X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Ale dziecko mam prawie najstarsze ha! :-P

    Ja dzisiaj znowu zatestowałam i biel :-(
    Wez ja w twoim wieku nie myslalam o dziecku hahaha :D

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mnie jajnik cały czas kluje od rana.. Ide robić śniadanko i jakieś zakupy. Bede lepic pierożki ruskie na obiad jamii :D
    Ty tego owulaka rób a nie xD

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Parodka wrzesień będzie nasz nie bój nic! :D xD

    Mój to październik niestety bo mam cykle długaśne :-P

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Mój to październik niestety bo mam cykle długaśne :-P
    Kup sobie OVARIN on podobno reguluje i skraca cykle warto spróbowac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj szaro i tak ciemno jakos...a na miasto bede z dziecmi szla dzisiaj bo na chleb juz nic nie ma dodatkowo chce kupic córce lepsze buty do przedszkola bo te co kupiłam to na dwór takie do latania byle miala bo przez to że nie miala butów byla zmuszona siedziec w domu a juz ładnie je starła przez rower biegowy no ale mówie to są do latania wiec bedie w nich na dworzu latac aż nie zajedzie :D
    Nie mam pomysłu na obiad co by dzisiaj zrobic.
    Musze jeszcze kupic plecaczek i lunch box dla młodej... a tak mi sie nie chce wychodzic i tak mi zimno...łykłam witaminy i goraca herbate pije... a jeszcze musze sie rozejrzec za przeciwdeszczową kurtka bo mloda takiej nie posiada .. synek ma az 2 bo jedna dostal na 2 urodziny ale tak duzą lub mój młody taki mały ze jeszcze cit za dluga ale da sie juz nosic a druga ja mu kupilam bo nie mialby w ogole wtedy i niby jest na 2-3 latka a jeszcze w nia wchodzi także tu nie musze sie martwić. Jakieś rajstopki i dokupic z 5 par skarpetek by sie mlodej przydało.Z tego wszystkiego musze odlozyc minimum 20f do kasy gdzie mam odlozone na klinike bo wczoraj wyciagnelam z tego na mundurek dla mlodej... mlodemu bede musiala do uniformu dokupic jeszcze spodnie aby mial na zmiane bo narazie ma 1 pare... same wydatki :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 08:38

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ty tego owulaka rób a nie xD
    Bede robić niedługo nooo :D hehe
    Niestety właśnie wrzesień to jest miesiąc największych wydatków..

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro dziewczynki moje kochane widzą bladziocha to musi być dobrze ;)
    Na początku spanikowałam, bo nastawiałam się, że rano będzie już bardzo widoczna kreska.
    Ale w sumie to tylko te testy z Allegro.
    Bety nie robię, bo jak nie przyrośnie prawidłowo to tylko stres dodatkowy.
    Będzie co ma być i tyle, jak to Kattti napisała wcześniej :)

    Może kupię sobie dzisiaj test z apteki albo rossmanna i zrobię jutro ;)
    Ale jak porównałam zdjęcie wczorajszego bladziocha, to nic nie widać na zdjęciu... więc kreska jest mocniejsza. A dzisia dopiero 12 dpo. Z córką dzień po @ bladzioch straszny dopiero był.

    Mężusiowi rano powiedziałam, że zostanie po raz 3 tatusiem :D to w szoku był że już, przytulił mnie, pocałował i powiedział, to teraz będę miał większy zapał do robienia góry. A ja do niego, że masz czas do maja he he
    I że ma plemniki na dopalaczach (Kattti zacytowałam Ciebie), a on taki dumny z siebie :P

    Ewelaaa, bo te testy z Allegro i owulacyjne i ciążowe wyglądają tak samo. Tylko owulacyjne mają pasek fioletowy, a ciążowy zielony ;)

    Parodka jesteś już na 1 stronce ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 11:00

    19ewelaaa89, Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/664dcc140bfe.jpg

    To z dzisiaj i nie wiem czy kombinować dalej na dziewczynke (ale to brzydko brzmi:p) czy już stop... Dzisiaj już więcej rozciagliwego sluzu i jajnik od czasu do czasu tak zakluje kilka sekund i puszcza..
    Aha dodam że wczoraj serduchowanie było :D dziś 12 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 10:58

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/664dcc140bfe.jpg

    To z dzisiaj i nie wiem czy kombinować dalej na dziewczynke (ale to brzydko brzmi:p) czy już stop... Dzisiaj już więcej rozciagliwego sluzu i jajnik od czasu do czasu tak zakluje kilka sekund i puszcza..
    U mnie taki jak u Ciebie ten najmocniejszy to był już jako totalny pozytyw. Następne robione po kilku godzinach dosłownie już były bledsze :-)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* Jestem po poronieniu zatrzymanym w 3.06. Sierpień był naszym pierwszym cyklem staraniowym po stracie malucha.. niestety nie udało się mimo że testy owu były pozytywne. Dziś przyszła franca :( Mam nadzieję że w październiku nam się uda :) powodzenia tym, którym już się udało i tym które jak ja walczą :) :*

    miłego dnia kochane :*

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    U mnie taki jak u Ciebie ten najmocniejszy to był już jako totalny pozytyw. Następne robione po kilku godzinach dosłownie już były bledsze :-)
    Dobra to chyba już dziś nie próbuje ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinovapat wrote:
    Hej kochane :* Jestem po poronieniu zatrzymanym w 3.06. Sierpień był naszym pierwszym cyklem staraniowym po stracie malucha.. niestety nie udało się mimo że testy owu były pozytywne. Dziś przyszła franca :( Mam nadzieję że w październiku nam się uda :) powodzenia tym, którym już się udało i tym które jak ja walczą :) :*

    miłego dnia kochane :*
    Malinowa uda się uda. W końcu musi :) trzeba być dobrej myśli ;) miłego dnia :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Kup sobie OVARIN on podobno reguluje i skraca cykle warto spróbowac ;)

    Czytałam opinie na szybko o tym Ovarinie i podobno działa... Jak już @ przyjdzie to kupię. A któraś z was go brała?

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa może dzisiaj już nie ;)
    Ale koniecznie jutro zrób jeszcze owulaka dla pewności, kiedy ta owulka :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry !:)
    Nie ma zadnej wpadki Kattii , mozesz mnie zjebac od a do z bo pierwszy raz spanikowalam !!! Juz mam lekki okres wlasnie takze jest dobrzeeeeee :D po prostu franca sie dzien spoznila i tyle .
    Wiecej takiego bledu z seksem zeby miec ten stres nie popelnie. Niby Kattii moga ts marne plemniki z plynu zaplodnic ale w czasie owulacji tylko bo przed z seksu sie nie utrzymaja i wczoraj glupia sie naczytalam i byli troche przypadkow ale w dupie . Nie jestem w ciazy <3
    O dziwo nawet brzuch na okres mnie nie boli nic a nic :)

    Mamuska twoje dwie kreski widzialam pod slonce jak na ogrodzie bylam i nie orzyblizajac zdjecia wiec wcale to bladzioch nie jest !:)
    Teraz Ci gratuluje wprost ;**

    U mnie takie slonce od rana ;o Oski sniadanko je , d spi jeszcze a Ja z kawka .
    Tak mi sie humor poprawil tym okresem ze zaraz zabieram sie za wszystko co sobie planowalam dzisiaj :) bez zadnych wymowek .

    Witam Malinowa.

    19ewelaaa89, Parodka, Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa dodaj mnie do przyjaciółek wysłałam ci zapro :D bo mam pytanie a nie chce spamować i zasmiecac naszego pięknego wątku glupotami :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela zasmiecaj:p no chyba ze to osobiste pytanie. :)

    Co porabiacie ? Ja zebralam sie do sniadania w koncu.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dokupiłam te owulaki bo ciążowe mi jeszcze nie wychodzą, jest za wcześnie. Dziś 7 dpo. Kreska na owulacyjnym mocniejsza jak wczoraj. Jeszcze za słaba na fotkę, może jutro uda mi się uwiecznić na zdjęciu jak jeszcze ściemnieje

    ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/664dcc140bfe.jpg

    To z dzisiaj i nie wiem czy kombinować dalej na dziewczynke (ale to brzydko brzmi:p) czy już stop... Dzisiaj już więcej rozciagliwego sluzu i jajnik od czasu do czasu tak zakluje kilka sekund i puszcza..
    Aha dodam że wczoraj serduchowanie było :D dziś 12 dc
    Ja bym dzisiaj jeszcze serduszkowała a jutro juz koniec.

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Czytałam opinie na szybko o tym Ovarinie i podobno działa... Jak już @ przyjdzie to kupię. A któraś z was go brała?
    tak ja bralam po poronieniu aby mnie wspomogl ;) Cykle mam regularne 28 dniowe wiec u mnie nie mial czego skracac ale czułam ze działa mialam jakies wirowania w jajnikach tak jakby on wlasnie tam ladnie ustawial tak jak powinno byc .

    Parodka lubi tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ