X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Oczywiście, że nam tu dobrze ;)
    W sumie co za różnica tu czy tam... ;)
    Nie bądz daltonista no jak nie ma różnicy no jak !!!! Kojoj inny kojoj kuzwa xD haha

    Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katia Hahahaha jprd wymiatasz xD :D
    Ale ze co xD przeciez taka prawda nie zaciązy watku nie ma nie i koniec nie ma bata yyy no no i no ;D

    Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dołączyłam do was już po pozytywnym tescie kehlany, tzn czytałam was przedtem ale nic nie pisałam.
    Ale do czego zmierzam... zajrzałam na 1 str żeby zobaczyć jak tam wygląda a rzadko patrzylam. No i tak patrze i patrzę i mnie tam nie ma haha. Szczęśliwa_Mama proszę mnie natychmiast dopisać ciąża to nie choroba, nie obijaj się :-P

    Kattii, 19ewelaaa89, emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    No ja dołączyłam do was już po pozytywnym tescie kehlany, tzn czytałam was przedtem ale nic nie pisałam.
    Ale do czego zmierzam... zajrzałam na 1 str żeby zobaczyć jak tam wygląda a rzadko patrzylam. No i tak patrze i patrzę i mnie tam nie ma haha. Szczęśliwa_Mama proszę mnie natychmiast dopisać ciąża to nie choroba, nie obijaj się :-P
    A nie ma bo zapewnie nie napisałaś aby cie wpisac :D Bo wiesz my nie wiemy kto chce u nas zostac a kto nie - bo drzwi niby otwarte jesli ktos przejdzie nasze progi ale są i takie co wejda napisza kilka razy jednego dnia i pozniej juz nie wchodzą tutaj dlatego mamy pewnie ustalenia w tych kwestiach ale jak chcesz u nas zostac a widzę e chcesz to napewno cie tam Mamuska z blizniakami zapisze no problem xD

    19ewelaaa89, Parodka, emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    No ja dołączyłam do was już po pozytywnym tescie kehlany, tzn czytałam was przedtem ale nic nie pisałam.
    Ale do czego zmierzam... zajrzałam na 1 str żeby zobaczyć jak tam wygląda a rzadko patrzylam. No i tak patrze i patrzę i mnie tam nie ma haha. Szczęśliwa_Mama proszę mnie natychmiast dopisać ciąża to nie choroba, nie obijaj się :-P
    O nieeee serioo? xD mamuśka ogarnij temat hahaha xD

    Kattii, Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde myślałam że będziecie mnie błagały żebym zechciała się dopisać haha. A tak na serio to wiesz ja taka zakręcona że nawet nie pomyślałam o tym dopisywaniu itd. :-P

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O nieeee serioo? xD mamuśka ogarnij temat hahaha xD
    No zaniedbala troszku strone haha z wrażenia chyba :D

    W ogóle proponuje aby dać czas do przyszłego piątku osobom które jakby przestały się oddzywać na odezwanie sie i decyzje czy zamierzają tu zostac ,udzielać sie itp czy nie.. jesli do przyszłego piątku nie odezwą sie słowem zwyczajnie usunąc owe osoby z naszej pięknej strony powitalnej .

    Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że mamy menadżera haha

    Ale pomysł dobry :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 22:34

    Kattii, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kurde myślałam że będziecie mnie błagały żebym zechciała się dopisać haha. A tak na serio to wiesz ja taka zakręcona że nawet nie pomyślałam o tym dopisywaniu itd. :-P
    A to juz wiesz bo my tak same nie dopisujemy jesli ktos nic nie powie ;p

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Widze że mamy menadżera haha
    No ba od początku jak tylko wlazłam z brudnymi buciorami na wątek to juz miałam robotę haha :D Nikt nie protestował wiec ktos musi byc tu ten zły xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 22:35

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedyś pisałaś ze praca w biurze to nuda to teraz masz wyzwanie ogarnąć taki bajzel :-P
    Dobra dziewice idę do małżona bo wrócił dobranoc :-)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Miło mi ... xD Ale wstań bo najpierw musisz nam tu zaciążyć aby wątek powstał xD
    Robię co w mojej mocy :D :D :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Miło mi ... xD Ale wstań bo najpierw musisz nam tu zaciążyć aby wątek powstał xD
    Katii ale w sumie to ja raczej na leżąco próbuje zaciążyć tak się u mnie składa :D :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    A kiedyś pisałaś ze praca w biurze to nuda to teraz masz wyzwanie ogarnąć taki bajzel :-P
    Dobra dziewice idę do małżona bo wrócił dobranoc :-)
    Bo prace biurowe sa nudne jak dla mnie a to jest zupelnie cos innego :D nie ma w ogóle porównania. Ja prace za biurkiem musialabym miec jakias z hardcorem każdego dnia cos nowego,ekscytującego pelne wrażen z zwykle praca biurowa to monotonia codziennie to samo ... kij z takim zyciem xD
    Ogólnie wiem że mogę być uciążliwym towarzyszem na wątku,cieżkim orzechem,wkurzającym i irytujacym ... mój charakter jest mega trudny i podejscie do wielu spraw które mogą powodować konflikty.. cieżko bardzo mi jest uznać że ktos ma rację a nie ja kiedy trwa jakaś dyskusja na jakis tam temat... no taka już jestem a gdyby tego było mało nie szczypie się w słowach i wale jak popadnie co mysle,czuje itp pyskata jestem do potęgi ale mysle że jesli nadal ze mną gadacie to chyba jakos to przeżyłyscie ;D Lubie też robic sobie zarty z samej siebie czy ogolnie cos walnac jesli widzę że nikt nic nie pisze ,czasem moge walnac cos glupiego w zarcie i kogos moze to niestety zabolec wiec w takiej sytuacji potrzebuje dostac w ryj... takie male info o mnie :D
    Też idę spac bo dzieciaki dawno spią a mi sie nie chce juz siedziec w sumie :D
    Do jutra ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Katii ale w sumie to ja raczej na leżąco próbuje zaciążyć tak się u mnie składa :D :D
    Na klęczka na klęczka próbuj xD :D

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii ja już dużo wcześniej pisałam że mianuje cię na moderatora wątku :D hahaha ale tak jestem za tym, żeby zaktualizować pierwsza stronkę, zwłaszcza listę staraczek. Niektóre to nie odzywaja się od... Uuu dawien dawna...
    Słuchajcie siedze na kiblu elegancko xD i co ja pacze... Mega dużo rozciagliwego sluzu! Yeah..!! :D wcześniej jajnik lewy klul więc pewnie owu będzie teraz 13 dc. Także chyba jutro dam se na wstrzymanie to akurat by były dwa dni przed ;) ale porobie te owulaki jeszcze przez kilka dni żeby mieć pewność :p

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też ide spać ło matko już 23 :D jak ten czas zapierdziela. Do jutra dziolchy dobrej nocki

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahahahahahaha ale zesta sie rozpisaly. !:D az milo sie czytalo takie wieczorne wypociny Wasze :D
    O tych dziewicach mega mi sie podoba hahahajha !:D

    Szczęśliwa_Mama, Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gadalam mega dlugo z przyjaciolka , czekam i tak do 24 na D az wroci z pracy a w trakcie ogladam sobie galerianki ale zaraz na wspolnej wlacze bo nie ogladalam dzisiaj :(

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka ano nie ma Cię na 1 stronce ;)
    A to psikus he he
    Ile masz latek? Chyba, że takiej informacji nie chcesz podać :) bo synek 5 ;)

    Kattti suwaczki zrobiłaś ;)
    Mi też się takie podobają, chyba ściągnę od Ciebie :P
    A wiesz, że też o tym myślałam... żeby je usunąć, bo jak się miesiąc nie odzywają to po co nam one.
    Tak jak ze 2 dni temu wpadła tu jakaś nowa i od razu żeby wpisać i ooo w sumie na tym koniec ;) także ona testu nie zdała i nie mam zamiaru jej wpisywać. A co, my tu rządzimy nie? :D i chyba jesteśmy wredne :D
    Te dziewice chyba też do mnie przemawiają jakby co :P

    Zakręcona, a ja po numerku z mężusiem i spać mi się nie chce... he he

    Nie mogę się doczekać jutrzejszego sikania na test :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 23:42

    Kattii lubi tę wiadomość

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ