X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Nam jakby teraz sie udalo zajsc to o ciąży bedziemy wiedziec tylko my... nikogo nie bedziemy informowac póki nie zobacze serduszka i póki mi nie powiedzą że wszystko jest dobrze. Specjalnie zapisze się na wizyte w prywatnej polskiej klinice w UK zaplace za scar ktory planuje wykonac okolo 6-8 tyg ciazy bo nie zamierzam chodzic znowu bóg wie ile tyg a potem na scanie w szpitalu angelskim dowiadywac sie ze nic z tego.
    I prawidlowo . Ja tak samo w ciazy z Oskarkiem wlasnie zrobilam ... z tym ze mnie tu pierwsze usg wyznaczyli na 11 tydzien przez poprzednia strate pfy ... do tego czasu moglam znow poronic ze trzy razy :/ dowiedzialam sie o ciazy w 7 a w 8 juz bylam w klinice. 11 i 5d zrobili scan tu a pozniej troche w pl bylam i tam robilam usg

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochana uwierz , ze sluzba zdrowia w Polsce to cudo w porownaniu do tego co tutaj sie dzieje. Ja mam akurat porownanie bo mieszkam w uk i korzystam tu a raczej z musu jak musze ... a i w pl.jestem czesto i korzystam tam jal jestem . To w pl sie lecze , robie badania itp tu to jest jakas kpina w uk .



    Wiecie co ... nawet z moja tarczyca . Jestem po zapaleniu tarczycy , mam niedoczynnosc i musem u mnie jest kontrolowanie jej co 2 miesiace max bo mojw hormony nie tylko tsh skacza okropnie w ciagu chwili zmienia sie wszystko a oni tu twierdza ze nie ma takiej potrzeby i raz na rok badanie . Kurwa ! ...
    Rok mam brac leki te same jak u mnie daqke zmieniac trzeba i srednio raz na pol roku jest zmieniana
    Niech ci paracetamol dadza na ta tarczyce hah.. bo oni na wszystko paracetamol daja..
    Mój wuja mieszka w Wali i zachorował poważnie bo miesnie odchodzą mu od kosci, byla w szpitalu itp i jedyne co mu przepisuja to ciagle paracetamol mimo iz na bol mu to kompletnie nie pomaga no ale co tu duzo gadac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    I prawidlowo . Ja tak samo w ciazy z Oskarkiem wlasnie zrobilam ... z tym ze mnie tu pierwsze usg wyznaczyli na 11 tydzien przez poprzednia strate pfy ... do tego czasu moglam znow poronic ze trzy razy :/ dowiedzialam sie o ciazy w 7 a w 8 juz bylam w klinice. 11 i 5d zrobili scan tu a pozniej troche w pl bylam i tam robilam usg
    Taki zwykly scan w klinice z tego co sie zorientowalam kosztuje do 70f bo znajoma tam byla ale ona miala full pakiet z 4D tyle ze ona juz jest w 7 miesiacu ale byla ze wzgledu by poznac plec poniewaz caly czas nie dawali jej 100% pewnosci najpierw w szpitalu mowili ze chlopak potem ze dziewczynka wiec pojechala ze swoim angelskim facetem do polskiej kliniki tam 2 razay potwierdzili jej dziewczynke bo byla 2 razy. A płec dla nich jest wazna bo od strony jej faceta sa dla dziewczyn wady genetyczne i musieli sie przygotowac dlatego tak im zalezalo aby wiedziec co bedzie. Ogladalam filmik i zdjecia bo mi wyslala a plusem tam jest to ze jak np dzidzia sie nie pokaze twarza do zdjecia to zapisuja na darmowa kolejna wizyte az do skutku.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze to pierwsze slysze.
    Ja generalnie placilam 150 f to bylo na wczesna wiosne 2015 w Birmingham.I to to pierwsze zwykle usg ... A pozniej juz prywatnie w Uk nie bylam bo w Pl mialam lekarza tez prowadzacego ciaze jak jestem tam . Tu to tu :)


    Noo hahahaha Oni juz przesadzaja z tym paracetamolem. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 10:10

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Katti w ogole powiem Ci , ze wykres masz piekny . :)
    Oby tak dalej szlo.

    Kurcze pije kawe , ogladam z synem bajke. Jestesmy po sniadaniu a Ja mam ciezkosc ciala taka :o nie chce mi sie tylka ruszyc a musze sie zaraz ogarnac i wstawic pranie , makaron ugotowac do obiadu pozniej troszke ( wczoraj ugotowalam GAR zupy pomidorowej to dzis mam spokoj z obiadem ) , trening zrobic bo 4 dni zaniedbalam bardzo .
    Tesciowa wstanie to leci sprawy zalatwiac z papierami ze szkoly szwagra mojego haha jak to smiesznie brzmi . Szwagier ktory ma 13 lat :D
    I moze jakis spacer do parku z malym :)


    W ogole jest tu ktoras co pali ?

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    O prosze to pierwsze slysze.
    Ja generalnie placilam 150 f to bylo na wczesna wiosne 2015 w Birmingham.I to to pierwsze zwykle usg ... A pozniej juz prywatnie w Uk nie bylam bo w Pl mialam lekarza tez prowadzacego ciaze jak jestem tam . Tu to tu :)


    Noo hahahaha Oni juz przesadzaja z tym paracetamolem. :D
    To sie okaże ja jestem wstanie dac nawet 150 bo to tylko kasa a informacja dla mnie czy wszystko jest ok jest duzo ważniejsza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No i Katti w ogole powiem Ci , ze wykres masz piekny . :)
    Oby tak dalej szlo.

    Kurcze pije kawe , ogladam z synem bajke. Jestesmy po sniadaniu a Ja mam ciezkosc ciala taka :o nie chce mi sie tylka ruszyc a musze sie zaraz ogarnac i wstawic pranie , makaron ugotowac do obiadu pozniej troszke ( wczoraj ugotowalam GAR zupy pomidorowej to dzis mam spokoj z obiadem ) , trening zrobic bo 4 dni zaniedbalam bardzo .
    Tesciowa wstanie to leci sprawy zalatwiac z papierami ze szkoly szwagra mojego haha jak to smiesznie brzmi . Szwagier ktory ma 13 lat :D
    I moze jakis spacer do parku z malym :)


    W ogole jest tu ktoras co pali ?
    E tam wykres jak wykres tak mysle ;)
    Ja nie palę ale mój mąż pali tyle ze wychodzi zapalic po za mieszkanie.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no wiadomo . Ja to sie zastanawiam jak w chacie mozna palic to tak pozniej wszystko wali :/ sciany , ubrania .

    No kasa tylko pewnie a zdrowie dziecka i spokoj nasz wewnetrzny duzo wazniejszy ale nie oszukujmy sie ... 150 to duzo i cenia sie chujozy :/ jeszcze nie zbyt duzo gabinetow takich jest . Ja musialam kilka h drogi pokonac do najblizszej kliniki

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona zawsze marzyly mi się blizniaki ,ale sznase na blizniaki mamy marne:P ani z mojej strony nie ma blizniat ani z meza . A u was jak było? Jakoś genetycznie blizniaki czy przypadek. Podwojna strata ,wyobrazam sobie twoj bol wtedy..
    Szczerze powiem wam ,ze mi bardzo ciezko bylo wybrac imie dla chlopca . Na chwile obecna tez by mi bylo latwiej znalezc imie dla dziewczynki niz chlopca. W glebi chyba marze o kolejnej dziewczynce :))

    Haha co do cieżkości dupki mam to codziennie:D najgorzej to jest mi wylezc z lozka i sie ogarnac ,a jak zaczne sprzatac to wszystko na raz bo jak usiade to znowu tyłka nie podniose :P

    Kattii lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blee ja nienawidze jak ktoś pali w aucie ;/

    Kattii lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie no wiadomo . Ja to sie zastanawiam jak w chacie mozna palic to tak pozniej wszystko wali :/ sciany , ubrania .

    No kasa tylko pewnie a zdrowie dziecka i spokoj nasz wewnetrzny duzo wazniejszy ale nie oszukujmy sie ... 150 to duzo i cenia sie chujozy :/ jeszcze nie zbyt duzo gabinetow takich jest . Ja musialam kilka h drogi pokonac do najblizszej kliniki
    Tak a potem chociaz glowa spokojniejsza i czlowiek mniej sie martwi.
    Też nie wiem.. mój miał od razu powiedziane że nie ma palenia w domu bo po raz ja sama nie palę a po dwa są dzieci.. ale on nie ma z tym problemu aby wyjsc i zapalic jak co nie ktorzy potrafia powiedziec to moj dom i bede w nim palic .. masakra

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam problem lekki ze wstawaniem a pozniej latam jak motorek hehe .
    Ale.zaraz druga kawa , witaminki i sie obudze :D

    My imie dla Oskarka wybralismy dopiero na koniec 8 miesiaca . Nie moglismy sie zdecydowac mimo ze od poczatlu staran dla chlopca bylo ustalone Oliwier.
    Haha a wyszedl Oski. :D
    Dla dziewczynki duzo latwiej , mam pare pomyslow z mezem :) i tez marzy nam sie dziewuszka.<3

    Wiesz co u nas w ogolw nie ma w rodzinach nie ma blizniat. :) u nas to po lekach na owulacje i sterydach wyszly trojaczki. Z tym ze dwoje bylo na pewno a trzecie mnoejsze niz te dwa malenatwa i nie bylo na 100% pewne czy sie rozwinie. Alw niestety...

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Tak a potem chociaz glowa spokojniejsza i czlowiek mniej sie martwi.
    Też nie wiem.. mój miał od razu powiedziane że nie ma palenia w domu bo po raz ja sama nie palę a po dwa są dzieci.. ale on nie ma z tym problemu aby wyjsc i zapalic jak co nie ktorzy potrafia powiedziec to moj dom i bede w nim palic .. masakra
    Nooo ... to jest koszmar . Ja pale i wychodze zawsze . Nawet w zime , niewyobrazam sobie palic w chacie. Brrre ..... moj Dziadek pali w domu u siebie ale zawsze jak mamy przyjechac to 2 dni wczesniej wychodzi zawsze.na dwor palic mimo ze miwszka w kamieniccy bez balkonu :) i.wietrzy . Wtedy ok nie czuc zbytnio ale jednak ubrania pozmiej wychodzac czuc papierosami dlatego brzydzi mnie jaranie w domu.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nienawidzę fajek i tego smrodu a jak na złość pali mój mąż, rodzice, teściowa i siostra...
    Oczywiscie mąż też wychodzi, nie ma opcji żeby ktoś zapalił u mnie.
    A do mojej teściowej niedawno wprowadziła się babcia (jej mama) staruszka, która też pali! Teściowa musi się juz nią zaopiekować bo nie radzi sobie ale o fajkach pamięta haha. No i ona kopci w domu przy otwartym oknie bo już nie wychodzi wcale praktycznie na dwór. Niby pali 2 dziennie ale mówię wam, jak idę do teściów to od razu czuję ten smród.

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja tez mam problem lekki ze wstawaniem a pozniej latam jak motorek hehe .
    Ale.zaraz druga kawa , witaminki i sie obudze :D

    My imie dla Oskarka wybralismy dopiero na koniec 8 miesiaca . Nie moglismy sie zdecydowac mimo ze od poczatlu staran dla chlopca bylo ustalone Oliwier.
    Haha a wyszedl Oski. :D
    Dla dziewczynki duzo latwiej , mam pare pomyslow z mezem :) i tez marzy nam sie dziewuszka.<3

    Wiesz co u nas w ogolw nie ma w rodzinach nie ma blizniat. :) u nas to po lekach na owulacje i sterydach wyszly trojaczki. Z tym ze dwoje bylo na pewno a trzecie mnoejsze niz te dwa malenatwa i nie bylo na 100% pewne czy sie rozwinie. Alw niestety...
    U mnie imie oscar bylo od poczatku wybrane nawet jak jeszcze nie wiedzielismy co bedzie to ja nie wiem czemu ale czulam ze to chlopiec hehe i od początku mówilam Oscar chociaż byłby Oliwier bo nim w ogole mojego meza poznalam chcialam Oliwiera ale moja siostra dala swojemu takie imie specjalnie na zlosc mi dluga historia... w gruncie rzeczy ciesze sie że jest Oscar ogolnie ma dwa imiona bo ma Oscar Aleksander a córka miała być Maya ale mąż wolał aby była Victoria i on mial wieksze prawo glosu bo on mial wybierac no wiec została Victoria Maya hehe :D A trzecie mysle że chlopak bedzie Zac lub Ted chociaz Zac bardziej do nas przemawia a córka byłaby Maya lub Spohie bo zaczelo mi sie te imie podobac hehe tylko problem w tym ze nie mam zielonego pojecia jakie drugie imie pasowaloby do tych imion :D

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dejta lekarza.. lekarza dejta :/

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dejta lekarza.. lekarza dejta :/

    Co jest?

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Co jest?
    chyba mam zakwasy xD

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    chyba mam zakwasy xD

    Po czym? Ja staram sie ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu po ok 15 minut (możecie się śmiarc ale i tak mam zadyszkę :-P ) a nawet na tyle ciężko mi znaleźć czas przy tylu obowiązkach :-\

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Po czym? Ja staram sie ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu po ok 15 minut (możecie się śmiarc ale i tak mam zadyszkę :-P ) a nawet na tyle ciężko mi znaleźć czas przy tylu obowiązkach :-\
    Po wygibasach wczorajszych przy sesji zdjeciowej ktorą robilam dzieciom bo nie widzę innego wytlumaczenia gdyz nic innego nie robilam a jednak przy takiej sesji to trzeba sie nawyginac itp xd

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ