X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiem kochana tylko ten mój zwarjował, on z tych co kocha zwierzęta ale nie w domu, ja probowałam mu pokazać jaki mam stosunek do zwierzat, i jak do nich przyjeżdżam to siedze z kotami ich suczka zawsze daje mi buziaki w ucho,no i do cielaków i prosiaków też pójdę. No i on twierdzi że przez te moje bliskie kontaktu ze zwierzakami łapie choroby. Ja inaczej nie umiem żyć jak miałam psa za dzieciaka ( boksera) to razem na współe loda jedliśmy :-D

  • Lilitka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 lutego 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo u mnie w domu zawsze były zwierzaki i teraz też mam swojego pieszczocha może też dlatego tak dlugo czekałam z decyzja o dziecku bo naszą psinkę kochamy jak dziecko. Moj m. Przekonał sie do psa bardzo szybko i nawet nie protestuje jak skacze po nas w łóżku:) musisz mu tylko pozwolić pomyśleć że to był jego pomysł. Ja mojego m. Męczyłam chyba z 8 m-cy i już od 3 lat cieszymy się naszą chihuahuą

    Lilitka
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce adoptować labradora, on za to chce szczeniaka najlepiej troche mniejszego, tak więc konflikt trwa;-)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również swojego czworonoga traktuję jak dziecko i tak się zastanawiam jak zareaguje na nowego członka rodziny :D Mam nadzieję, że nie będzie zbytnio zazdrosny :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że Twój psiak i maleństwo to będzie najlepszy duet pod słońcem jak Kubuś Puchatek i Prosiaczek heh ale mi się załączyło;-)

    agniesja lubi tę wiadomość

  • Lilitka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam

    Lilitka
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    disney-graphics-winnie-the-pooh-047928.gif

    Izoleccc, Olka_29 lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak na obrazku, jak słodko:-)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda :) Uwielbiam Kubusia :)

    Jak tam spędzacie walentynki? Ja pokłóciłam się z mężem i wygoniłam go z domu. Pojechał do swoich rodziców a nas zostawił samych :( Najgorsze walentynki ever :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 14 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój leży z gorączka tak więc łącze się z Tobą w bólu. Czy mu nikt nie powiedział że kobieta w ciąży ma humory, a on ma być w tym czasie posłuszny :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Agniesja współczuję :(
    My oboje chorzy więc cały dzień filmy na kompie oglądamy.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lutego 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej jesteście razem... A tu jestem tylko ja, dzidziuś i mój najwierniejszy czworonożny kompan. Smutno mi :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Agniesja?
    Udało wam się porozmawiać? Dogadaliście się?
    Mam nadzieję, że już jest ok i mąż wrócił do domu...

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się tematy kręcą ulalala. Wczoraj nie miałam czasu się odezwać, bo do południa pracowałam a później miałam randkę ;-) ale też o mały włos by do niej nie doszło :-S
    Chorujacym współczuję i życzę powrotu do zdrowia :-)

    Ja także lubię zwierzaczki w domu, a mój nie. Mamy psiaka u teściowej na podwórku. Owczarka niemieckiego długowłosego. Jako dziecko zawsze miałam psa albo kota w domu. Teraz z jednej strony bym chciała -bo to fajny kompan do zabawy dla dziecka, ale z drugiej mąż ma rację, że zniszczy się mieszkanie i jak będziemy chcieli gdzieś wyjechać to będzie problem.
    Jak coś to myślałam o malej rasie np. buldozku francuskim, są takie słitaśne <3

    17u9j44jl3novlzi.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Jak tam Agniesja?
    Udało wam się porozmawiać? Dogadaliście się?
    Mam nadzieję, że już jest ok i mąż wrócił do domu...
    Niestety nie :( Nie odezwał się i nie wrócił :( Uparciuch z niego, więc pewnie sobie trochę na niego poczekamy. Mam tylko nadzieję, że jak wróci to mądrzejszy, ale mogę się przeliczyć :(

    Wiesz monita, co innego jak jest możliwość pójścia na roczny urlop macierzyński a co innego jak nie masz wyjścia i musisz wcześniej wrócić i ja właśnie jestem w tej drugiej grupie. Niestety nie mam umowy na czas nieokreślony, więc albo pójdę na roczny i będę szukać nowej pracy, albo wrócę wcześniej z nadzieję, że przedłużą.

    Nuffeq, no niestety tak to jest przy posiadaniu pupila, nie mogliśmy przez to w tamtym roku nigdzie pojechać, bo nie mieliśmy z kim go zostawić ale i tak go kocham i nie wyobrażam sobie mieszkania bez niego :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie przekichane. Ja też myślę nad tym z kim zostawię maleństwo jak kiedyś się pojawi. na szczęście moja mama sama zaproponowała, że jest skłonna zrezygnować z pracy żeby zostać z wnukiem/ wnuczką , a może akurat się jakoś uda np z świadczeniem przedemerytalnym ( ma dopiero 54 lata). Moja mamuśka mieszka z nami więc z dojazdami nie będzie problemów. Stwierdziliśmy że jak co to wolimy coś "rzucić" mamie niż niani , u nas to koszt ok 1200-1500zł .
    Co do psiaka też bym nie miała problemu , mój brat chętnie się zaopiekuje , tylko kto przekona mojego męża ahhhh opieka do dziecka jest do psa też a jednego i drugiego ani widu ani słychu

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ