Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 listopada 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pomyłek płci u mnie w rodzinie kuzynka do 8 miesiąca myślała ze będzie dziewczynka a tu chłopiec :)

    Co do imion bym chciała mieć parkę najpierw chłopiec potem dziewczynka. Mój by chciał Paulinke a ja Huberta :)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 14 listopada 2018, 01:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pacjentkę, która rodziła co prawda już kilkanaście lat temu ale przy dwóch ciążach miały być dziewczynki a przy porodzie wyskakiwali chłopcy, mówi ze jej mąż się śmiał ze chyba im dzieci podmieniają :P
    Ja jakbym kiedyś miała dziewczynkę, na co liczę :P to zdecydowanie będzie to Pola :D a jeśli miałabym chłopca to sama nie wiem ale Nikodem tez mi się bardzo podoba albo Mikołaj :) w ogóle wybieranie imion to super sprawa :D a słuchajcie jaki hit, moja przyjaciółka jest już po terminie, dzisiaj idzie do szpitala na wywołanie i nadal nie maja imienia :P wczoraj do mnie pisała wieczorem, czyli u mas była 2 w nocy ze chyba będzie Anita ale jeszcze nie są zdecydowani na 100% hahahaha... xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 01:58

    Kattii, Parodka, Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, co do imion to mam w glowie jedno, o ktorym jeszcze maz nie wie bo by mnie wysmial ze ciaza niepotwierdzona a ja szaleje z imionami haha. Dla dziewczynki Łucja. A jesli bedzie drugi chlopiec to nie wiem. Może mąż cos ladnego wymysli :-)

    Kattii, werni lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokejny dzień, kolejne problemy ze wstawaniem...
    Dzisiaj myślałam, że się nie zwlokę, serio.
    Powinnam wstać o 5:30, a wstałam o 6stej i wszystko w biegu. To nie będzie dobry dzień.

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie lubie wstac za pozno a pozniej biegac zeby zdazyc. U mnie pobudka o 5.45 codziennie. O dziwo po tym długim weekendzie wstaje bez problemu. Moze dlatego ze na horyzoncie wolne w piątek ktore wzięłam na wizyte u gina ;-)

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Mam pacjentkę, która rodziła co prawda już kilkanaście lat temu ale przy dwóch ciążach miały być dziewczynki a przy porodzie wyskakiwali chłopcy, mówi ze jej mąż się śmiał ze chyba im dzieci podmieniają :P
    Ja jakbym kiedyś miała dziewczynkę, na co liczę :P to zdecydowanie będzie to Pola :D a jeśli miałabym chłopca to sama nie wiem ale Nikodem tez mi się bardzo podoba albo Mikołaj :) w ogóle wybieranie imion to super sprawa :D a słuchajcie jaki hit, moja przyjaciółka jest już po terminie, dzisiaj idzie do szpitala na wywołanie i nadal nie maja imienia :P wczoraj do mnie pisała wieczorem, czyli u mas była 2 w nocy ze chyba będzie Anita ale jeszcze nie są zdecydowani na 100% hahahaha... xD

    Anita jak moja siostra, ladnie :-)

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Widzę że temat imion powrócił ;)
    Ja byłam wczoraj na monitoringu, jednak testy owu się pomyliły jak zwykle u mnie bo owu nie było, pęcherzyki mają 25, 19, 19, 15 mm. Lekarz dał mi niby zakaz seksu do jutra bo się boi że 4 pękną, ale ja tam nie wiem, czy chociaż jeden pęknie jak ten duży ma już 25 mm i nic :/ Już wkurwia mnie to latanie co chwilę na te monitoringi i seks na gwizdek :/ A gówno z tego wychodzi. Sama już nie wiem co robić serio. Gdzie tu ciąża jak ja nawet owulacji nie mogę mieć... Wczoraj zdołowałam się strasznie.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida rozumiem jakie to moze byc wkurzajace. Mnie frustrowalo samo to ze robiłam testy owu (bez monitoringu) i wiedzialam ze powinnismy dzisiaj to robic bo jutro owu itd. a np ja czy maz nie mieliśmy ochoty. I po tym cyklu mialam wywalic testy bo to mi tylko na psychike zle dzialalo.
    A w tym cyklu (mam nadzieje szczesliwym) bylo tak ze byl seks jednego dnia, następnego pozytywny test owu i juz bez seksu przez parę nastepnych dni bo nam sie zwyczajnie nie chcialo... I tez spisalam ten cykl na straty, nawet sie tu uzalalam a okazalo sie za jakis plemnik jednak przetrwal

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie my sobie też założyliśmy, że będzie seks wtedy kiedy mamy ochotę, a nie tak mechanicznie kiedy owulacja.. Chociaż ja zwracam na to uwagę i mam to z tyłu głowy cały czas.
    Powiem szczerze, że nim zaczęłam się starać to myślałam, że jest to prostsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mi się Marcelina bardzo podoba :)

    Ja choruję na Oliwkę he he :)

    Chciałam pierwszą córcię i mam, drugiego synka i mam, a trzecie miało być dziewczynką no i zobaczymy :)

    Ewelaaa no jak wyszedł chłop to też obalę moją teorię, ale jak się potwierdzi to ją podtrzymam :P
    Nie powiedział procentowo, tylko że mu się wydaje... ale jak nie był pewny, to mógł nic nie gadać. Toć ja przez ten miesiąc oszaleję!
    Kornelka cały czas o siostrze mówi... eh...

    Frida nasza Kochana nie dołuj się.
    Musisz mieć siły, nie możesz się poddać.
    Doczekasz się maleństwa, zobaczysz :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie w tym cyklu, a wydaje mi się właśnie, że nic z tego nie będzie, a jakieś objawy to wytwór mojej psychiki to wracam do tematu starania od kwietnia/maja. Pół roku po zabiegu muszę odczekać, bo trzon macicy będzie osłabiony.. Lekarze mi kazali próbować, a jak nic nie wyjdzie to zgłosić się do szpitala na ustalony termin, który mam za dwa tygodnie.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak macie rację dziewczyny z tym seksem na gwizdek. Sama bym chciała tak sobie odpuścić i co będzie to będzie. Ale jeśli od roku nie miałam ani razu owulacji i muszę być na stymulacji i monitoringu to ciężko tak nie myśleć i robić to w zależności od ochoty na spontanie. No nie da się tak. Już mnie dobija to latanie do niego co 2 dzień i za każdym razem nic z tego :/

    Parodka lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️ Mam już umówiona wizytę do gin na 22/11 o 13.45. Mam nadzieje już ujrzeć Kropeczke ❤️

    RudaMaruda25, Parodka, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówią ze starania to sama przyjemność...
    Nasza Kattii pewnie wlasnie czeka na usg. :-) Niedługo wleci nowe zdjęcie :-P

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa wrote:
    Dzień dobry ☺️ Mam już umówiona wizytę do gin na 22/11 o 13.45. Mam nadzieje już ujrzeć Kropeczke ❤️

    Kropeczke to ja zobacze pojutrze ;-) Ty za tydzień bedziesz miala wypas z serduszkiem :-P

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam z niecierpliwością :D jeszcze tylko 5 dni :)
    Katiii czekamy na wieści xD i fotke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 10:44

    Parodka, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam i ja na wieści od Kattti :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, a jak łożysko u Ciebie? Poszło trochę w górę?

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa wczoraj na wizycie nie dało się zrobić ładnego zdjęcia, ale mam kilka fotek z usg prenatalnego, które było niedawno ;)

    Emi niestety łożysko dalej nisko... jeszcze się nie podniosło...

    Zapomniałam napisać, że 6 listopada dzidzia miała 7 cm, a wczoraj już 8 cm :D także rośnie ładnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 12:01

    19ewelaaa89, emi_90, Ancyskowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe czy Kattti pozna płeć co?

    19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ