X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 1 września 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 10 maja

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka.
    Wow, jak się moje dziewice rozpisały :P
    Ano ustawiłam sobie suwaczki he he
    Planuję jeszcze zmienić awatar, ale to po wizycie u gina, którą mam 19 września o 16.

    Jejciu ja też strasznie przeżywam zaprowadzenie jej do nowego przedszkola... a dodatkowo jestem zła, bo katar ma i w nocy zakasłała kilka razy :/
    Już mi się zaczyna szpital w domu.
    Praktycznie 3/4 zimy w domu przesiedzieliśmy, bo 4-5 dni pochodziła i chora, a zaraz oczywiście Maciek :(


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/594276d1eb10.jpg

    To jest poranny teścior, chyba ciut ciemniejsza od wczorajszego he he albo już mi się pstrzy w oczach :P

    Według ovu dzisiaj powinnam dostać @, więc w sumie jeszcze wcześnie :)

    Parodka ooo to super, że nie jestem sama z takim objawem jak ból/kłucie w pępku ;)

    Aduszka na kiedy pokazuje Ci belly termin porodu?
    Zostawiaj sobie testy dla porównywania potem ;)
    Ooo to super ze tak szybko masz wizyte <3 dzień przed moją łooo bedzie sie działo mam nadzieje że same dobre wiesci bedą :)
    Podawaj cos zapobiegawczo na przeziebienie + witaminki ja zawsze tak robie jak zaczynaja meic katarek i uslysze w nocy malutki kaszelek od razu witaminy w syropie do tego na kaszel i wyrop na przeziebienie aby sie nei rozwinelo do końca i odpukac od ostatniej ciezkiej choroby z anginą z która do szpitala jechalismy bo oboje mieli + afty jeszcze nic ich nie zlapalo naszczescie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 10:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka mi na 12 maja wyliczyło :D
    To co wpiszę na 1 stronkę, a później będziemy aktualizować z terminem gina. Wizytę masz 13 maja, a o której godzinie to też wpiszę. Będziemy mogły zaglądać i czekać na wizyty naszych ciężarnych ;)
    I później jak któraś po wizycie nie da znać to opierdziel he he

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka mi na 12 maja wyliczyło :D
    To co wpiszę na 1 stronkę, a później będziemy aktualizować z terminem gina. Wizytę masz 13 maja, a o której godzinie to też wpiszę. Będziemy mogły zaglądać i czekać na wizyty naszych ciężarnych ;)
    I później jak któraś po wizycie nie da znać to opierdziel he he
    To jestem obecnie ostatnia na wizyte z terminem chociaz moglam wybrac na 13 lub 18 wrzesnia ale z obawy ze moze to byc jeszcze za wczesnie na serduszko wolalam dac ciut pozniej mam tylko nadzieje że ta podróż sie opłaci :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 1 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka mi na 12 maja wyliczyło :D
    To co wpiszę na 1 stronkę, a później będziemy aktualizować z terminem gina. Wizytę masz 13 maja, a o której godzinie to też wpiszę. Będziemy mogły zaglądać i czekać na wizyty naszych ciężarnych ;)
    I później jak któraś po wizycie nie da znać to opierdziel he he
    Wizytem mam 13 wrzesnia nie maja o 11.20

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak od razu po śniadanku dam jej syropek ;)
    I w tran muszę się zaopatrzyć, bo daję dzieciakom całą jesień/zimę... chociaż nie wiem czy coś to daje...

    Wiesz co te testy z Allegro bardzo szybko wietrzeją :P
    Wczorajszej kreski już prawie nie ma, dzisiejsza poranna już bledsza. Będę porównywać zdjęcia chyba ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka he he widzisz myślę o terminie porodu na maj i się pomyliłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Wizytem mam 13 wrzesnia nie maja o 11.20
    Szczesliwa sie zagalopowała :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Tak od razu po śniadanku dam jej syropek ;)
    I w tran muszę się zaopatrzyć, bo daję dzieciakom całą jesień/zimę... chociaż nie wiem czy coś to daje...

    Wiesz co te testy z Allegro bardzo szybko wietrzeją :P
    Wczorajszej kreski już prawie nie ma, dzisiejsza poranna już bledsza. Będę porównywać zdjęcia chyba ;)
    moich cienów tez nie bylo bardzo widac nastepnego dnia wiec wiem o czy piszesz :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti, oj będzie się działo.
    Wizyty wrześniowe 13, 19 i 20 ;)

    A teraz czekamy na testowanko Emi 5 września

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde musze jeszcze isc do sklepów bo malej lunch box chce jeszcze kupic a nie chce mi sie totalnie wychodzic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja mam lenia. Wczoraj się za nimi nalatałam na tym placu zabaw, że dzisiaj bym najchętniej z domu nie wyszła :P

    Kattii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 września 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Phia mówisz i masz.... hokus pokus zaraz zaciążysz! I już zrobione ;)

    Anusiak no, a Ty działasz w końcu z mężusiem czy odłożone jeszcze starania?

    Zakręcona no co Ty, na pewno Was nie zostawię. A jak któraś zaciążona to zrobi, to znajdziemy ją i opierdzielimy :P

    Ewelaaa coś czuję, że wrzesień będzie Twój ;)
    Cykl starań 1, przytulanko 10 dc, owu 15 dc, dzisiaj mam 11 dpo ;)

    Wróciłam z podwórka i leżę pod kocem, bo mi zimno, a dzieci się bawią :)
    sorki że dopiero teraz odpisuje nie miałam kiedy wejsc na forum .wczoraj rano jak wyszłam o 8,50 to wróciłam kolo 15 po drodze zbierajac córke od siostry bo byłam po ksero ostatnich wizyt córki w poradni gastro i niestety autobusem sie zeszło.a potem jak sie najadłysmy i wziełam do pracy to wrócił chłop z pracy i wykorzytałam okazje aby jechac zrobic córce rtg ręki.i tak pomału kompletuje badania córki do endokrynologa nowego bo wizyta już 10.09.
    co do staran takowych nie ma sex jest i bedzie tylko jak bedzie ochota i jesli bedziemy ze soba rozmawiac bo od poniedziałku dojda dodatkowe stresy.córka wraca do szkoły a ja do pracy wiec na forum też bede mniej i to sporo

    Szczęśliwa_Mama, Kattii, emi_90, Parodka lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak aha, ale się nie zabezpieczacie? Czyli wszystko jest możliwe ;)
    Rozumiemy, że jak praca Ci się zacznie, to mniej czasu będziesz miała. Ale pamiętaj o nas mimo wszystko ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No i ja mam lenia. Wczoraj się za nimi nalatałam na tym placu zabaw, że dzisiaj bym najchętniej z domu nie wyszła :P
    mam wlasnie to samo xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sprawa z butami w Bartku zalatwiona ;)

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Witamy się. Trochę pospaliśmy dziś dłużej i dopiero śniadaniujemy ;-) naleśniczki się smażą, później planujemy spacerek. Wieczorem muszę posprzątać kuchnię. 3 dzień dzisiaj mam bóle okresowe ale to takie że zasnąć nie mogę aż. Kojarzy mi się to z pierwszą ciążą, bardzo długo jeszcze przed testem takie bóle miałam. Rozpoczynające się niedługo po owu. Ale oczywiście się nie nastawiam :)

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Hej dziewczynki. Witamy się. Trochę pospaliśmy dziś dłużej i dopiero śniadaniujemy ;-) naleśniczki się smażą, później planujemy spacerek. Wieczorem muszę posprzątać kuchnię. 3 dzień dzisiaj mam bóle okresowe ale to takie że zasnąć nie mogę aż. Kojarzy mi się to z pierwszą ciążą, bardzo długo jeszcze przed testem takie bóle miałam. Rozpoczynające się niedługo po owu. Ale oczywiście się nie nastawiam :)
    Też nalesniki bym zjadla ale nie chce mi sie zrobic :D a nie powiem chodzą za mną od kilku dni.

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Też nalesniki bym zjadla ale nie chce mi sie zrobic :D a nie powiem chodzą za mną od kilku dni.
    Katii zapraszam do nas hehe zrobiliśmy taki gar ciasta, że starczy dla wszystkich :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti pozytywnie sprawa zakończona z butami? Zadowolona jesteś? ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ