X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida trzymam kciukasy i też wysylam ciazowego wiruska :D
    A ja kochane wróciłam od swojej gin, bo byłam po zwolnienie no i zbadala mnie przy okazji. Ponaciskala brzuch i powiedziała że pięknie rośnie dzidziuś :) teraz tylko czekać do pon na usg ;)

    emi_90, Frida91, Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie wytrzymałam i na dwa dni przed spodziewaną @ zrobiłam test, jedna krecha jak byk, mam nadzieję, że okazało się za wcześnie na testowanie.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kochane jestem po wizycie :) Pękły 2 pęcherzyki czyli jest szansa!:D
    Super ! :D

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja dzisiaj nie wytrzymałam i na dwa dni przed spodziewaną @ zrobiłam test, jedna krecha jak byk, mam nadzieję, że okazało się za wcześnie na testowanie.
    Ja testowałam 8dpo xD i już wiedziałam że jest fasolka hihi

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi trzy dni przed @ wyszła już piękna widoczna kreseczka, ale to mi :D nie zalamuj się tylko spokojnie poczekaj do @.Niektorym kobietom nawet w dniu okresu często wychodzi negatyw, a kilka dni później pozytyw. A czytałam też że w niektórych przypadkach w ogóle testy nie wychodziły pozytywne, a w ciazy były. Dopiero po becie wyszło. Także spokojnie :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja testowałam 8dpo xD i już wiedziałam że jest fasolka hihi
    Katiii ty testowalas 8 dpo? Bo nie pamiętam xD mi 8 dpo wyszedł cień cienia :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii ty testowalas 8 dpo? Bo nie pamiętam xD mi 8 dpo wyszedł cień cienia :D
    Tak :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Tak :D
    Ooo póki co cały czas synhronizuje sie z tobą hahaha xD po prostu szybko sie zagniezdzily te nasze fasoliny :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 20:32

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ooo póki co cały czas synhronizuje sie z tobą hahaha xD
    haha cos w tym musi byc xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie na wszelki wypadek drugi test, to się stestuje z porannego moczu.

    19ewelaaa89, emi_90, Frida91 lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 16 listopada 2018, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam chyba 10 dpo, tam mi się wydaje bo temp nie mierze :P wczoraj mnie tak brzuch bolał na okres”jak zawsze” ale mam nadzieje, ze to tylko żarcik ze strony mojego organizmu :D wolałabym nie testować jeśli nie ma takiej potrzeby bo ja tego nie lubię strasznie (Katti coś o tym wie hahahah) ale chyba będę musiała to zrobić 18listopada, czyli w moje urodziny bo chce wiedzieć czy mogę zaszaleć ze starym świętowanie :D w końcu to będzie nasza przed ostatnia noc na wyjeździe, no i Bangkok wiec kusi xD także Szczęśliwa możesz mnie wpisać na 18stego :) 19stego powinna być @ wiec już będzie wszystko wiadomo :)

    Kattii, 19ewelaaa89, Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z porannego moczu - jedna kreska, rano mierze temperaturę i tez spadła. Gwoździem w tym wszystkim było to, że dostałam dzisiaj w pracy @. Trochę się rozczarowałam, bo myślałam, że w ostatniej chwili się uda. A tak ? Mam w niedzielę się zgłosić do szpitala, w poniedziałek operacja i stop na pół roku po raz kolejny. Ale może jak sobie tam posprzątam to jakoś będzie łatwiej.
    Mój mąż jest chyba trochę rozczarowany, bo miał przeczucie, ze załapało.
    Nie tracę jednak nadziei, 2019 będzie mój, bo od przyszłego maja do grudnia mam czas, żeby działać.

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja dzisiaj mam chyba 10 dpo, tam mi się wydaje bo temp nie mierze :P wczoraj mnie tak brzuch bolał na okres”jak zawsze” ale mam nadzieje, ze to tylko żarcik ze strony mojego organizmu :D wolałabym nie testować jeśli nie ma takiej potrzeby bo ja tego nie lubię strasznie (Katti coś o tym wie hahahah) ale chyba będę musiała to zrobić 18listopada, czyli w moje urodziny bo chce wiedzieć czy mogę zaszaleć ze starym świętowanie :D w końcu to będzie nasza przed ostatnia noc na wyjeździe, no i Bangkok wiec kusi xD także Szczęśliwa możesz mnie wpisać na 18stego :) 19stego powinna być @ wiec już będzie wszystko wiadomo :)
    No ja cos o tym wiem ale jakos zawsze udaje mi się ciebie namówic niczym czarodziejka :D No bo ja nie rozumiem tego czekania az do dnia @ hahaha tak no tak wiem no nie krzycz ! xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 07:38

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda na pewno w końcu się uda, zobaczysz :) Może rzeczywiście zabieg jest potrzebny i potem ruszy z kopyta? :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    RudaMaruda na pewno w końcu się uda, zobaczysz :) Może rzeczywiście zabieg jest potrzebny i potem ruszy z kopyta? :)

    No jeśli ja sobie wszystko posprzątam u siebie i później nie będzie się udawało, to chyba będziemy musieli przebadać też mojego 'starego'.

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja mam taki problem ze nie wierze w to ze w czasie ciąży brzuch może bolec tak samo mocno jak przed okresem :P dlatego jak czuje ból to już mi soenodechciewa testować :P
    RudaMaruda teoretycznie zawsze powinno się zaczynać od badań faceta, ale w praktyce nie zawsze tak wychodzi, wiem to z doświadczenia niestety...

    Kattii lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moim zdaniem im wcześniej przebadacie chłopa tym lepiej, bo jeśli coś jest nie do końca tak, to też trzeba parę mcy suplementacji żeby poprawić parametry :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko utarło się, że to ja mam problemy i tak zostało, że to pewnie z mojego powodu.
    Cóż, chyba jakoś go spróbuję namówić, żeby przez te pół roku co będziemy mieć STOP to i on się ogarnie.
    Tylko z facetami wiadomo jaki to jest...

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no kurde łaski nie robi :P Ja mojemu mówiłam, że ja znoszę gorsze rzeczy, co chwilę muszę przed kimś rozkładać nogi, dawać sobie gmerać, brać leki itd. A on tylko ma oddać głupie nasienie w pojemniku... Przecież nie robi tego przy kimś.
    Już bez przesady.
    A też to nie jest Twój problem, tylko wasz wspólny jak coś :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Bo ja mam taki problem ze nie wierze w to ze w czasie ciąży brzuch może bolec tak samo mocno jak przed okresem :P dlatego jak czuje ból to już mi soenodechciewa testować :P
    RudaMaruda teoretycznie zawsze powinno się zaczynać od badań faceta, ale w praktyce nie zawsze tak wychodzi, wiem to z doświadczenia niestety...
    Ale z tym wlasnie sie mylisz ... bo zwykle czlowiek czuje sie jak na @ nawet jesli jest fasolina... moja noga napierdala na @ jak i na fasolke wiec tez jej ból nie daje mi żadnej odpowiedzi... mówie ci poważnie ... uczucie jak na @ nie oznacza wcale że @ ma przyjsc nasz organizm juz taki jest w końcu dla organizmu ciąża to ogromna zmiana i nim on sie do tego dostosuje to naprawdę dużo czasu trzeba dlatego wlasnie objawy ciążowe mozna okreslic jako typowo ciążowe znacznie pózniej a na początku czesto uważane są jako objawy na @.

‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ