X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wie :P
    Jutrzejszego sikańca mu pokażę, bo na dzisiejszy powie, że go wkręcam ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Nie wie :P
    Jutrzejszego sikańca mu pokażę, bo na dzisiejszy powie, że go wkręcam ;)
    haha no mój mojego cienia z cienia nie widzial bo pokazalam mu tylko elektryka bo tam znajac zycie powiedziałby ze nic nie widzi xD a na elektryka nie mógł nic już powiedziec haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde chyba poświęce te kilka złotych i kupię kolejne owulaki żeby obserwować czy następne ciemnieją. Z dwojga złego łatwiej mi będzie patrzeć na negatywny owulak niż negatywny ciążak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 14:34

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z moim tak samo by było, więc jutro mu zrobię niespodziankę :)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No właśnie z moim tak samo by było, więc jutro mu zrobię niespodziankę :)
    Dokładnie... mój to w późniejszym etapie zerknął sobie na clearblue z + co pokazuje no ale tam to kreska byla juz ciemniejsza od testowej i ten plusik jest tak widoczny że ślepy by zauważył xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Kurde chyba poświęce te kilka złotych i kupię kolejne owulaki żeby obserwować czy następne ciemnieją. Z dwojga złego łatwiej mi będzie patrzeć na negatywny owulak niż negatywny ciążak :D
    Szkoda kasy lepiej wal ciążowe skoro tyle ich masz ;) Pamietaj że owulak pozytyw nie zawsze oznacza ciąże tak wiec lepiej potem sie nie rozczarowac jak pokaze pozytyw a ciazowy negatyw ;D

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama powiem Ci ze jestem w totalnym szoku! 5 dni przed owu <3 i udało się... Naprawdę plemniki na dopalaczach haha! Super, cieszę się z Tobą :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 14:51

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś już u siebie widziałam pojedyncze nitki krwi i zaczynam czuć się tak okresowo.. Pewnie jeszcze jutro lub pojutrze siknę ale to pewne że za parę dni przyjdzie @

    emi_90 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    A ja dziś już u siebie widziałam pojedyncze nitki krwi i zaczynam czuć się tak okresowo.. Pewnie jeszcze jutro lub pojutrze siknę ale to pewne że za parę dni przyjdzie @
    Parodka nie tę wiadomość miałam polubić, bo cóż to fajnego @ gdy się człowiek stara o bobo ale nie umiem odlubic :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Mnie narazie sie nie zapowiada na okres ... ciekawe kiedy przyjdzie dzis . Pewnie niespodziewanie mnie zaleje !

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii dziekuje za odpowiedz . Wiedzialam wszystko procz gdzie aplikowac . Czyli wasza 2 latka dostala darmowe bo benefity pobieracie to jasne juz bo My nie mamy zadnych i dlatego nam sie nic nie nalezy. Dopiero od 3 rz .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A u Mnie narazie sie nie zapowiada na okres ... ciekawe kiedy przyjdzie dzis . Pewnie niespodziewanie mnie zaleje !

    A może niespodziewanie nie zaleje haha. Już mnie nic nie zdziwi :-P

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii dziekuje za odpowiedz . Wiedzialam wszystko procz gdzie aplikowac . Czyli wasza 2 latka dostala darmowe bo benefity pobieracie to jasne juz bo My nie mamy zadnych i dlatego nam sie nic nie nalezy. Dopiero od 3 rz .
    Tak my mamy na mieszkanie dlatego nam sie nalezy bo dostalismy socjalne mieszkanko gdyż jak zaszłam w ciąże to wynajmowaliśmy pokój u mojego meża znajomego który z zazdrosci że jestem w ciąży chciał wywalic nas na ulice a ciezarnej nikt na pokój nie wezmie a na wynajem z agencji nie bylo wtedy nas stać i sie latalo do councilu i sie udalo dostac, sporo przeszlismy ale mieszkanko mamy a o przedszkolu dowiedzialam się jak położna środowiskowa przychodziła do synka jak skończył dwa latka zapytała czy wiemy ze mozemy go dac itp i zapytała czy mamy własnie jakiś benefit i dzieki temu w sumie o wszystkim wiem bo z córka to juz z górki było bo wiedziałam co i jak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 15:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pyszne gołąbki hmmmm objadłam się ;)

    Odpocznę chwilkę i śmignę na podwórko z dzieciakami.

    Do później

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo i tak wyglądają niby uniformy dla przedszkolaków ... koszuleczka i bluzeczka ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5a2466dea24.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9168bee4f9bc.jpg

    Parodka, 19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no My tez wlasnie od poloznej sie dowiedzielismy :) i tez wlasnie pytala o benefity .
    My tez nie wynajmujemy mieszkania ale i tak dla nich wszystkich za duzo D zarabia zeby moc cokolwiek dostac . Zreszta ... nie prosze , nie pottzebuje jakos chociaz wiadomo ze im wiecej tym lepiej ale tam . W dupie hehe bo nawet jak wynajmowalismy to nawet funta nam nie przyznali hahaha . Nie wazne ze sam zarabia na caly dom i 3 osoby w domu . Hahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    A może niespodziewanie nie zaleje haha. Już mnie nic nie zdziwi :-P
    O nie . Blagam nie kracz :P chociaz Mnie tez juz nic nie zdziwi chyba po wiadomosci od szczesliwej hahahaha .

    Ale masz super coreczke <3 a te uniformy super . !!!

    Szczęśliwa_Mama, Parodka, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii no My tez wlasnie od poloznej sie dowiedzielismy :) i tez wlasnie pytala o benefity .
    My tez nie wynajmujemy mieszkania ale i tak dla nich wszystkich za duzo D zarabia zeby moc cokolwiek dostac . Zreszta ... nie prosze , nie pottzebuje jakos chociaz wiadomo ze im wiecej tym lepiej ale tam . W dupie hehe bo nawet jak wynajmowalismy to nawet funta nam nie przyznali hahaha . Nie wazne ze sam zarabia na caly dom i 3 osoby w domu . Hahaha
    No niestety trzeba zarabiac najnizszą krajową jakos tak zeby cos dostac chyba dokladnie nie wiem ale oni jakos to liczą na osobe i też tylko mój zarabia wiec nie wiem jak oni to liczą ciezko mi powiedzieć.


    Dziękuje <3 No mówie ci z jednej strony czuje mega dume a z drugiej taki strach chociaż wiem że moja łobuziara da sobie rade lepiej niż nie jedne dziecko bo to mały diabełek jest hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti córcia ma piękne rzęsy, długie i podkręcone ;)

    A co ja widzę? Ma przekłute uszy? Jak to zniosła?

    Zakręcona no ja dzisiaj nieźle namieszałam co? He he

    Na naszym wątku wszystko się może zdarzyć :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa co ja widzę :D :D gratuluję kochana <3 jeden dzień mnie nie ma a tu proszę, takie wiadomości :D

    Kattii, Parodka, ZakręconaOna, emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ