X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Ola, najważniejsze że masz już opiekę a reszta przyjdzie w swoim czasie, na pewno długo czekać nie będziesz :)

    Masz rację Monita, ale myślę że może będę po prostu wiedzieć wcześniej jakie mają plany w stosunku do mnie. Zapytam, czy jest szansa że przedłużą mi umowę jak wrócę wcześniej. Mam nadzieję, że będą w stanie mi to zagwarantować.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 16 lutego 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) oby byli prawdomówni.

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    co do macierzyńskiego ja biore 80% potem również można macieżński przedłuzyc. Tylko trzeba wczesnij do pracodawcy złozyc wniosek. Jesli chodzi o nianie i złobki: niania fajnie bierze tysiac przynajmiej u mnie a nawet i wiecej, złobek kontakt z maluchami ale i choroby i lekarze i chorobowe trzeba brac bo ktos musi sie zajac dzieckiem i tez z tysiac trzeba liczyc za to + potem leki. Wiec tak naprawde kazda musi sobie na spokojnie to przeliczyc co i jak czy jej to sie oplaca. Bo pracowac na nianie mysle ze to nie dobry pomysl jak się zarabie 1200-1400

    Całkowicie się z Tobą zgadzam. Raczej zarabiać na nianię nie chcę, a ani z mamą ani z teściową nie mogę zostawić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    km5sgu1rzzng7hxl.png

    Dzisiaj z córeczką idę na kontrolę bioderek, pieluchujemy :) a później szczepionka... a taki wiatr jest, że najlepiej bym nie wychodziła z Nelką :(

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 16 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tu kręci :)

    Miłego dnia dziewczyny. Ja w pracy. Znowu poniedziałek i tydzień za tygodniem leci tak szybko, że nawet nie wiem kiedy.

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie:)Jestem tu nowa, postanowiłam się tu zarejestrować, ponieważ chcę się dzielić moimi staraniami o dziecko.Z mężem jesteśmy 2,5 roku po ślubie i od września 2014r. staramy się o dzidzię.Jak narazie bezskutecznie. W międzyczasie doszły mi plamienia przed okresem na jakieś 4, 5 dni przed właściwą miesiączka, byłam u ginekologa,okazało się że mam za wysoką prolaktynę dostałam bromergon, skutków ubocznych żadnych nie mam, mam nadzięje , ze mi pomoże i że juz niedługo się uda.Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 13:18

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:21

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ kwas foliowy biorę od początku starań tj od wrzesnia, bromergon juz jedną na noc, wg zaleceń, zaczynałam od połówki. Tarczycy nie miałam badanej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benia. Witam i życzę powodzenia;) możesz poprosić lekarza o skierowanie na podstawowe badania tarczycy albo zrobić je sama. ;) warto wiedzieć na czym się stoi;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc czy w mpojej normalnej przychodni zrobie takie badania czy to gdzieś u specjalisty mam zrobić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli na skierowanie to chyba tylko od ginekologa.
    Jeśli chcesz sama odpłatnie to chyba w każdym puncie pobrań powinni ci zrobić.
    Ja jeszcze przed rozpoczęciem starań dostałam skierowanie od gin na rozyczke, cytomegalię i toksoplazmozę + morfologia, cytologia i usg. Jak jest rozsądny lekarz to taki pakiet powinnaś wydaje mi się dostać :)


    Kornelia- jak tam mała po szczepieniu?
    Sprawnie poszło? :)

    Anastazja- ja też od rana w pracy- jeszcze nie do końca doleczona a siedzieć trzeba bo ciągle coś nowego wymyślają i po kilku dniach nie możesz nadrobic....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 16:20

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Benia, tak jak dziewczyny pisza lepiej sobie zrobic hormony tarczycy. To było jedno z pierwszych badań jakie zrobiłam przed starankami.

    A ja dzisiaj na monicie byłam, pęcherze rosną jak szalone po clo, jeszcze parę dni i męża nie wypuszczę z łóżka :) Gin dorzucił mi jeszcze metforminę i inofolic, kolejna wizyta w poniedziałek i zobaczymy czy owulka była. Trzymajcie kciuki!!! To będzie ten miesiąc i nie ma innej opcji. Oczywiście ja też kciukam za Was :)

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZOLECCC Kochana po szczepieniu dobrze, dzielna była, malutka już śpi, a ja się odprężam :)

    NUFFEG trzymam mocno kciuki, to ten miesiąc, zobaczysz !

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • Achaja Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30 wrote:
    Izoleccc czy w mpojej normalnej przychodni zrobie takie badania czy to gdzieś u specjalisty mam zrobić?

    hej:) jestem już starą wyjadaczką jeśli chodzi o badania:) Rób tarczycę- ja przez nią straciłam pierwszą ciążę. Za badania TSH i ewentualnie FT3 i FT4 (mi dopiero te współczynniki wykazały niedoczynność) i tak będziesz musiała zapłacić (nieduże pieniądze bo ok.25-30zł z tego co pamiętam... jedno oczywiście)więc chyba szkoda czasu na błąkanie się po skierowania:)

    Trzymam kciuka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow Nuffeq no to gratuluję pęcherzy :)
    Może weźcie z mężem parę dni wolnego skoro masz zamiar go tak wykorzystywać :D
    Póki co trzymam kciuki za owulkę i życzę zielonego końca:)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achaja, to jakie miałaś tsh? Mi wyszło 3,03 tak więc chyba czas na endokrynologa.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam dni płodne. I przyznam bez bicia, ż tak jak i w styczniu mam tyle śluzu, jak za dawnych dobrych lat :) Szkoda, że czekamy do badań kariotypów. Chociaż kto wie, co to wyjdzie. Miłego dnia dziewczyny ;)

    2015 będzie dla Nas przełomowy! Już czekam aż bąbel u mnie zagości, na długie 9 miesięcy!!!

    Nuffeq, agniesja, Izoleccc lubią tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:21

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam najlepszy rocznik pod słońcem!

    Nuffeq, Izoleccc lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nadira :) Witamy Cię serdecznie

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ