Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję :-) jakieś szalone te moje małe dzisiaj :D ale na usg pewnie będzie oczywiście smacznie spało :D

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ja jeszcze nic nie czuję.
    A na usg fajnie się wierciło i odpychało nóżkami he he
    Jeszcze troche i bedziesz czuła :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ja przy synku też chudlam na początku :D a masz zdjęcie usg? A jakoś procentowo określił ci gin ile daje na chłopczyka? :)
    Ale szoook jeśli serio potwierdzi się chłopiec, to obale wszystkie teorie. Z resztą wyjdzie na to że twój mąż ma nie dość że turbo plemniki, to jeszcze podwójnie turbo męskie :D haha ale czad!

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to się marzy, żebym najpierw miała córkę, bo już nawet kilka opcji imion mam

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Mi to się marzy, żebym najpierw miała córkę, bo już nawet kilka opcji imion mam
    A no widzisz ja chcialam najpierw chlopca potem corke a teraz chce chlopca... oczywiscie płec jest mniej znacząca jesli chodzi zdrowie czy płec ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 21:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a pochwal sie jakie masz typy imion ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dziewczynka to Róża, Marcelina, albo Marysia (to ostatnie to mój mężu by chciał :) ), a jeśli chłopiec to Olek

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie Nikodem albo Filip, a jak dziewczynka to cały czas się zastanawiamy ale pewnie albo Weronika, albo Wiktoria albo Emilka :)

    Kattii, emi_90, werni lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jeśli dziewczynka to Róża, Marcelina, albo Marysia (to ostatnie to mój mężu by chciał :) ), a jeśli chłopiec to Olek
    Olek górą !!! uwielbiam kocham !
    Na dziewczynke z tej trójki wybrałabym Róża bo marysia to takie stare imie a ja nie lubie takich starszych imion i potem w szkole wolaja marycha... tak brzydko :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    U nas bedzie Nikodem albo Filip, a jak dziewczynka to cały czas się zastanawiamy ale pewnie albo Weronika, albo Wiktoria albo Emilka :)
    Mój aniołek miał byc filipkiem jakby nie poszedl do aniołków i były chłopcem oczywiscie ale ogólnie oba imiona mi się podobają wiec fajny macie wybór :D
    Co do dziewczynek to nie wiem ja slabo z imieniami jesli o dziewczynki chodzi jakos tak nie mam zbytnio polskich imion ulubionych :D Po za Mają :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 21:32

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to jestem też za Różą, ale u nas w domu jest demokracja taka, że mąż ma dwa głosy

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No ja to jestem też za Różą, ale u nas w domu jest demokracja taka, że mąż ma dwa głosy
    Dlaczego ma dwa glosy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    U nas bedzie Nikodem albo Filip, a jak dziewczynka to cały czas się zastanawiamy ale pewnie albo Weronika, albo Wiktoria albo Emilka :)
    Emilka ❤❤❤

    Kattii, Ancyskowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to tak uparty człowiek, który musi zawsze postawić na swoim

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Bo to tak uparty człowiek, który musi zawsze postawić na swoim
    Nie daj sie... nie moze tak byc ze postawia na swoim bo tak i koniec...
    Musi isc na kompromis... bo potem bedzie zawsze tak jak on chce bo on uparty i tak musi byc a ty nie bedziesz miala nic do gadania.
    Ja z moim zrobilismy kompromis taki że jak bedzie córka to on wybiera imie ale pod warunkiem ze ja je zaakceptuje bo np nie pozwolilabym aby dal np Genowefa czy ciul wie jeszcze jakie które totalnie dla mnie odpada a jak syn to ja wybieram i na tych samych zasadach bylo przy pierwszym i drugim dziecku .
    Przy trzecim ja wybieram ponieważ mój nie ma pomysłu a podobają mu sie te które mam wybrane także nie bedzie problemu.

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja najbardziej skłaniam się ku Emilce :)

    emi_90, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Emilia albo Wojtek, już ustalone ☺️

    Kattii, Parodka, emi_90 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa pokaż zdjęcie z usg jak masz ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zw bo ide młodego uspać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Nie daj sie... nie moze tak byc ze postawia na swoim bo tak i koniec...
    Musi isc na kompromis... bo potem bedzie zawsze tak jak on chce bo on uparty i tak musi byc a ty nie bedziesz miala nic do gadania.
    Ja z moim zrobilismy kompromis taki że jak bedzie córka to on wybiera imie ale pod warunkiem ze ja je zaakceptuje bo np nie pozwolilabym aby dal np Genowefa czy ciul wie jeszcze jakie które totalnie dla mnie odpada a jak syn to ja wybieram i na tych samych zasadach bylo przy pierwszym i drugim dziecku .
    Przy trzecim ja wybieram ponieważ mój nie ma pomysłu a podobają mu sie te które mam wybrane także nie bedzie problemu.

    Całe szczęście mam na niego już takie sposoby, że potrafię go do czegoś namówić, w taki sposób, aby on był przekonany, że to jego pomysł.

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ