X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Katti to pokaz w wolnej chwili!:)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii też jestem ciekawa, może się zaispiruję :)
    Tak w ogóle to moja mama 11 grudnia kończy 50 lat i sama nie wiem co jej kupić, ale wpadliśmy z małżonkiem, że wykupimy jej jakiś weekend w SPA, ale chciałabym, żeby miała coś materialnego, jakąś pamiątkę.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Anusiak, dzisiaj 26 dc u Ciebie, kiedy testujesz? :D
    hej ja nie testuje .po co?u mnie jeszcze 4 góra i @.temp standardowo jak zawsze

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej ja nie testuje .po co?u mnie jeszcze 4 góra i @.temp standardowo jak zawsze
    Bądź dobrej myśli ;-) i nie trać nadziei, a może akurat...

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem wole sie nie nakrecac.lepiej miec niespodzianke

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakies fajne gry planszowe dla 12 latka ?
    Mam już scrable,monopoly beda też warcaby,chińczyk... co jeszcze jest fajnego dla nastolatka że tak to napiszę ? Robimy prezent dla mojego przybranego brata tego co z moją mamą mieszka... robimy bo on tez nikogo nie ma... jego ojciec ich zostawil bo przerosla go rola tatusia... alimentów tez nie placi a moja matka nie pracuje wiec jest im ciezko zyc a co dopiero zeby kupila mu jakis prezent pod choinkę... ostatnio tak ją podpytywalam co lubi mlody robic i stad wiem ze lubi z nią grac w planszówki tyle ze chińczyk i warcaby im sie dawno popsuły ze starosci i mają jakies tam tylko 2 gry ... wiec szykujemy dla niego pod choinkę paczke aby chociaż coś dostał... żadne dziecko w świeta nie powinno byc bez prezentu bo to jest strasznie przykre i takiemu dziecku zawsze jednak jest smutno.
    Pytalam też czy lubi młody czytać - zaznacze że on ma same 5-ki z j.angelskiego... powiedziała że tak że lubi wiec też planuje mu kupic wszystkie 7 ksiąg Harrego Pottera na zimne wieczory do poczytania a przy okazji do szkolenia jezyka.
    A może macie jeszcze jakieś pomysły ?
    W tym roku kilka miesiecy temu dostał od nas też nowy rower... zamówiłam na allegro bo mogłam zapłacic z anglii i automatycznie walute zmieniło na koncie typowi.. chłopak tak sie ucieszył jak wrócił ze szkoły ze nie wiedział kto mu kupił a jak moja mama mu powiedziała to nagrał filmik z podziekowaniem dla nas bo od dawna marzyl o rowerze ale moja mama nie miala za co mu kupić. Moim dzieciakom kilka razy paczke wyslala mimo że sama nie ma za co życ a mimo to zrobiła to co zrobiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 19:52

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti dużo jest fajnych gier. Rummikub, uno, 5sekund, tabu, qwirkle, hmm jak mi przyjdzie coś jeszcze do głowy to napiszę. Książki super sprawa a może jakiś film na dvd tez? Jakiś gadżet?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    jestem wole sie nie nakrecac.lepiej miec niespodzianke

    Ty to chyba najlepiej do tego podchodzisz z nas wszystkich. :-) Nie nakrecasz sie, jest @ to jest i tyle, bez żadnych zalamek.

    emi_90 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii, a może ta gra co się buduję tę taką wieżę drewnianą, to się chyba nazywa wieża jenga.
    Powiem szczerze, że planszówki to teraz przeżywają kolejną młodość, bo to bardzo na czasie. No ja mam brata co ma 17 lat i on niestety to tylko przed kompem..

    Kattii, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Katti dużo jest fajnych gier. Rummikub, uno, 5sekund, tabu, qwirkle, hmm jak mi przyjdzie coś jeszcze do głowy to napiszę. Książki super sprawa a może jakiś film na dvd tez? Jakiś gadżet?
    Tylko wiesz w pl moze i są w uk nie wiem wiekszosci w ogóle nie znam no i co gorsza wiekszosc z tych co ja widze w sklepie to jest 3+ 4+ dla takich maluchów :/ dlatego własnie dużo lepiej jest szukac mi na necie i potem kupic w sklepie lub zamówic w necie.

    Ruda no takie czasy a ten mój brat on ogólnie powinien wlasnie w takie gdzie trzeba myslec itp bo on ma jakies tam problemy i moja mama dostawala na niego opiekuńcze dlatego opcja kupienia mu np xboxa odpada bo to niczego nie uczy tylko pierze mózg.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Ty to chyba najlepiej do tego podchodzisz z nas wszystkich. :-) Nie nakrecasz sie, jest @ to jest i tyle, bez żadnych zalamek.
    nie.ja tez jestem z tych niecierpliwych.staram sie poprostu nie nakrecac az tak bo juz wiele razy sie rozczarowałam wiec wole na chłodno podchodzic chodz jest z tym ciężko.niestety nic na siłe nie osiagnie.zyje nadzieja ze predzej czy pózniej znów ujrze 2 kreski na tescie ciążowym.lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i hashimoto i moze tu jest problem.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo znalazlam kolejną planszówke z filmu Jumanji wyglada na ciekawą i na yt obejrzałam i trzeba tam myslec ma sie czas xxx czas itp ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Katti musze to zobaczyc :) my z mężem tez bardzo lubimy planszówki. Najlepiej to w necie właśnie poszukaj i zamow po polsku itd :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    O Katti musze to zobaczyc :) my z mężem tez bardzo lubimy planszówki. Najlepiej to w necie właśnie poszukaj i zamow po polsku itd :)
    po polsku nie ma opcji.. ceny polskich są ogromne bo ci co sprzedaja na angelskich stronach typu ebay itp mają ceny tak wysokie ze szkoda gadac a o kosztach wysylki nie wspomnę... a mlody umie angelski bardzo dobrze wiec nic tylko niech sie szkoli ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 21:41

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ☺️ Dopiero teraz Was nadrobiłam, przed nami trzy dni wolne u mojej Mamuski ☺️ Czas odpocząć

    Parodka super wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 21:46

    Parodka, RudaMaruda25, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop a gdzie jest nasza szczęśliwa?? :D

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 22:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardotka# wrote:
    Witam na forum- Katti odnosnie planszowek: osadnicy z catanu, pociag do europy, w przypadku wiekszej liczy graczu to dixit. Moje ulubione - gram z siostrzencem.
    Dzięki ale ja mieszkam w UK xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hop hop a gdzie jest nasza szczęśliwa?? :D
    Zagineła w akcji :D

‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ