X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie miałam :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak 60% to już kiepsko, ja wiem że jak uda mi się zostać mamą to biore rok, przywykne jakoś do tych 80% chociaż że to też zaboli bo np jak średnia wychodzi 2000 netto to 400zł mniej, to już można coś maleństwu kupić

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam umowę na czas określony do końca maja przyszłego roku a jak wrócę przed końcem, to jest szansa, że mi przedłużą. I tu mam dylemat...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt, a będziesz miała z kim zostawić maleństwo?

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, chyba że z niańką.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Niestety nie, chyba że z niańką.


    Ja chyba żłobek...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, albo żłobek.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trzeba wszystko przeanalizować to nie takie proste, w żłobku to pewnie co chwile infekcje,a z nianią hmmm jak zaufana lub z polecenia to można tą opcje rozważyć

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie słyszałam, że z nianiami różnie bywa :( ale szkoda byłoby mi stracić tą pracę, dobrze płatna jak na Lublin. Poza tym, jakbym dostała umowę na czas nieokreślony, zaraz staralibyśmy się o następne, a tak... nie wiadomo czy znajdę jakąkolwiek pracę, że nie wspomnę o zarobkach, więc znowu trzeba będzie odłożyć starania. Ciężki orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że coś się wyjaśni do tego czasu.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że Bóg nie pozwoli żeby było źle wszystko się samo dobrze ułoży. Zmieniając trochę temat mój mężuś leży chory, od wczoraj 38,5 wiec jak na mężczyznę to już stan agonalny, spada mu tylko na czas działania leków na goraczke i znowu rośnie. Jutro do lekarza, żal mi go bo on ciężko znosi gorączkę. Chyba załączył mi się instynkt macierzyński, bo cały czas sprawdzam czy oddycha,jakie ma czoło, podaje leki picie haha jak pielęgniarka

    agniesja lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, nie wiem co nasi mężczyźni zrobiliby bez nas m.in. w takich sytuacjach :)

    Olu, a jak tam sprawa adopcji pieska? :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej soboty dziewczynki i udanych walentynek :)
    graphics-valentine-532611.gif

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja jestem na macierzyńskim i chcę zajść w ciążę, ale i tak na trochę wrócę do pracy, bo jeśli się nie wróci to macierzyński się nie należy, tylko wychowawczy...

    Moja szwagierka, która pracuje w księgowości powiedziała, że jeżeli jest ciąg pracy (będąc na macierzyńskim czy wychowawczym dalej jesteś zatrudniona) to macierzyński zawsze przysługuje przy drugim dziecku.
    Mówiła, że jakbym chciała mieć zasiłek będąc w ciąży na zwolnieniu, to wtedy muszę wrócić na jeden dzień do pracy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od razu wzięłam rok czasu 80%, bo wiem że ciężko będzie z powrotem do pracy. Zostawić też nie mam z kim. Jednak martwię się jak to będzie na bezpłatnym wychowawczym z jedną pensją.... masakra

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Lilitka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwcie się dziewczyny tak powrotem do pracy podobno jak wraca się po macieżyńskim to kobieta jest jeszcze przez rok chroniona i nie można jej zwolnić. Bynajmniej tak prawnik u nas powiedział dlatego ja też postanowiłam jednak zawalczyć o fasolkę. Bo chce mieć gwarancję tego że będzie mnie stać na jej wychowanie.
    Agnesja: rozmawiałam z gin ale on powiedział ze to w żaden sposób nie powinno negatywnie wpłynąć na poczęcie ale jakoś nie bardzo mu w to uwierzyłam dlatego zapytałam was czy się badałyście. Na moje oko u mnie jest coś nie tak z hormonami bo jak brałam tabletki to i wąsy mialam mniejsze i nawet jednej krosteczki na buzi. A teraz wyglądam jak 16tolatka w okresie dojrzewania

    Lilitka
  • Lilitka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie zasiłku na macieżyńskim to trzeba bardzo uważać na to i pilnować od początku. A najlepiej to porozmawiać z jakąś dobrą księgową bo moja kuzynka przez trzy miesiące czekała na pierwszy zasiłek bo ciągle miała jakieś zawirowania z zusem, zwolnieniem lekarskim itp.

    Lilitka
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest chroniona po powrocie jeżeli zmniejszy wymiar pracy do 7/8 etatu wtedy przez rok jest bezpieczna, chyba że są zwolnienia grupowe to nawet to nie pomaga. U nas właśnie tak był, koleżanka wróciła z macierzyńskiego zmniejszyła do 7/8 etatu, ale przejmował nas inny bank i poleciała w grupowych:-(

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja co do psiaka mąż się uparł że dopiero jak kupimy dom (w planach mamy hipoteke w tym roku), ale jak narazie ciężko coś wyszukać co nas interesuje w wybranej lokalizacji i w rozsądnej cenie.... Wogóle panikuje że to choroby odzwierzęce mogą być przyczyną poronień. Teraz miałam badanie na toksoplazmoze i cytomegalie oba wyniki pozytywnie, komentarz lekarza pod badaniem " wynik świadczy o przebytym zakażeniu ".

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilitka, mi się po prostu kończy umowa w maju przyszłego roku, więc mnie nic nie będzie chronić :( Dlatego chyba zdecyduję się na półroczny urlop, ewentualnie do końca kwietnia i zobaczymy, czy miesiąc wystarczy, żeby mi ją przedłużyli.

    W takim razie koniecznie powinnaś zbadać wszystkie swoje hormony :)

    Ola, ja mam psa a wynik na toksoplazmozę miałam negatywny. Poza tym, tą chorobą można zarazić się np. przez kontakt z odchodami chorych kotów, nie psów :) Zresztą wiadomo, że taki pies jak np. mój kanapowiec, który jest pod stałą opieką weterynarza, nie będzie miał żadnych choróbsk :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ