X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ja kończę śniadanko, zaraz łyknę żelazo i kwas foliowy ;)
    Mam posprzątane, tylko pranie poskładam i kawka.

    Kattti, Dori i Aduszka dziewczyny, które prowadzicie wykresy ;) z boku są procenty szans na ciążę... zaciążone ile Wam pokazywało? A Dori ile Tobie pokazuje? Bo ja wczoraj miałam 19%, a dzisiaj 54% :P

    Przed @ temperatura ma spaść tak? Dori Tobie spada?

    Ja wczoraj super się czułam, żadnych bóli podbrzusza. Tylko głowa na koniec dnia mnie rozbolała, ale sprzątałam sporo i z tymi gołąbkami roboty i jeszcze z mężem się poprztykałam, ale rano przyszedł przeprosił, w szoku byłam ;)

    Co miesiąc mamy zaciążoną ;) Ciekawe, co przyniesie wrzesień :D
    wykres pokazuje wszystkim jednakowo bo on leci wedlug dpo...i zaczyna chyba liczyc od 8 dpo o ile dobrze pamietam na 9dpo ma 12% pozytywnyego testu i tak w góre rosnie ale kazda ma jednakowo bo to ustawione jest systemowo ze tyle i tyle dpo ma tyle i tyle % dlatego ten detektor warto totalnie olac ;)

    Tak na @ temp powinna spadac dosc mocno leciec w dół ale nie koniecznie wszystko zalezy od nas , są i takie wykresy w których temp jest w górze a @ i tak przychodzi.


    Co do mojej wypowiedzi o przedszkolu ... tak moja córcia to wariot i wiem ze sobie poradzi ale wiadomo jak to mamusia zawsze przeżywa bardziej niz to warte a dziecko pójdzie usmiechniete i wróci usmiechniete a mama bedzie cale 3 h siedziec myslec i plakac xD

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a ja wlasnie wzielam sie za naprawianie ubran.troszke sie nazbierało.co dam rade recznie to zrobie w miedzyczasie a reszte zaniose jutro do krawcowej na maszyne.sama jestem krawcowa ale niestety mam sprzet popsuty i musze robic recznie.czekam tez na siore i lece do osrodka zdrowia wysepic skierowanie na badania córki do endo bo po cos skladki sie placi.zreszta rtg reki dzieciom robia tylko ze skierowaniem

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli w ogóle na to nie będę patrzyć :P

    U mnie córcia idzie do nowego przedszkola i też przeżywam. W poprzednim miała koleżankę Natalkę, mam nadzieję, że i w tym znajdzie bratnią duszę ;)

    Ale Twoja córcia ma 2 latka, tak jak mój synek... więc na pewno na początku będzie ciężko.
    Z tym przedszkolem to różnie bywa, nie przewidzisz. Koleżanki synek odważny i wszędzie go pełno, a jako 3 latek nie mógł się odnaleźć w przedszkolu, nie chciał, płakał przez miesiąc okropnie. Odpuściła, teraz do 4 latków idzie znowu i zobaczymy...
    Z kolei moja córcia wstydzioch, a w przedszkolu super się odnalazła ;)
    Więc ooo takie buty....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 11:22

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aha czyli w ogóle na to nie będę patrzyć :P

    U mnie córcia idzie do nowego przedszkola i też przeżywam. W poprzednim miała koleżankę Natalkę, mam nadzieję, że i w tym znajdzie bratnią duszę ;)

    Ale Twoja córcia ma 2 latka, tak jak mój synek... więc na pewno na początku będzie ciężko.
    Z tym przedszkolem to różnie bywa, nie przewidzisz. Koleżanki synek odważny i wszędzie go pełno, a jako 3 latek nie mógł się odnaleźć w przedszkolu, nie chciał, płakał przez miesiąc okropnie. Odpuściła, teraz do 4 latków idzie znowu i zobaczymy...
    Z kolei moja córcia wstydzioch, a w przedszkolu super się odnalazła ;)
    Więc ooo takie buty....
    No dzieci są różne u mojego synka była taka Ania ona non top plakała bez powodu i taki kami ale z czasem mu przeszlo on zaczynał płakac jak byl przyprowadzony potem jakos przestawał moj zas nie plakał ,chetnie biegł do dzieci i nie było problemu jesli chodzi o zaklimatyzowanie się no ale mimo to jest w tyle w porównaniu do dzieci w jego wieku,mowa i inne sprawy.. tera ciagle cwicze z nim ubieranie sie sa dni gdzie idzie mu to nawet calkiem sprawnie a są takie ze bez wiekszej mojej pomocy nie ogarnia i nie wiem od czego to zalezy... Czy 4 letnie dziecko powinno już umiec sie samo ubierac ? Tutaj musi bo w szkole bedzie musial sam dlatego cwicze z nim codziennie rano z mundurkiem i potem ubiera spowrotem swoje ubrania co w domu w nich lata... nie wiem jak on sobie poradzi w tej szkole i juz widze te spojrzenia innych matek ktore beda na niego z byka patrzec ze bedzie na glos cos mowil a one nie zrozumieja bo sobie powie cos ze tak powiem w zadnym znanym jezyku...nie wiem ciezko mi sobie o tym myslec jak moze byc mu ciezko , ja widzę sama że różni sie od innych dzieci w swoim wieku nie wiem moze to przez to ze tak slabo mówi to cieżko jest mi z nim jakos się komunikować bo czasami naprawdę nie wiem co on chce mi przekazac mimo iż uzywa mały zasób słow nie łączy ich aby brzmiało np Mama daj mleko tylko wchodzi do salony i mówi mleko ... eh naprawde ciezko mi myslec jak przez to moze miec ciezko w szkole chociaz nie wiem czy w j.angelskim potrafi mówic wiecej bo w domu do nas mowi slowkami polskimi i angelskimi a jak oglada bajki i slucha muzyke jakas ktora zna siedzi w pokoju obok to ja nie raz slysze jak on spiewa tą piosenke ktora leci ale to w jezyku angelskim jest wiec cos tam jednak w tym jezyku potrafi mowic napewno ale w domu moze nie ma z kim rozmawiac po angelsku a z polskim jest mu bardzo ciezko stad tak ograniczona jest komunikatywnosc ? Juz sama nie wiem.. logopedka kazala w domu mowic do niego tylko w jezyku polskim aby nie zapomnial swojego jezyka bo i tak angelski bedzie jego pierwszym jezykiem to juz widac na pierwszy rzut oka. Nie wiem czy to dobre czy nie my i tak z angelskim kiepsko.. ah a córcia jest inna duaz roznice widzę miedzy nimi ... juz sama nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana proszę olewaj inne baby. Moja 4 letnia córcia całkiem sama się nie ubierze. Buty przeważnie odwrotnie, bluzkę odwrotnie, więc jej pomagam ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane słuchajcie.
    Wczoraj jak byłam z dzieciakami na placu zabaw i wzięłam mentosa to mnie zemdliło.
    I wczoraj mi minęły objawy na @.
    Dzisiaj kawa mi nie smakuje :P
    Ale bardzo staram się nie wkręcać.
    Postanowiłam siknąć na owulacyjny, bo szkoda mi ciążowych marnować, a w obu ciążach owulacyjne też wychodziły mi pozytywne ;)
    I zaraz wkleję zdjęcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 11:57

    Kattii, emi_90, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kochana proszę olewaj inne baby. Moja 4 letnia córcia całkiem sama się nie ubierze. Buty przeważnie odwrotnie, bluzkę odwrotnie, więc jej pomagam ;)
    Ja poprostu przez te ich normy rozwojeowe ktore maja w swoich tabelach czuje ze mój synek jest bardzo nisko wedlug rozwoju bo oni maja te swoje normy ,tabele i kiedy polozna w przedszkolu zrobila spotkanie mi dla synka i z nauczycielkami to wedlug ich norm jest na dole czyli bardzo slabo nie wiem jak to w pl by wygladalo bo w pl to dzieci starsze idą do przedszkola a nie 2-3latek i duzo starsze dzieci do szkoly a nie 4 latek który musi potrafic sie sam ubierac bo taki mają wymóg ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 11:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dobra Kochane słuchajcie.
    Wczoraj jak byłam z dzieciakami na placu zabaw i wzięłam mentosa to mnie zemdliło.
    I wczoraj mi minęły objawy na @.
    Dzisiaj kawa mi nie smakuje :P
    Ale bardzo staram się nie wkręcać.
    Postanowiłam siknąć na owulacyjny, bo szkoda mi ciążowych marnować, a w obu ciążach wychodziły pozytywne ;)
    I zaraz wkleję zdjęcie.
    wklej zdjecie :) moze twoja owu byla wczesniej niz przypuszczasz ? Albo naprawdę mialas mega super warunki i ci jakis sliny żeński przeżył i zapłodnił ? Kiedy masz termin @ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1c1a9844b9a.jpg

    Kattii, emi_90, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1c1a9844b9a.jpg
    to z allegro testy ? jesli tak to bylby pozytyw chociaz ja taki mialam i uznalam jako pozytyw.. ogolnie te testy malo kiedy pokazuja 100% jednakowe kreski lub mocniejsze.
    Ja owulaków nie mam wiec nie sprawdze czy u mnie bylby teraz owulak pozytyw.
    Ty tam jestes teraz chyba 11dpo ? To spróbuj zrobic test jakis cień powinien chociaz już byc przecież.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ 31 sierpnia przy 26 dniowym cyklu.
    Owu przesunęło mi na 1 września.
    Owulację miałam 15 dc, bo grube 2 krechy już rano się pojawiły. Ale wiesz pęcherzyk mógł pęknąć w nocy już z 14 na 15 dc np..
    Tak to z Allegro. Zawsze je używam :)
    Dobra, jutro z rańca siknę ;) będzie 12 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 12:02

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    @ 31 sierpnia przy 26 dniowym cyklu.
    Owu przesunęło mi na 1 września.
    Owulację miałam 15 dc, bo grube 2 krechy już rano się pojawiły. Ale wiesz pęcherzyk mógł pęknąć w nocy już z 14 na 15 dc np..
    Tak to z Allegro. Zawsze je używam :)
    Dobra, jutro z rańca siknę ;) będzie 12 dpo
    Jej kochana, trzymam mocno kciuki :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    @ 31 sierpnia przy 26 dniowym cyklu.
    Owu przesunęło mi na 1 września.
    Owulację miałam 15 dc, bo grube 2 krechy już rano się pojawiły. Ale wiesz pęcherzyk mógł pęknąć w nocy już z 14 na 15 dc np..
    Tak to z Allegro. Zawsze je używam :)
    Dobra, jutro z rańca siknę ;) będzie 12 dpo
    Trzymam mocno kciuki. :)
    Kattii mam pytanko w sprawie przedszkola dla Twojej malej.
    Bo z tego co mi babeczka powiedziala nalezy nam sie od 3 rz malego 15 h darmowe , jak dwoje rodzicow bedzie pracowac to nawet 30 h moze byv przyznane jak sie postaramy . W jaki sposob w latka Twoja poszla ? Bo to traktuja jako zlobek jeszcze do 3 roku zycia dziecka przeciez . Placisz za to czy masz jakies darmowe godziny ?

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz słuchajcie mnie dziewczyny. Ja też siknęłam dzisiaj na owulak. Sikałam i wczoraj i dziś. Też słyszałam że w ciąży wychodzą pozytywne, a nie chciałam marnować narazie ciążowych. Wczoraj totalna biel vizira. Nic bym nie wypatrzyła. A dzisiaj jestem w stanie dostrzec te drugą kreskę! Pojawiła się po jakichś 5 min od testu, jak już był sporo wyschnięty. Nie wstawię fotki, bo jest tak blada że na zdjęciu nie wychodzi nic. Ale dam sobie rękę uciąć że coś widzę. Nie nastawiam się, mam jeszcze 6 dni do okresu. Poza tym to 1cs więc nie liczę na cud :D Ale dał mi ten test teraz do myślenia...

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi no ja teoretycznie jestem 1-2 dni przed @, jak masz dużo owulaków to możesz codziennie robić testy i porównywać czy kreska ciemnieje :)

    Ale emocje co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 12:57

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Emi no ja teoretycznie mam 1-2 dni do @, jak masz dużo owulaków to możesz codziennie robić testy i porównywać czy kreska ciemnieje :)

    Ale emocje co?
    Właśnie to był mój już ostatni :D kurde. Szkoda żebym kupowała teraz jak w szufladzie z 10 ciążowych. Zatestuje najwyżej ciążowym bliżej terminu @. Miałam testować 5 września, to najwyżej zrobię to wcześniej. Emocje masakra :D

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    No dzieci są różne u mojego synka była taka Ania ona non top plakała bez powodu i taki kami ale z czasem mu przeszlo on zaczynał płakac jak byl przyprowadzony potem jakos przestawał moj zas nie plakał ,chetnie biegł do dzieci i nie było problemu jesli chodzi o zaklimatyzowanie się no ale mimo to jest w tyle w porównaniu do dzieci w jego wieku,mowa i inne sprawy.. tera ciagle cwicze z nim ubieranie sie sa dni gdzie idzie mu to nawet calkiem sprawnie a są takie ze bez wiekszej mojej pomocy nie ogarnia i nie wiem od czego to zalezy... Czy 4 letnie dziecko powinno już umiec sie samo ubierac ? Tutaj musi bo w szkole bedzie musial sam dlatego cwicze z nim codziennie rano z mundurkiem i potem ubiera spowrotem swoje ubrania co w domu w nich lata... nie wiem jak on sobie poradzi w tej szkole i juz widze te spojrzenia innych matek ktore beda na niego z byka patrzec ze bedzie na glos cos mowil a one nie zrozumieja bo sobie powie cos ze tak powiem w zadnym znanym jezyku...nie wiem ciezko mi sobie o tym myslec jak moze byc mu ciezko , ja widzę sama że różni sie od innych dzieci w swoim wieku nie wiem moze to przez to ze tak slabo mówi to cieżko jest mi z nim jakos się komunikować bo czasami naprawdę nie wiem co on chce mi przekazac mimo iż uzywa mały zasób słow nie łączy ich aby brzmiało np Mama daj mleko tylko wchodzi do salony i mówi mleko ... eh naprawde ciezko mi myslec jak przez to moze miec ciezko w szkole chociaz nie wiem czy w j.angelskim potrafi mówic wiecej bo w domu do nas mowi slowkami polskimi i angelskimi a jak oglada bajki i slucha muzyke jakas ktora zna siedzi w pokoju obok to ja nie raz slysze jak on spiewa tą piosenke ktora leci ale to w jezyku angelskim jest wiec cos tam jednak w tym jezyku potrafi mowic napewno ale w domu moze nie ma z kim rozmawiac po angelsku a z polskim jest mu bardzo ciezko stad tak ograniczona jest komunikatywnosc ? Juz sama nie wiem.. logopedka kazala w domu mowic do niego tylko w jezyku polskim aby nie zapomnial swojego jezyka bo i tak angelski bedzie jego pierwszym jezykiem to juz widac na pierwszy rzut oka. Nie wiem czy to dobre czy nie my i tak z angelskim kiepsko.. ah a córcia jest inna duaz roznice widzę miedzy nimi ... juz sama nie wiem.
    Kati myśle ze logopeda dobrze Ci radzi :) mój brat ma 3 dzieci wszystkie urodzona w Anglii w domu mówili tylko po polsku i rzeczywiście angielski załapali w przedszkolu bez problemu a i z polskim problemu nie było nigdy bo to pierwszy język jakiego się uczyli. Myśle ze musisz podjeść na spokojnie do tego ze synek słabo mówi, zobaczysz ze w końcu jak ruszy to z grubej rury :) to wszystko kwestia czasu i ćwiczenia

    ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystko fajnie i kibicuje Wam na maksa ale pamietajcie ze owulak wychodzacy pozytywnie nie zawsze swiadczy o ciazy wiec blagam tylko bez nakrecania sie bo nie chce pozniej waszych smutkow :( wtedy samej mi przykro :* ja wiem ze ciezko bo jednak nadzieja jakas jest ale no ...
    Szczesliwa jutro sika na test koniecznie ! Ciazowy ! Hahaha a Emi czekamy na Ciebie za tydzien z wiescia o pozytywnym tescie tez ciazowym hahaha . A co do owulakow to tak jak Mamuska pisze , rob codziennie patrz czy ciemnieje z ciekawosci .

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Właśnie to był mój już ostatni :D kurde. Szkoda żebym kupowała teraz jak w szufladzie z 10 ciążowych. Zatestuje najwyżej ciążowym bliżej terminu @. Miałam testować 5 września, to najwyżej zrobię to wcześniej. Emocje masakra :D
    O to moze siknij za jakies 2-3 dni na ciazowy a pozniej blizej okresy jakos ciekawa az hestem jak wyjdzie wam z tymi testami.

    emi_90 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dziewczyny wszystko fajnie i kibicuje Wam na maksa ale pamietajcie ze owulak wychodzacy pozytywnie nie zawsze swiadczy o ciazy wiec blagam tylko bez nakrecania sie bo nie chce pozniej waszych smutkow :( wtedy samej mi przykro :* ja wiem ze ciezko bo jednak nadzieja jakas jest ale no ...
    Szczesliwa jutro sika na test koniecznie ! Ciazowy ! Hahaha a Emi czekamy na Ciebie za tydzien z wiescia o pozytywnym tescie tez ciazowym hahaha . A co do owulakow to tak jak Mamuska pisze , rob codziennie patrz czy ciemnieje z ciekawosci .
    Pewnie kochana, ja tam się nie nakręcam :D to nasz 1 cs, więc nie liczyłam na nic zupełnie od początku. Jak staraliśmy się o pierwszego malucha zaskoczyło dopiero za 9 cyklem, także wiem że to nie tak "pstryk" u mnie i już :D

    Kattii lubi tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ