X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Zrob zrob powtorke . Napewno nie zaszkodzi wrecz przeciwnie. :)

    Ja wcale nie mam zawsze takiego zapalu. Wiecej razy bylo tak ze potrenowalam kilka tyg a nagle bavh lenistwo na kilka miesiecy. Teraz dupe spielam i pwoiedzialam koniec bo ja mam wakacje w styczniu . Pozatym chce po nowym roku zajsc w ciaze a nie chce startowac z taka waga jaka mam :/
    Chodzi mi o to że jakby wypadły <3 centralnie w owu, to zwiększa szanse na chłopca.. Niby :p u mnie przy Szymku sie sprawdziło akurat. A bardzo chcemy dziewczynkę. Dlatego się zastanawiam :D wiem że dla niektórych to głupie zabobony ale warto poprobowac ;)
    Tak w ogóle to dziś dwa razy tak mocno zaklul mnie lewy jajnik :/ zee... Faktycznie owu zbliża się wielkimi krokami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 19:53

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    super że nie zostane tutaj sama.i też mam nadzieje że zaciążone zostaną z nami i będą się dzielic z nami swoją radością i wiruskami ciążowymi
    O to sie nie martw my na samym początku kiedy wątek powstał ustaliłysmy że jesli bedziemy miały isc na fioletową to wszystkie i nie do istniejącego jakiegos watku tylko zostanie załozony specjalny dla nas bo po co mają nam wchodzic jakies które beda z nami nei w tematach itp także spokojnie jak bedzie mialo dojsc do przejscia to napewno bedziemy to tutaj wspolnie ustalać ;)

    19ewelaaa89, emi_90, ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    O to sie nie martw my na samym początku kiedy wątek powstał ustaliłysmy że jesli bedziemy miały isc na fioletową to wszystkie i nie do istniejącego jakiegos watku tylko zostanie załozony specjalny dla nas bo po co mają nam wchodzic jakies które beda z nami nei w tematach itp także spokojnie jak bedzie mialo dojsc do przejscia to napewno bedziemy to tutaj wspolnie ustalać ;)
    Zdecydowanie to lubię!! :* :D

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa super. Czeksmy na powtorke testu. I faktycznie Teij maz ma jskies cyborgi ,)

    Katti sliczna coreczka

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Zdecydowanie to lubię!! :* :D
    Ciasteczko ? xD :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Szczesliwa super. Czeksmy na powtorke testu. I faktycznie Teij maz ma jskies cyborgi ,)

    Katti sliczna coreczka
    Dziękuje :D Powiedziałabym że po tatusiu ale ta opcja odpada hahahaha xD :D

    emi_90, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Chodzi mi o to że jakby wypadły <3 centralnie w owu, to zwiększa szanse na chłopca.. Niby :p u mnie przy Szymku sie sprawdziło akurat. A bardzo chcemy dziewczynkę. Dlatego się zastanawiam :D wiem że dla niektórych to głupie zabobony ale warto poprobowac ;)
    Tak w ogóle to dziś dwa razy tak mocno zaklul mnie lewy jajnik :/ zee... Faktycznie owu zbliża się wielkimi krokami
    Ewela nie staram sie jeszcze o malucha ale tez bedziemy strzelac w dziewuszke jakos . Bynajmniej sprobujemy :) jak nie wyjdzie ze 3 miechy to walimy nawet w ovu trudno . Najwyzej Oskarek bedzie mial brata mimo ze marzy nam sie corcia przyjme i synka haha .

    Ogolnie smieszne moze to bardziej bedzie ale czekam czy sprawdzi sie moja i D wrozba ze drugie dziecko bedzie dziewczynka a trzecie chlopcem hahahaha . :D narazie wole tylko 2 sprawdzic

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ewela nie staram sie jeszcze o malucha ale tez bedziemy strzelac w dziewuszke jakos . Bynajmniej sprobujemy :) jak nie wyjdzie ze 3 miechy to walimy nawet w ovu trudno . Najwyzej Oskarek bedzie mial brata mimo ze marzy nam sie corcia przyjme i synka haha .

    Ogolnie smieszne moze to bardziej bedzie ale czekam czy sprawdzi sie moja i D wrozba ze drugie dziecko bedzie dziewczynka a trzecie chlopcem hahahaha . :D narazie wole tylko 2 sprawdzic
    Hahaha mi zawsze wypada pierwszy syn, no i jest syn i druga córka. Na tym koniec :p czy sie sprawdzi pożyjemy zobaczymy :D
    Katii yyy.... Ciasteczko?! :D chodziło mi o to wspólne przenoszenie się na fioletową stronę później haha

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa jutro z samego rana zdaj nam relację, bo będziemy tu czekać jak na szpilach xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha mi zawsze wypada pierwszy syn, no i jest syn i druga córka. Na tym koniec :p czy sie sprawdzi pożyjemy zobaczymy :D
    Katii yyy.... Ciasteczko?! :D chodziło mi o to wspólne przenoszenie się na fioletową stronę później haha
    Wiem ale te ciasteczko mialo byc tak wiesz no aby smiesznie brzmialo xd

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wiem ale te ciasteczko mialo byc tak wiesz no aby smiesznie brzmialo xd
    To raczej ptasie mleczko truskawkowe w białej czekoladzie, które właśnie jem xD :D mmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 21:27

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na pewno dam znać jak tylko zrobię :)

    Właśnie, a jak nazwiemy nasz wątek na fioletowej jakby co?
    Jakieś propozycje?
    W ogóle to pisałam trochę na wątku w 2016 jak byłam w ciąży z Maćkiem i patrzę, że one dalej są bardzo aktywne na tym wątku. Marzy mi się, że tak będzie z nami <3

    Ewelcia, a robisz testy owulacyjne teraz? Czy tak na czuja kiedy owu? Może spróbuj jeszcze i jutro poserduchować. Będzie 12 dc, no chyba że jesteś pewna owu w 13 dc... to może nie :P
    Mi wychodzi 1 córka (sprawdziło się), 2 syn (sprawdziło się), 3 córka i 4 syn ;) zobaczymy he he

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To raczej ptasie mleczko truskawkowe w białej czekoladzie, które właśnie jem xD :D mmm
    Smacznego ja preferuje tylko białe polane mleczna czekoladą xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No na pewno dam znać jak tylko zrobię :)

    Właśnie, a jak nazwiemy nasz wątek na fioletowej jakby co?
    Jakieś propozycje?
    W ogóle to pisałam trochę na wątku w 2016 jak byłam w ciąży z Maćkiem i patrzę, że one dalej są bardzo aktywne na tym wątku. Marzy mi się, że tak będzie z nami <3

    Ewelcia, a robisz testy owulacyjne teraz? Czy tak na czuja kiedy owu? Może spróbuj jeszcze i jutro poserduchować. Będzie 12 dc, no chyba że jesteś pewna owu w 13 dc... to może nie :P
    Mi wychodzi 1 córka (sprawdziło się), 2 syn (sprawdziło się), 3 córka i 4 syn ;) zobaczymy he he
    Ja myslalam nad tym i mam pomysl taki prosty w sumie i jasny do zrozumienia dla nie kumatych natretów z po za wątku xD

    Panienki z " 2019 będzie nasz "
    lub
    Różowa " 2019 bedzie nasz "
    lub xD
    Zaciążone Dziewice z "2019 będzie nasz "

    :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że obawiam się iż wiekszosc lasek którym uda sie zajsc przestanie sie po kilku dniach,tygodniach udzielac... niestety zawsze tak jest kiedy spotyka sie fajnych ludzi i jak zaciaza za chwile przestaja sie odzywac totalnie olewaja of bo skoro im sie udalo to po co mają siedziec jest to przykre ale tak wlasnie jest i nie chcialabym znowu tak trafic ze zostanę znowu sama tak jak po ostatnim razie kiedy przywiązałam sie do dziewczyn poszlysmy na fiolet i zostalam sama bo przestaly sie udzielac :(

    Szczesliwa dopiero zaciążyłas z 3 a już o 4 piszesz xD :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 21:41

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti dobre propozycje ;)

    A teraz moje he he

    Mamuśki z "2019 będzie nasz"

    Fajne babeczki z 2019...

    Fioletowe dziewczyny z 2019...

    :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti dobre propozycje ;)

    A teraz moje he he

    Mamuśki z "2019 będzie nasz"

    Fajne babeczki z 2019...

    Fioletowe dziewczyny z 2019...

    :D
    A dzięki :D Twoje też ale ten 2 i 3 są jaby dla ogółu wiec każda bedzie nam byle jaka włazic która zaciążyła i urodzi w 2019 lub zaciazy w 2019 a nie byla u nas xD
    Ciekawe co wymyslą inne laseczki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 21:47

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti nie ja jeszcze nie myślę o 4 he he
    Tylko we wróżbie mi tak wychodzi :) ale wiesz nie traktuję tego mega poważnie oczywiście ;)

    Tylko w tytule pełna nazwa np fioletowe dziewczyny z 2019 będzie nasz... nie chciało mi się pisać całego zdania he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 21:48

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d7a33d029ba.jpg

    To moje owulaki z wczoraj i dziś. Zrobię jeszcze jutro w południe jak wyjdzie druga kreska jasniejsza czyli taka mniej więcej jak dziś, to zadzialam. Jak już będzie mocna krecha to stop. Właśnie nie jestem pewna :p bo czasami mam owu 13 dc a czasami 14 dc.

    Katiii zaciazone dziewice Hahahaha xD do mnie jak najbardziej przemawia ta trzecia opcja :D

    Kattii, emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti nie ja już nie myślę o 4 he he
    Tylko we wróżbie mi tak wychodzi :) ale wiesz nie traktuję tego mega poważnie oczywiście ;)
    Eeee tam czy ty traktujesz czy nie to wiesz nie ma sie wplywu jak wyskoczą blizniaki huihuihui :D wtedy bedzie dziewuszka i chlopczyk i bachhh wróżba spelniona :D

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ