X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja coś zaproponuje :-) Klubik Mamusiek z "2019 będzie Nasz" :-) lub Klub Mamusiek z 2019 :-)

    Kattii, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d7a33d029ba.jpg

    To moje owulaki z wczoraj i dziś. Zrobię jeszcze jutro w południe jak wyjdzie druga kreska jasniejsza czyli taka mniej więcej jak dziś, to zadzialam. Jak już będzie mocna krecha to stop. Właśnie nie jestem pewna :p bo czasami mam owu 13 dc a czasami 14 dc.

    Katiii zaciazone dziewice Hahahaha xD do mnie jak najbardziej przemawia ta trzecia opcja :D
    Pierwszy raz robisz cykle z owulakami ? Bo wiesz jak juz robilas kiedys to mniej wiecej powinnas wiedziec czy po takich wyskakuje ci nagle pozytyw czy tez jeszcze jeden dzien np brakuje ;)


    HAHAHA dziękuje <3 no śmieszna ale chociaż fajnie brzmi a my jestesmy wesole i tak sobie mowie pasuje :D
    Tym bardziej że znamy się na żartach i dla nas jest to smieszne a dla innych moze być nie zbyt wiec tez w pewnym stopniu nie każda nawiedzona z po za watku chcialaby nam sie wtrynic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 21:51

    Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Pierwszy raz robisz cykle z owulakami ? Bo wiesz jak juz robilas kiedys to mniej wiecej powinnas wiedziec czy po takich wyskakuje ci nagle pozytyw czy tez jeszcze jeden dzien np brakuje ;)


    HAHAHA dziękuje <3 no śmieszna ale chociaż fajnie brzmi a my jestesmy wesole i tak sobie mowie pasuje :D
    Tym bardziej że znamy się na żartach i dla nas jest to smieszne a dla innych moze być nie zbyt wiec tez w pewnym stopniu nie każda nawiedzona z po za watku chcialaby nam sie wtrynic :D
    Eee to jest mój 3 raz dopiero z owulakami :D nie no mowie zrobię jutro i jak jeszcze bedzie jasniejsza to zadzialamy :) ale widzę chyba że im nie dużo brakuje xD

    Zaciazone dziewice to mój faworyt, pasuje do nas hehehe :D

    Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to do mnie przemawia, do dziewic nikt nie wejdzie chyba że z ciekawości co to za niepokalane poczecia haha

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie a jak ktoras będzie chciała wejść w nasz wątek to będzie wiadomo że jest pokrecona jak my xD i że ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdy rozumie... Jak My :D haha

    Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurfaaa tel mi zaraz padnie no nie... :/

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oohohoo czyzbym otrzymała 2 głosy haha :D
    No własnie taki jest zamiar tej nazwy bo ktos kto ma poczucie humoru to wiadomo ze bedzie do nas pasować i taka nazwa bedzie śmieszyc ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Kurfaaa tel mi zaraz padnie no nie... :/
    dlatego ja uzywam laptopa xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam nadzieję, że nie pójdą sobie od nas zaciążone.
    Dlatego jak pisałam wiele razy przykro mi, że kehlana się nie udziela. Tak naprawdę nic nie wiemy, ani jak się czuje, ani kiedy ma wizytę, nawet raz na kilka dni nie wejdzie do nas. Nie jest w stanie już nawet nas nadrobić.
    Ale to od początku było widać, że nas olewa... bo na innym wątku napisała, że test pozytywny, a nam nie. Mówi się trudno :)
    Mi tam wystarczycie Wy Kochane <3

    emi_90, 19ewelaaa89, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciążone dziewice xD padłam....:D :D

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale poczekajcie dziewczyny moje, nie rozpedzajmy sie tak :D póki co czekamy aż wszystkie będą zaciazone i wtedy się przenosimy. Taki jest plan :p nikt nas stąd przecież nie wygania i chyba dobrze nam tu na razie cnie? xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 22:02

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    dlatego ja uzywam laptopa xD
    Też trzeba ładować czasami hahaha xD
    Szczęśliwa dokładnie nie idziemy na ilość a na jakość :D a jakościowo mi meeega odpowiadacie :D hehe:*

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No ja też mam nadzieję, że nie pójdą sobie od nas zaciążone.
    Dlatego jak pisałam wiele razy przykro mi, że kehlana się nie udziela. Tak naprawdę nic nie wiemy, ani jak się czuje, ani kiedy ma wizytę, nawet raz na kilka dni nie wejdzie do nas. Nie jest w stanie już nawet nas nadrobić.
    Ale to od początku było widać, że nas olewa... bo na innym wątku napisała, że test pozytywny, a nam nie. Mówi się trudno :)
    Mi tam wystarczycie Wy Kochane <3
    Tak wiem kochana ale co poradzisz.. wlasnie tak wyglada zaciążenie .. dlatego ja tez wole siedziec aktywnie na jednym wątku niż na 2-3 a potem nie wiedziec co gdzie bylo pisane,gubic się i nic nie napisac bo nie wiedzialabym co . Nie którym jeden wątek jest za mało a potem jakby odchodzily po ciuchu nikomu nic nie mówiąc.
    Mam nadzieje że chociaż połowa z nas zostanie mimo fasolek i bedziemy ze sobą do poródów wspolnie się meczyły ;)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Zaciążone dziewice xD padłam....:D :D
    Miło mi ... xD Ale wstań bo najpierw musisz nam tu zaciążyć aby wątek powstał xD

    19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Noo ale poczekajcie dziewczyny moje, nie rozpedzajmy sie tak :D póki co czekamy aż wszystkie będą zaciazone i wtedy się przenosimy. Taki jest plan :p nikt nas stąd przecież nie wygania i chyba dobrze nam tu na razie cnie? xD
    Oczywiscie przecież nikt nie mówi o przeniesieniu juz teraz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Też trzeba ładować czasami hahaha xD
    Szczęśliwa dokładnie nie idziemy na ilość a na jakość :D a jakościowo mi meeega odpowiadacie :D hehe:*
    Ja mam non top pod prądem wiec wiesz nie mam problemu z rozładowaniem xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po porodach wymieniały się doświadczeniami ;)

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że nam tu dobrze ;)
    W sumie co za różnica tu czy tam... ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Miło mi ... xD Ale wstań bo najpierw musisz nam tu zaciążyć aby wątek powstał xD
    Katia Hahahaha jprd wymiatasz xD :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    A po porodach wymieniały się doświadczeniami ;)
    Ooo matko mojego doswiadczenia bys nie chciala sluchac hahaha mąż oberwał z położna w ryj przy porodzie bo mnie wkurwiali gadaniem nie krzycz tylko przekladaj to na parcie nosz kur ... xD :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 22:11

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ