślami od tych starań, bo wczoraj była masakra. Jak do tej pory luźno przechodziłam nadejście @, tak wczoraj wszystko się skumulowało. Były zawiedzione nadzieje, nakręcałam się pół dnia, że @ to może jednak nie @, choć obfitość krwawienia wskazywała jednoznacznie, była wściekłość na cały świat, brak ochoty na zrobienie czegokolwiek, płacz i ogólnie zły nastrój. Nie zamierzam w tym cyklu przechodzić przez to ponownie. Nie chcę zaraz po pomiarze zastanawiać się jaka temp będzie jutro rano - czy spadnie, czy skoczy, czy będzie implantacja, czy nie, czy mam objawy i jakie. Czas się zdystansować i odblokować. I czas się cieszyć świętami z mężem, wspólnym spędzaniem czasu, wspólnym Sylwestrem i Nowym Rokiem.

    Tak więc ja trochę odwrotnie, czyli na forum jeszcze posiedzę, natomiast nie mierzę temperatury :)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja i Matleena naprawdę Was rozumiem, ja obserwuje z temp. dopiero 1szy cykl i muszę stwierdzić, że bardzo mnie to stresuje. Gdy np. widzę teraz spadek temp. chce mi się płakać, cały dzień o tym myślę.
    Czuję, że znowu się nie udało. Robiłam sikanca i oczywiście negatyw, wiem, że jeszcze może być za wcześnie, ale te plamienia raczej są na @. Dzisiaj od rana boli mnie bardzo głowa i wszystko jest do d..... :-(

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jest najlepsze ,wiem że nie możemy się teraz starać o dziecko i nie pamiętam kiedy byłam taka spokojna , nie doszukuje się objawów bo wiem że nic nie będzie, nie czekam na owulację , nie sprawdzam śluzu ....pełen luz i kurcze szkoda że tak się nie da jak się człowiek stara

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony nie obserwując cyklu nigdy bym się nie dowiedziała, że owu mogę mieć tak późno. Jednak w kolejnym cyklu też odpuszczam pomiary. Będę <3 kiedy najdzie mnie ochota. :-P Co ma być to będzie, a może Bóg ma lepszy plan?

    Olka właśnie szkoda, że tak ciężko wyluzować, bo wiele jest przypadków ciąż po totalnym odpuszczeniu. Ale jak tu wrzucić na luz, kiedy jest taka presja.

    17u9j44jl3novlzi.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:16

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszalalam, okres trwał 2 dni! Wcześniej były 2 dni plamien i tyle. Szyjka miękka i wysoko. Temp nie wiem, bo nie mierzę. Jeszcze nigdy nie miałam tak krótkiej @. Cieszyłam się, że trwa 5 dni, bo kiedyś ciągnęła się przez 7, ale 2 dni? Dziwne. Zobaczę co mi gin powie za 2h.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam :) Ja częściowo zrezygnowałam z obserwacji i z testów owulacyjnych i jakoś poszło :D Troche sie stresuje dzisiejszą betą, a wyniki po 20. Może będą jak ostatnio - 1,5h wcześniej :)

    Matleena, nie chce ci robić nadzieji, ale może to jednak ciąża? Krótsza @, a szyjka jak u mnie, bo z ciekawości dzisiaj patrzyłam :)

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena czytałam gdzieś, że właśnie może to być ciąża. Trzymam kciuki. Daj znać co i jak.
    Fretka a jak sprawdzałas szyjkę to była zamknięta. Oczywiscie nie namawiam do ponownego spr., bo podobno szyjki lepiej nie dotykać we wczesnej ciąży. Wiele dziewczyn to robi ale lepiej nie za często. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 16:03

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq wrote:
    Matleena czytałam gdzieś, że właśnie może to być ciąża. Trzymam kciuki. Daj znać co i jak.
    Fretka a jak sprawdzałas szyjkę to była zamknięta. Oczywiscie nie namawiam do ponownego spr., bo podobno szyjki lepiej nie dotykać we wczesnej ciąży. Wiele dziewczyn to robi ale lepiej nie za często. :-)
    Strasznie wysoko jest a do tego tak rozpulchniona, że trudno mi określić. Nawet przy owulce nie miałam takiej miękkiej :D

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie. To @ była. Jeszcze trochę endometrium zostało, powinno się zluszczyc albo wchłonąć, mam porobić badania, męża wysłać i zmienić witaminy. I jak zajde w ciążę pojawić się ponownie, a jak nie to za 3 miesiące i dostanę wspomagacze :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Już po wizycie. To @ była. Jeszcze trochę endometrium zostało, powinno się zluszczyc albo wchłonąć, mam porobić badania, męża wysłać i zmienić witaminy. I jak zajde w ciążę pojawić się ponownie, a jak nie to za 3 miesiące i dostanę wspomagacze :)
    Szkoda :( ale niedługo sie uda na pewno ;)

    Mam już wyniki. Beta wzrosła z 371,2 do 661,5 czyli jakieś 80% w 24h :)

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakaś tam nadzieja była, ale to nic. Pani doktor była strasznie sympatyczna i nabralam chęci do nowych starań. I nadal nie chcę mierzyć temperatury. Koniec z nakreceniem się!

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie beta rośnie powyżej 1000 zobaczysz maleństwo :-D chyba fasolek zagościł się na dobre, rośnijcie zdrowo:-D

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ