X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry !:)
    Nie ma zadnej wpadki Kattii , mozesz mnie zjebac od a do z bo pierwszy raz spanikowalam !!! Juz mam lekki okres wlasnie takze jest dobrzeeeeee :D po prostu franca sie dzien spoznila i tyle .
    Wiecej takiego bledu z seksem zeby miec ten stres nie popelnie. Niby Kattii moga ts marne plemniki z plynu zaplodnic ale w czasie owulacji tylko bo przed z seksu sie nie utrzymaja i wczoraj glupia sie naczytalam i byli troche przypadkow ale w dupie . Nie jestem w ciazy <3
    O dziwo nawet brzuch na okres mnie nie boli nic a nic :)

    Mamuska twoje dwie kreski widzialam pod slonce jak na ogrodzie bylam i nie orzyblizajac zdjecia wiec wcale to bladzioch nie jest !:)
    Teraz Ci gratuluje wprost ;**

    U mnie takie slonce od rana ;o Oski sniadanko je , d spi jeszcze a Ja z kawka .
    Tak mi sie humor poprawil tym okresem ze zaraz zabieram sie za wszystko co sobie planowalam dzisiaj :) bez zadnych wymowek .

    Witam Malinowa.
    Dobra jak juz tak bardzo prosisz... ta jebana franca na ciul przylazla miala zaplodnic i koniec hahaha xD
    Nie no nie panikowałas nie przesadzaj ty zes nie widziała panikowania chyba xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Dziewczyny dokupiłam te owulaki bo ciążowe mi jeszcze nie wychodzą, jest za wcześnie. Dziś 7 dpo. Kreska na owulacyjnym mocniejsza jak wczoraj. Jeszcze za słaba na fotkę, może jutro uda mi się uwiecznić na zdjęciu jak jeszcze ściemnieje
    No byłabys lepsza niz mamuska jakby ciazowy mial wyjsc ci w 7dpo haha :D

    emi_90, ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona może to taki miesiąc bo mi tez się spóźnia okres, wczoraj powinnam dostać i czekam.... ja bym się cieszyła gdyby w ogóle nie przyszedl ale nie mam złudzeń, dzisiaj wyszedł mi negatywny test wiec cóż... niech ten okres przychodzi bo chce zacząć starania od nowa jeszcze raz :P

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dobra jak juz tak bardzo prosisz... ta jebana franca na ciul przylazla miala zaplodnic i koniec hahaha xD
    Nie no nie panikowałas nie przesadzaj ty zes nie widziała panikowania chyba xD
    Troche spanikowalam bo tylko jeden dzien niby sie okes spoznil chociaz tez rozkminke mam bo to tak ...
    Cykle 36 dniowe . Wczoraj byl 36 dc a dzis juz 1 niby prawidlowo co do dnia bo owulacja byla w 22 dc ale ostatnio myslalam ze mam 14 dni fazy lut a mam jednak 14. Wiec albo zle policzylam i jest co do dnia rowno albo przesunelo sie na regularne 14 dni II fazy. Chust wie w kazdym razie na szczescie przyszla .vhociaz z d wczoraj gadalam i mowi mi ze w sumie to by sie cieszyl jakby sie okazalo ze w ciazy jestem ze super termin by byl letni juz taki i ze wyczuwa ze udalaby sie corka hahahaha . Kurde on chyba ma wieksze parcie niz Ja hahahaha .

    Ty Kattii cholernico mialas mnie opieprzyc , dalam ci zielone swiatlo a Ty zes zjebala moj okres . Hahaha

    Kattii, Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Troche spanikowalam bo tylko jeden dzien niby sie okes spoznil chociaz tez rozkminke mam bo to tak ...
    Cykle 36 dniowe . Wczoraj byl 36 dc a dzis juz 1 niby prawidlowo co do dnia bo owulacja byla w 22 dc ale ostatnio myslalam ze mam 14 dni fazy lut a mam jednak 14. Wiec albo zle policzylam i jest co do dnia rowno albo przesunelo sie na regularne 14 dni II fazy. Chust wie w kazdym razie na szczescie przyszla .vhociaz z d wczoraj gadalam i mowi mi ze w sumie to by sie cieszyl jakby sie okazalo ze w ciazy jestem ze super termin by byl letni juz taki i ze wyczuwa ze udalaby sie corka hahahaha . Kurde on chyba ma wieksze parcie niz Ja hahahaha .

    Ty Kattii cholernico mialas mnie opieprzyc , dalam ci zielone swiatlo a Ty zes zjebala moj okres . Hahaha
    hahaha no cóż xD

    Parodka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Zakręcona może to taki miesiąc bo mi tez się spóźnia okres, wczoraj powinnam dostać i czekam.... ja bym się cieszyła gdyby w ogóle nie przyszedl ale nie mam złudzeń, dzisiaj wyszedł mi negatywny test wiec cóż... niech ten okres przychodzi bo chce zacząć starania od nowa jeszcze raz :P
    Ciekawe czemu Ci sie spoznia ... chociaz niby wiele wplywa na to . Najdrobniejszy stres chociaz ciezko mi uwierzyc bo bym okresu w zyciu nie miala przy moich nerwach hahahaha .
    Moze dzis przyjdzie.


    Oj tak jak czlowiek sie stara i testy negatywne to odrazu chce nowy cykl i nowe starania hrhe . Znam to .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    tak ja bralam po poronieniu aby mnie wspomogl ;) Cykle mam regularne 28 dniowe wiec u mnie nie mial czego skracac ale czułam ze działa mialam jakies wirowania w jajnikach tak jakby on wlasnie tam ladnie ustawial tak jak powinno byc .

    Dobra zamówiłam ten Ovarin jak tak chwalisz. Jakby nie zadziałał to będzie na Ciebie.
    A to jest taki zwykly suplement i nic się nie stanie jak zacznę brać 2 lub 3dc nie? Bo u mnie w aptekach go nie było i zamówiłam w internetowej, przyjdzie w poniedziałek albo wtorek.

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Dobra zamówiłam ten Ovarin jak tak chwalisz. Jakby nie zadziałał to będzie na Ciebie.
    A to jest taki zwykly suplement i nic się nie stanie jak zacznę brać 2 lub 3dc nie? Bo u mnie w aptekach go nie było i zamówiłam w internetowej, przyjdzie w poniedziałek albo wtorek.
    Kochana na luzie byle brac tak jak pisze czyli 2 razy dziennie najlepiej 1 rano a druga popoludniu ... ja bralam tylko jeden miesiac no bo zaciazylam wiec juz nie musze ;p ja brałam go kilka dni po owulce cyklu bez staran i zakonczylam jakos 3-4dpo w cyklu starań bo tak opakowanie sie konczylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na miescie tak jak mialam zrobic tak zrobilam, kupilam na obiad i na chleb i bylam w poszukiwaniu lepszych butów dla córki w planie z mężem ustaliliśmy że zobacze cos w directsport orginalne jakies adidasa,nike czy cos no ale tam nie bylo nic ciekawego wiec podeszlam do clarksa znowu a tam takie tlumy bo ludzie do szkól kupuja te buty ze wszyscy w sklepie zajeci klientami wiec weszlam sobie na tyły i ogladalam buciki sama bez pomocy bo mnie irytuja ci co tam obsluguja wszystko tak szybko chaotycznie a ja sobie w spokoju bralam buty i mierzyłam mojej malej pod wzgledem zapiecia no i znalazlam moja córcia ma podbicie literą H a te co jej mierzylam były oznaczone literą F a mimo to są dobre i akurat na półce stał jej rozmiar wkładki wiec ubrałam zapiełam kaząłam sie przejsc cudownie leża i są o rozmair wieksze wiec dzieki temu bedą na dłużej a co ważne nie ociera jej nic ,są dosc szerokie że nawet paluszki ma ulozone swobodnie no i rzep zapina sie do końca . Wiec je kupiłam nie patrzałam już na nic bo mówie oni niby mierzą niby cos ale każde buty są inne i nawet te co są z podbiciem niby mniejszym moga byc dobre i na to jest przyklad butów które kupiłam. Zdjecie robilam jak bylam na placu zabaw z dziecmi wiec nie dziwic sie ze trawa na zdjeciu xD

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d943c11bb960.jpg

    Potem dzieciaki byli poskakac na dmuchanym zamku tak sie wybawili ze jak wrócilismy do domu to wypili mleko,mlody poszedł do pokoju obok ogladac bajki na tablecie i sie bawic a córka polozyla sie na łóżku i ogladala bajki i za chwile zerkam na nią a ona nogami wisi w dół i spi :D Taka zmeczone...

    A bym zapomniala kupilam młodej plecak i buteleczke do przedszkola a tak sie cieszyła że całą droge do domu trzymała ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1276339a940e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 15:30

    emi_90, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja bylam na miescie tak jak mialam zrobic tak zrobilam, kupilam na obiad i na chleb i bylam w poszukiwaniu lepszych butów dla córki w planie z mężem ustaliliśmy że zobacze cos w directsport orginalne jakies adidasa,nike czy cos no ale tam nie bylo nic ciekawego wiec podeszlam do clarksa znowu a tam takie tlumy bo ludzie do szkól kupuja te buty ze wszyscy w sklepie zajeci klientami wiec weszlam sobie na tyły i ogladalam buciki sama bez pomocy bo mnie irytuja ci co tam obsluguja wszystko tak szybko chaotycznie a ja sobie w spokoju bralam buty i mierzyłam mojej malej pod wzgledem zapiecia no i znalazlam moja córcia ma podbicie literą H a te co jej mierzylam były oznaczone literą F a mimo to są dobre i akurat na półce stał jej rozmiar wkładki wiec ubrałam zapiełam kaząłam sie przejsc cudownie leża i są o rozmair wieksze wiec dzieki temu bedą na dłużej a co ważne nie ociera jej nic ,są dosc szerokie że nawet paluszki ma ulozone swobodnie no i rzep zapina sie do końca . Wiec je kupiłam nie patrzałam już na nic bo mówie oni niby mierzą niby cos ale każde buty są inne i nawet te co są z podbiciem niby mniejszym moga byc dobre i na to jest przyklad butów które kupiłam. Zdjecie robilam jak bylam na placu zabaw z dziecmi wiec nie dziwic sie ze trawa na zdjeciu xD

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d943c11bb960.jpg

    Potem dzieciaki byli poskakac na dmuchanym zamku tak sie wybawili ze jak wrócilismy do domu to wypili mleko,mlody poszedł do pokoju obok ogladac bajki na tablecie i sie bawic a córka polozyla sie na łóżku i ogladala bajki i za chwile zerkam na nią a ona nogami wisi w dół i spi :D Taka zmeczone...

    A bym zapomniala kupilam młodej plecak i buteleczke do przedszkola a tak sie cieszyła że całą droge do domu trzymała ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1276339a940e.jpg
    No super zakupki :-)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze zakupki sie udaly.
    Kurcze nawet nie wiedzialam ze tu maja oznaczenia podbicia nogi .

    My poszlismy na spacer o 13 i pol h tenu wrocilismy . Wszyscy do roboty wychodza a my znow z Oskim sami zostajemy :( niecierpie takich dni a raczej wieczorow samotnych.
    Dopijam zimna kawe z przedpoludnia i siedze taki skwar u nas jest ze na ramiaczka za goraco :o
    Tez bylam na zakupach z Tesciowa i kupilam pare rzeczy do domu a bardziej do ogrodu i spozywke. Probowalam upolowac zegar na sciane taki duzy srebrny ale niestety nadal nie ma :/ chyba na ebayu poszukam bo tu czekam az w bm bedzir chyba z pol roku . W pl tez niedosteony jest :/

    W ogole rozmowe dzisiaj mialam z Tesciowa na temat zaczelo sie macierzynskiego i ona ze kiedy planujemy dziecko drugie itp a nagke ze powrot do polski planujemy ze jak jak jedna pensja jest narazie i provowala tak mnie oddalic od pomyslu ciazy . Dopiero jak jej wytlumaczylam ze pytalam orientacyjnie a nie ze juz chce ze najpierw ide do roboty i wypracowac chce macierzynski bo bez kasy jie zrobir sobie drugiego dziecka a do polski mamy xamiar wrocic owszem plan na listooad 2019 ale to tez wiadomi ze niv na 100 procent bo nie mamy nawet na oku miesxkania na wynajem


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super zakupy :) też muszę sie wybrać z synkiem po buty, bo już narzeka że go palec ciśnie. Rośnie mu to kopytko w przerażająco szybkim tempie :p
    A ja zrobiłam sobie paznokcie i lezymy z młodym bajki oglądamy ;) słodkie leniuchowanie. Wcześniej jeszcze musiałam poodkurzac i podłogi pomyc.
    Zrobiłam sobie z ciekawosci drugiego owulaka i czekam... :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super zakupki, ja też robiłam synowi ze dwa dni temu wyprawke do przedszkola

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela i jak ten owulak ?

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dziś 132

    emi_90, 19ewelaaa89, ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ewela i jak ten owulak ?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/29181baffa0b.jpg
    O tak oo, chyba taki sam jak z godziny 11.00. Obok markerem napisałam jaki to dc..

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy to już pozytywny czy jeszcze negatyw xD jak myślicie? Ja to chyba jestem zielona jeśli chodzi o owulaki hahaha

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Zastanawiam się czy to już pozytywny czy jeszcze negatyw xD jak myślicie? Ja to chyba jestem zielona jeśli chodzi o owulaki hahaha
    Moim zdaniem (po zdjęciu już pozytyw)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii buty dobrze wyglądają. Też dzisiaj robiłam małe zakupy dla syna do przedszkola. Tylko kapcie,ręcznik do rąk i inne rzeczy które co roku są potrzebne na razie. Całą wyprawkę z wszystkimi przyborami itd kupię jak wreszcie dadzą znać w przedszkolu bo jeszcze nic nie napisali. Zawsze pod koniec wakacji były listy z wyprawkami dla danych grup wiekowych na stronie przedszkola a w tym roku dupa, nie ma. W poniedziałek może na zebraniu dostaniemy listę.

    Zakręcona ja zawsze mam samotne wieczory, już tak do tego przywykłam że to dla mnie normalne. No ale ja czasem lubię pobyć sama ze sobą.

    Jutro jedziemy na 18tkę. Impreza za imprezą ostatnio u nas, aż mnie to męczy. Czekam na taki weekend kiedy wreszcie nic nie będę musiała... Prędko nie przyjdzie bo dzisiaj ostatni dzień urlopu. :-(

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii buty dobrze wyglądają. Też dzisiaj robiłam małe zakupy dla syna do przedszkola. Tylko kapcie,ręcznik do rąk i inne rzeczy które co roku są potrzebne na razie. Całą wyprawkę z wszystkimi przyborami itd kupię jak wreszcie dadzą znać w przedszkolu bo jeszcze nic nie napisali. Zawsze pod koniec wakacji były listy z wyprawkami dla danych grup wiekowych na stronie przedszkola a w tym roku dupa, nie ma. W poniedziałek może na zebraniu dostaniemy listę.

    Zakręcona ja zawsze mam samotne wieczory, już tak do tego przywykłam że to dla mnie normalne. No ale ja czasem lubię pobyć sama ze sobą.

    Jutro jedziemy na 18tkę. Impreza za imprezą ostatnio u nas, aż mnie to męczy. Czekam na taki weekend kiedy wreszcie nic nie będę musiała... Prędko nie przyjdzie bo dzisiaj ostatni dzień urlopu. :-(
    U nas do przedszkola tak naprawde po za plecaczkiem i lunch boxem nic nie trzeba kupowac bo wszystko jest w przedszkolu ;p

    Parodka lubi tę wiadomość

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ