X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Siemanko witam się poranna kawą! Jak nie piję to dzisiaj wyjątkowo mnie naszło ;) jakie plany na dziś? My właśnie jemy śniadanko i później może przejdziemy się do mini zoo w nikielkowie, bo piękna pogoda się zapowiada. Słoneczko od rana :) słuchajcie właśnie przebadalam sobie szyjke i jest mega wysoko tak że praktycznie dotknąć nie moglam i jest jak "czubek nosa", a jeszcze wczoraj wieczorem jak brałam prysznic była nisko, otwarta i miękka. Hmm czyżby owulka już była? Ale w 12 dc? W sumie niekiedy miałam cykle 24-25 dniowe.. Już nie wiem sama. Jeszcze popołudniu zrobię owulaka
    Wszystko jest możliwe... organizm to nie komputer pamietaj ;)
    Ja nie mam planów tak szczerze mówiąc po wczorajszym podwójnym wyjsciu z dziecmi na dwór czuje sie nadal wypompowana ale pewnie na podwórko zeby na placu zabaw byli wyjde bo widze ze tez ładnie bedzie od rana sloneczko. Mój mąż dzisiaj jeszcze w pracy a jutro ma dzien wolnego potem w poniedzialek na doróbkę a ja odprowadzic córkę do przedszkola STRES !
    Na obiad robie dzisiaj gularz z kaszą bo mialam to zaplanowane dlatego wczoraj specjalnie kupilam miesko ,kasze,papryki itp.
    Kawe już kończe ,potem lykne witaminy i tez jakaś kanapke chyba sobie zrobie.

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 1 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam wczoraj u gina. Dal mi dupka jsk by sie cos na wyjezdzie zadzialo tak na wszelki wypadek

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Zeby nie znajoma ktora jest rejestratorka to najblizszy termin byl by w styczniu ;)
    eeeee że co ?!!! poważnie ? Pogieło ich ? przecież to chore tyle czekac masakra... jedyne wyjscie to prywatnie bys musiala chodzic lol... ;/

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 1 września 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje stresu przedszkolnego. U nas juz jest dobrze po tych dwoch tyg ale strasznie plakal mlody pierwsze dni po zmianie.

    Tez wczoraj gulasz zrobilam tylko z ziemniakami

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka na owulke powinna byc Wysoka,miekka i otwarta tak w ogóle ;)

    Ja już nie badam tzn badam raz na tydzien tak jak zawsze rano w celu uspokojenia sie

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Bylam wczoraj u gina. Dal mi dupka jsk by sie cos na wyjezdzie zadzialo tak na wszelki wypadek
    To dobrze ze ci dal nie kazdy dałby jakby nic sie obecnie nie działo wiec chociaż tyle dobrze.

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 1 września 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    eeeee że co ?!!! poważnie ? Pogieło ich ? przecież to chore tyle czekac masakra... jedyne wyjscie to prywatnie bys musiala chodzic lol... ;/
    Polska sluzba zdrowia....
    Dobrze ze wpracy mam dodatkowe ubezpieczenie. Place 23zl i mam ginow za free

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Wspolczuje stresu przedszkolnego. U nas juz jest dobrze po tych dwoch tyg ale strasznie plakal mlody pierwsze dni po zmianie.

    Tez wczoraj gulasz zrobilam tylko z ziemniakami
    Szybko u was do przedszkola poszli.. no ale wy macie wczesniej wakacje niz my wiec no ;)
    Niestety nie które dzieci muszą przejsc swoje a te płacze strasznie bolą eh .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Polska sluzba zdrowia....
    Dobrze ze wpracy mam dodatkowe ubezpieczenie. Place 23zl i mam ginow za free
    No wiesz w UK masz pierwsze USG w szpitalu po 12tyg ciazy wiec wcale nie lepiej :/ Bo w pl z reguly idzie dostac sie bardzo wczesnie jesli sa miejsca i jest wiecej ginów to nie maja az tak napietych grafików.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 1 września 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tu tak gadu gadu o przedszkolach, a ja wam powiem że też zawsze się stresuję przed wrzesniem ;) to dotyczy i dzieci i rodziców ale wychowawców również to normalne :p przychodzi do nas bardzo dużo nowych dzieci, wiem że będzie na początku poleje się dużo łez, ale z doświadczenia wiem że dzieci zazwyczaj szybko się przyzwyczaja i zaklimatyzowują i później okazuje się że nie taki diabeł straszny :) czasami wydaje mi sie rodzice bardziej się denerwują niż dzieci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 08:25

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 1 września 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dlatego własnie nigdy nie mów nigdy... bo jak ja czytam jak laski piszą że one nigdy tak nie miały albo że nigdy im sie nie spozniał to mnie krew zalewa xD wiele spraw moze sie przyczynic do opoznienia wiec nie mozna mówic nigdy bo te nigdy tak potrafi zaskoczyć człowieka że z podziwu się nie wyjdzie xD
    Kati proszę Cię, nie denerwuj mnie :P ten okres który przyszedł nie był dla mnie zimnym prysznicem bo robiłam test wcześniej i wiedziałam, ze prędzej czy później go dostane, wiec nie liczyłam na ciąże... smutno mi bo naprawdę długo się staram i jest to troszkę przygnębiające, ze się nie udaje a nie dlatego ze okres spóźnił się dwa dni i przyszedł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 08:27

    Kattii lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 1 września 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    No wiesz w UK masz pierwsze USG w szpitalu po 12tyg ciazy wiec wcale nie lepiej :/ Bo w pl z reguly idzie dostac sie bardzo wczesnie jesli sa miejsca i jest wiecej ginów to nie maja az tak napietych grafików.
    No właśnie to jest chore...bo ciąże uznają dopiero po 12 tyg. A przecież do tego 12 tyg to jest najważniejszy czas, w momencie gdy dzieje się coś z dzieckiem nawet nie podejmą próby ratowania go, tak jak jest u nas na szczęście. Taka selekcja naturalna. Naprawdę nie mamy na co narzekać jeśli chodzi o opiekę nad kobieta w ciąży w Polsce.

    Kattii, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Wy tu tak gadu gadu o przedszkolach, a ja wam powiem że też zawsze się stresuję przed wrzesniem ;) to dotyczy i dzieci i rodziców ale wychowawców również to normalne :p przychodzi do nas bardzo dużo nowych dzieci, wiem że będzie na początku poleje się dużo łez, ale z doświadczenia wiem że dzieci zazwyczaj szybko się przyzwyczaja i zaklimatyzowują i później okazuje się że nie taki diabeł straszny :) czasami wydaje mi sie rodzice bardziej się denerwują niż dzieci :D
    Bo tak jest... ja u syna jak szedł pierwszy raz dla 2 latków pamietam że go odprowadziłam i wyszłam i wyłam z tego stresu tak sie martwiłam a synek co ? w dobre sie bawił przez cały swój czas a matka jak ta glupi plakala hehe

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 1 września 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Jak zasypiałam, to odczuwałam taki ból co towarzyszy mi zawsze w ciąży... mianowicie boli mnie jakby w środku w pępku. Miała takie coś któraś z Was?

    Ja też tak miałam! W ogóle juz o tym zapomniałam,przypomnialaś mi ;-)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati proszę Cię, nie denerwuj mnie :P ten okres który przyszedł nie był dla mnie zimnym prysznicem bo robiłam test wcześniej i wiedziałam, ze prędzej czy później go dostane, wiec nie liczyłam na ciąże... smutno mi bo naprawdę długo się staram i jest to troszkę przygnębiające, ze się nie udaje a nie dlatego ze okres spóźnił się dwa dni i przyszedł :)
    Musze cie denerwowac bo wtedy staniesz na nogi i nie bedziesz marudzic :D Ktos kuzwa musi was wybudzać nie ma tak lekko co to to nie ;D

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 1 września 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Musze cie denerwowac bo wtedy staniesz na nogi i nie bedziesz marudzic :D Ktos kuzwa musi was wybudzać nie ma tak lekko co to to nie ;D
    Uwierz mi, ze twardo stąpam po ziemi i potrafię się ogarnac :) uważam ze chwila smutku nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a wiadomo przecież, ze nie będę teraz leżała w domu tygodniami ze łzami w oczach :) ale co Ty tam wiesz jak Ty raz dwa trzy i już ciąża :P czekanie na nią Cię omija totalnie xD
    Biorę się za robotę, miłego dnia dziewczyny!

    Kattii, 19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No właśnie to jest chore...bo ciąże uznają dopiero po 12 tyg. A przecież do tego 12 tyg to jest najważniejszy czas, w momencie gdy dzieje się coś z dzieckiem nawet nie podejmą próby ratowania go, tak jak jest u nas na szczęście. Taka selekcja naturalna. Naprawdę nie mamy na co narzekać jeśli chodzi o opiekę nad kobieta w ciąży w Polsce.
    Niestety tak jest :( Bo maluszek do 12tyg to jeszcze nie dziecko,to zarodek,to nie ciaza :( I nie ważne co sie z nim stanie to tak jakby cos co mozna wyrzucic do kosza,mało istotna rzecz nie ważne ile radosci sprawia przyszłym rodzicom pozytywny test,ile stresu mają przez ten okres.Wiadomo że jesli jest z płodem cos nei tak to żadne leki tego nie uratują ale jesli można wspomóc i ratować podtrzymać to nie ma na co tutaj liczyć chyba ze prywatnie za grube pieniądze a nie stac na to wszystkich i to wtedy pod kontrolą prywatnie juz trzeba byc a kazda taka wizyta + leki minimum 200f czyli prawie jak cala tygodniowa wypłata mojego męża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 08:42

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 1 września 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Wy tu tak gadu gadu o przedszkolach, a ja wam powiem że też zawsze się stresuję przed wrzesniem ;) to dotyczy i dzieci i rodziców ale wychowawców również to normalne :p przychodzi do nas bardzo dużo nowych dzieci, wiem że będzie na początku poleje się dużo łez, ale z doświadczenia wiem że dzieci zazwyczaj szybko się przyzwyczaja i zaklimatyzowują i później okazuje się że nie taki diabeł straszny :) czasami wydaje mi sie rodzice bardziej się denerwują niż dzieci :D

    No tak to jest ze chcemy te nasze dzieci chronić i najchętniej trzymać pod kloszem całe zycie. Jak mój syn poszedł do przedszkola pierwszy raz, jako 3latek to go zaprowadziłam, został chętnie a ja całą drogę do pracy beczałam. W pracy zresztą też haha
    Potem jak po niego poszłam byłam cała w nerwach czy wszystko ok a on nie chciał do domu :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 08:46

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Uwierz mi, ze twardo stąpam po ziemi i potrafię się ogarnac :) uważam ze chwila smutku nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a wiadomo przecież, ze nie będę teraz leżała w domu tygodniami ze łzami w oczach :) ale co Ty tam wiesz jak Ty raz dwa trzy i już ciąża :P czekanie na nią Cię omija totalnie xD
    Biorę się za robotę, miłego dnia dziewczyny!
    Wydaje ci sie :) wiem co znaczy czekac z moim ex 4l czekalam wiec wiem jak to jest czekac na brak @ lub chociaz na spozniajacy sie z nadzieją ze to moze jest to ze moze sie udalo a to że tego nie pokazuje nie znaczy że nie wiem jak to jest ;)

    Dori1811, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Wow, jak się moje dziewice rozpisały :P
    Ano ustawiłam sobie suwaczki he he
    Planuję jeszcze zmienić awatar, ale to po wizycie u gina, którą mam 19 września o 16.

    Jejciu ja też strasznie przeżywam zaprowadzenie jej do nowego przedszkola... a dodatkowo jestem zła, bo katar ma i w nocy zakasłała kilka razy :/
    Już mi się zaczyna szpital w domu.
    Praktycznie 3/4 zimy w domu przesiedzieliśmy, bo 4-5 dni pochodziła i chora, a zaraz oczywiście Maciek :(


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/594276d1eb10.jpg

    To jest poranny teścior, chyba ciut ciemniejsza od wczorajszego he he albo już mi się pstrzy w oczach :P

    Według ovu dzisiaj powinnam dostać @, więc w sumie jeszcze wcześnie :)

    Parodka ooo to super, że nie jestem sama z takim objawem jak ból/kłucie w pępku ;)

    Aduszka na kiedy pokazuje Ci belly termin porodu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 09:53

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ