X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Wróciliśmy o 23, to tylko dzieci w piżamy i do wyra... głowa do poduszki i odleciałam.
    Dzień pełen wrażeń. Super jest na tej Farmie Iluzji. Zdecydowanie polecam. Więcej atrakcji jak w tych Magicznych Ogrodach. Dzieciaki nie chciały wyjeżdżać do domu he he


    Niunka to zazdroszczę, że teściów masz daleko. Mam nadzieję, że ja nie będę wścibską i wredną teściową :P
    No to Kochana kciuki zaciśnięte! ;)


    Emi już zmieniam na 1 stronce :)


    Frida czasami potrzebna jest i leniwa niedziela, żeby zwyczajnie sobie odpocząć :)


    Phia fajnie, że dałaś znać co i jak. Czekamy na dalsze wieści :)


    Parodka ja kiedyś miałam 32-35, a teraz 26-28 mi się zrobiło... Głowa do góry Kochana ;)


    Zakręcona była rozmowa o wstrętnych teściach, ale Ty chyba nie możesz narzekać ;)


    Ewelaaa zresztą Ty chyba też, teściowa na pyszne obiadki zaprasza. Nie dogaduje, że źle to czy tamto robisz? Zmieniłam dzień testowania na 1 stronce i czekam na niego z niecierpliwoscią ;)


    Kattti zajebiste te zdjęcia! Sto lat synkowi. Śliczny chłopczyk i mega świetną ma fryzurkę. Kocham takie włosy u chłopców. Zakochałam się właśnie między innymi w pìęknych, delikatnie kreconych i dłuższych włosach mężusia :D
    A co do wykresu, to wolę odpowiadać pod swoim, bo jest ciąg rozmowy. Jak ktoś wejdzie ponownie na mój wykres to widzi odpowiedź ;) Inaczej jak u każdego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 15:38

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka.
    Wróciliśmy o 23, to tylko dzieci w piżamy i do wyra... głowa do poduszki i odleciałam.
    Dzień pełen wrażeń. Super jest na tej Farmie Iluzji. Zdecydowanie polecam. Więcej atrakcji jak w tych Magicznych Ogrodach. Dzieciaki nie chciały wyjeżdżać do domu he he


    Niunka to zazdroszczę, że teściów masz daleko. Mam nadzieję, że ja nie będę wścibską i wredną teściową :P
    No to Kochana kciuki zaciśnięte! ;)


    Emi już zmieniam na 1 stronce :)


    Frida czasami potrzebna jest i leniwa niedziela, żeby zwyczajnie sobie odpocząć :)


    Phia fajnie, że dałaś znać co i jak. Czekamy na dalsze wieści :)


    Parodka ja kiedyś miałam 32-35, a teraz 26-28 mi się zrobiło... Głowa do góry Kochana ;)


    Zakręcona była rozmowa o wstrętnych teściach, ale Ty chyba nie możesz narzekać ;)


    Ewelaaa zresztą Ty chyba też, teściowa na pyszne obiadki zaprasza. Nie dogaduje, że źle to czy tamto robisz? Zmieniłam dzień testowania na 1 stronce i czekam na niego z niecierpliwoscią ;)


    Kattti zajebiste te zdjęcia! Sto lat synkowi. Śliczny chłopczyk i mega świetną ma fryzurkę. Kocham takie włosy u chłopców. Zakochałam się właśnie między innymi w pìęknych, delikatnie kreconych i dłuższych włosach mężusia :D
    A co do wykresu, to wolę odpowiadać pod swoim, bo jest ciąg rozmowy. Jak ktoś wejdzie ponownie na mój wykres to widzi odpowiedź ;) Inaczej jak u każdego :D
    Dziękuje hehe :D
    No i dlatego własnie uważam że mojemu pasuja takie a nie krótkie .
    Ja siedze pije kawe i ogladam film odezwe się po..

    Parodka polecam spróbowac brać OVARIN skraca cykle takie są opinie tak wiec warto spróbować :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti ja też piję kawkę. Jaki film oglądasz?

    Coś mnie lewy jajnik pobolewa... czyżby owulacja się zbliżała? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:21

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moja teściowa to różnie, raz jest lepiej raz gorzej. Był czas kiedy się strasznie pozarlysmy i nie odzywalysmy się do siebie dobre dwa miesiące :p ale teraz jest okej. Synek pojechał do babci na noc a my z mezem będziemy sobie dogadzać goframi z bitą smietana i owocami. :) właśnie poszedł do sklepu po smietane w szpraju haha xD kto wie może później jeszcze sie do czegoś przyda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:37

    emi_90, Szczęśliwa_Mama, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Tesciowa jak Tesciowa. Lubi czasem siw wtracic ale rzadko i w taki sposob ze nikogo nie urazi. Dwa razy w zyciu mnie obgadala do mojego D i dwa razy sie z nia nie odYwalam po pol roku przez to ale ogolnie jest naprawdw ok . Jak kolezanka bardziwj bo ledwo 42 lata ma :) imprezowa , luni klubowa muzyke . Taka pozytywna wariatka
    ..ale z takim dyatansem podchodze mimo wszyatko po tych sytuacjach. Nie narzekam moze tak

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rana w miescie bylam z dzieckiem i Tesciowa . Dopiero wrocilam przed 15 minutami, pije kawe , Tesciowa do pracy poleciala . Gotuje zupke pomidorowa i szpinak z feta usmazylam do nalesnikow :) pogoda byla piekna dzis a teraz taki wiatr sie zerwal ze basen mi lata ze spuszczona woda alw mimo wszystko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona eh ci teściowie ;)

    Wróciłam z dzieciakami z podwórka, mąż kosi trawę. Chwilę przysiadłam, żeby do Was napisać i kąpiel dzieciaków, kolacja. Mam nadzieję, że dzieciaki pójdą szybko spać i spokojnie będziemy mogli poserduchować :P
    A jest przełom z synkiem :D zaczął mówić mniam mniam, baba i bibi. Jestem taka szczęśliwa, że się w końcu coś ruszyło :)

    19ewelaaa89, Kattii, emi_90, Parodka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona eh ci teściowie ;)

    Wróciłam z dzieciakami z podwórka, mąż kosi trawę. Chwilę przysiadłam, żeby do Was napisać i kąpiel dzieciaków, kolacja. Mam nadzieję, że dzieciaki pójdą szybko spać i spokojnie będziemy mogli poserduchować :P
    A jest przełom z synkiem :D zaczął mówić mniam mniam, baba i bibi. Jestem taka szczęśliwa, że się w końcu coś ruszyło :)
    My już po serduchwaniu hehe :D
    O widzisz to już coś, najważniejsze że sie przelamal i zaczal :) teraz już będzie tylko z górki. Mój też dluuugo nie mówił nic, do 2 lat było tylko takie yyy i pokazywanie palcem. A teraz nawija jak szalony, nawet zdania próbuje składać ;) i też zaczął nagle

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej można dołączyć?:)

    Kattii, ZakręconaOna, Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszcie sie bo moj ma 4 i gada tak jakby wcale takze no....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Hej można dołączyć?:)
    To zalezy...czy zniesiesz nas i nasze poczucie humoru ? czy jestes dosc wyluzowana w sprawie starań czy raczej zafiksowaną histeryczką która co cykl siedzi i doluje caly wątek z powodu niepowodzenia ?
    My tutaj na watek przyjmujemy osoby które staraja sie z przyjemnosci a nie z przymusu i rozpaczy .
    Jesli uwazasz ze jestes taka jak my to napisz cos wiecej o sobie itp

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna, Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa no i mój takie yyyyyyyy swoje cały czas he he

    Chcebardzobycmama witaj. Patrzę, że synek w październiku roczek skończy :) starania o drugą dzidzię rozpoczęte?

    Kattti no cieszę się bardziej niż jakbym w totka wygrała, że mówi coś poza yyyyyy i mamamama :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 21:35

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelaaa no i mój takie yyyyyyyy swoje cały czas he he

    Chcebardzobycmama witaj. Patrzę, że synek w październiku roczek skończy :) starania o drugą dzidzię rozpoczęte?

    Kattti no cieszę się bardziej niż jakbym w totka wygrała, że mówi coś poza yyyyyy i mamamama :)
    Też bym się cieszyła na twoim miejscu... kazde dziecko jest inne a nie ktore maja problemy z mową tak jak mój i mimo chodzenia do logopedy nie jest i tak kolorowo , mnie cieszy obecnie każde nowe slowo może inaczej bym patrzala jakby gadal jak najety po skonczeniu chociaz 3 lat no ale jest jak jest i ciesze sie z kazdego malego kroku mimo to uważam że nie powinno się porównywać dziecka do dziecka bo każde jest inne. Moja mala np potrafi mówic mama a jak cos chce coś co dopiero jadla to mówi jeszcze i mnie np to cieszy bo synek nie mowil takiego slowa w jej wieku.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma 3 latka i dopiero się rozkręca z mową, bo do tej pory nie mówił praktycznie nic. Ale coś w końcu ruszyło.

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj syn zaczal mowic majac 15 miesiecy , rozgadal sie pelnymi zdaniami przed 2 urodzinami . Teraz nawija bezblednie jak starzy ale tak jak Katii mowi nie ma co rownac dzieci. Kazde ma swoje tempo :) jedno szybciej chodzi a pozmiej gada i na odwrot.


    Ale kochana ciesze sie razem z Toba a co do Tesciow to generalnie zlewam. Wyjasnilysmy sobie pare spraw i jest ok. Nie narzekam jak mnie wkurwi to trzeci raz juz tak latwo jej nie odpuszcze. Pol roku to bedzie za malo hahahaha

    Nowa Mamuske witam i chcwmy cos wiecej o Tobie wiedziec. :d
    A i synus ma cudowne imie hehe.
    Imiennik mojego syna . Z tym ze moj mial byc z 24.10.2015 a urodzil sie 1.11 :D

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja z Maćkiem sama ćwiczę z książeczką od mojej przyjaciółki logopedki. Nie wiem czy to dzięki tym ćwiczeniom, ale coś się ruszyło :)

    Cholercia mały nie może zasnąć, a mężuś dawno chrapie... i chyba dzisiaj znowu nic z tego... fak...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 23:17

    Kattii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj tez sie polozyl a mloda sie kreci.dobra dobranoc zmykam aa bo jutro zawalony dzien

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps.moja córa dzis chciała spac z tornistrem który sobie kupiła do szkoły

    emi_90, Parodka, 19ewelaaa89, Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama witaj :-)

    anusiak5 no nieźle, dzieciaki są czasami niemożliwe.

    Szczęśliwa_mama z mówieniem u nas nie było problemu a i tak czułam taką małą presję bo raz na jakiś czas słyszałam od kogoś: X już mówi całymi zdaniami a Wasz K. tylko pojedyncze słowa itd. Ale nie dałam się zwariować. Niestety tak jest ze wszystkim - mówienie, odpieluchowanie, odsmoczkowanie... Teraz na topie jest jazda na rowerze, prawie wszyscy rówieśnicy śmigają na 2 kółkach a mój syn jeszcze nie. :-)

    Ja dzisiaj piję kawkę z rana w spokoju. Młody wybył znów na noc do babci z kuzynem. Jutro wolne! :-):-):-) A dzisiaj wieczorem jade na spotkanie z koleżankami ze studiów. Nie mogę sie doczekać, długo się nie widziałyśmy, a mi się przyda taka mała odskocznia od pracy i domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 06:34

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie fiksuje na punkcie starań :)
    Dopiero dwa dni temu rozpoczęliśmy pierwszy cykl " robót" :D a czy wyjdzie.. okaże się.

    Mam 22lata. Jestem już aniołkową mama ,straciłam ciąże na samym jej początku, rok później zaszłam w kolejną ciąże i urodziłam synka ,który obecnie ma 10miesięcy :)

    Widzę,że tutaj dużo z was się stara też o kolejne pociechy.

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ