X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida jasne, że jest szansa na zafasolkowanie ;)
    A może dostaniesz na urodziny najpiękniejszy prezent, jaki można sobie wymarzyć ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dam znać od razu po wizycie i mam nadzieję że fotka będzie :D ja też już czekam na tą 16 z niecierpliwością :)

    Szczęśliwa_Mama, emi_90 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj od rana robiłam badania z krwi przed zabiegiem, bo do poniedziałku już tylko tydzień i ogarnia mnie strach i niepokój. W szpitalu będę tydzień, ale mój mężu wziął sobie 2 tygodnie urlopu, ja pewnie będę nieżywa i trzeba mi będzie w domu nawet szklankę podać. Nawet teściowa wyraziła chęć, że się mną zaopiekuje, a na dzień operacji moja mama przyjeżdża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ooo to będziesz miała opiekę.
    Jaki dokładnie będziesz miała zabieg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparotomię, po raz kolejny. Mam takiego mieśniaka, którego wcześniej mi nie usunęli, bo był mniejszy niż 5 cm, ale teraz okazało się, że gad urósł, a jest on w trzonie macicy od strony wewnętrznej i nie jest to proste. No i po operacji pół roku stop ze staraniami, ale może jak zrobię tam porządek dokładny to się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to trzymaj się tam.
    Moja koleżanka z pracy też miała mięśniaka i przez niego poroniła pierwszą ciążę. Później brała jakieś hormony, ale się nie wchłonął i w końcu usunęli jej. Odczekała tyle co kazali i zaraz zaszła w ciażę ;)
    Po cc 3-4 dni trzymają w szpitalu, a tu aż tydzień?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnim razem trzymali mnie 6 dni, cięcie takie jak przy cc, ale czułam się fatalnie no i wycinali mi kilka bardzo dużych mięśniaków. Tego zostawili i kazali mimo wszystko próbować, a jak się nie uda to miałam termin kolejny ustawiony, nie udało się, więc niestety wracam. Najmniej z tego powodu to się chyba cieszy mój pracodawca, pójdę teraz to wrócę po nowym roku pewnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! :)
    W końcu mogę coś naskrobać na forum, nie piszę z telefonu, bo mi ucina wiadomości.
    Jeszcze dziś mam wolne, mój M. na L4 bo katar i kaszel, dostał lekarstwa i się kuruje. Na szczęście mnie nic nie łapie i lepiej niech tak zostanie. :)
    Powiedzieliśmy mojej Mamie o Fasolce, strasznie się ucieszyła. Poprosiliśmy tylko, żeby na razie zostawiła info dla siebie, że w czwartek po badaniu zadzwonię do Niej i powiem co i jak wyszło.
    Nie możemy się już doczekać czwartku :)

    emi_90, 19ewelaaa89, Frida91, Parodka, Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa fajnie jest komus powiedziec nie? :-) My w sobote jak juz bylam po wizycie u gina powiedzieliśmy męża siostrom. Jedna nas odwiedzila i razem z nia gadalismy z ta druga na Skype i postanowilismy powiedziec obu na raz ;-) moja siostra wie juz dawno, powiedzialam jej kilka dni po tescie. Synkowi rodzicom i u mnie w pracy powiemy po mojej nastepnej wizycie jesli bedzie wszystko ok. Bedzie juz prawie 8 tc wiec mysle ze spoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 15:39

    emi_90, Szczęśliwa_Mama, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to rano bylam w laboratorium na tych badaniach które gin zlecil. Chodze prywatnie i kopara mi opadła. Zaplacilam 258zł. Wizyta w piatek kosztowala 170. Taka mala fasolka a juz tyle hajsu od nas wyciągnęła :-P

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas akurat nie było fajnie powiedzieć, bo dziwnie zareagowali na moją 3 ciążę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wieści od Eweeli :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa co tak długo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka pewnie, że fajnie powiedzieć :) ale jeszcze tego nie rozgłaszamy bardzo. Mama się ucieszyła bardzo, wiecie ma już 70 lat, wnuki po moich braciach i tylko ja jej jeszcze zostałam.

    Jak mnie teraz zmogło, spałam 2,5 godziny ;) ja tez czekam na wieści Ewela

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa, bo zaczynam się martwić...

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spoczko, przepraszam że dopiero teraz ale po wizycie zajechalismy jeszcze do brata i bratowej :) usg super maluch zdrowo rośnie, podskakiwal sobie radośnie :D mamusia możesz wpisać na pierwszą stronke kolejne usg 10 grudnia na 16.00, to będzie prenatalne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 21:39

    emi_90, werni, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i termin na 22 czerwca :)

    emi_90, werni, Juti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 listopada 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ewelaaa ! Śliczny maluszek <3
    A dziewczyny już się martwiły że tak długo cie nie ma hehe :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa no to super :)
    Gratulacje Kochana.
    Pierwsza stronka uzupełniona.
    10 grudnia masz wizytę z Kattii ;) ona usg połówkowe ;)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ