X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, że jesteście takie szczere i bezpośrednie, więc jeśli coś z mojej strony nie tak, walcie mi śmiało. Starałam się zaklimatyzować w tym miejscu, bo jestem stosunkowo nowa :)

    Ps. Kattii masz takie poczucie jakie lubię :D

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikiana wrote:
    Cześć przygarniecie mnie ? Ja niepoprawna optymistka marzę sobie aby w 2019 roku zajść i w tym roku też urodzić ;-) mały zakres możliwości , czasu mało. Cyk cyk cyk . Muszę się pospieszyć :-p

    PS.wypić też lubię ;-)

    SorrowfulJealousBeardeddragon-small.gif
    No siemaaaa . :D

    No i za to ze lubisz wypic przyjmuje Cie do naszego stada leeeeeecz ... przeczytaj kilka postow wyzej i zobacz jaka uwage mialam dzis do nowych osob . Jezeli bedzie ok z Twojej strony to czuj sie jak u siebie .


    Ruda nieomieszkam jak cos opierdolic :p tak samo w druga strone to dziala hahah

    Nikiana lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, ja z jednej strony mam dystans, a z drugiej strony też lubię powiedzieć co myślę. Przede wszystkim staram mimo wszystko być w porządku, a każda z nas, która tu się znajduje ma podobny cel.

    Btw. Też się napić lubię :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Super dziewczyny, że jesteście takie szczere i bezpośrednie, więc jeśli coś z mojej strony nie tak, walcie mi śmiało. Starałam się zaklimatyzować w tym miejscu, bo jestem stosunkowo nowa :)

    Ps. Kattii masz takie poczucie jakie lubię :D
    Dziękuję za uznanie !

    My zawsze jesteśmy szczere i bezposrednie... nie owijamy w bawełne.. krótko mówiac jak ktos tu nie pasuje to widac od razu...
    Albo sie jest z nami wariatkami albo schizujecie na temat starań - ale to wątek pomyliłyscie w takim razie.

    Krótko mówiac streszczenie dla NOWYCH .
    * Traktujesz nas tak jakbysmy znały sie of czasu...
    * Nie tolerujemy wiecznego płaczu,uzalania się nad sobą ! ot Co...
    * Starasz się lub planujesz rób to na luzie bez wiecznego męczenia nas jak to ci źle - starania o dziecko mają byc przyjemne .
    * Nie akceptujemy osób które histeryzują !!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz !!!!!!!
    * Każda z nas ma lepsze i gorsze dni to zrozumiale ale mimo tak mówimy jak jest bez wciskania kitu tylko po to aby druga osoba poczuła się lepiej ! Jesli liczysz na ulgi to od razu możesz opuscic wątek.
    * Jestesmy jak rodzina i tak się traktujemy...
    * Nie odpowiadamy na durne pytania typu " Czy to możliwe że jestem w ciaży? " " Co myslicie o moim wykresie - nasze myslenie o twoim wykresie niczego nie zmieni ! "
    * Jesli boisz sie uslyszec szczerej odpowiedzi to w ogóle nie pytaj po co potem masz strzelać fochy jak dziecko - to nie wątek dla takich osób.
    * Posiadamy grupę na facebooku - jesli uznamy że do nas pasujesz idealnie i jesteś w naszych klimatach z pewnoscią otrzymasz od nas propozycje dołączenia również tam :)
    * Nie olewamy nikogo na wątku !!! Staramy się rozmawiac z każdym - nie tolerujemy 2-3 osobowe rozmowy tylko i wyłącznie mając gdzieś reszte i udajac że nas tu nie ma !
    * Szanujemy i całujemy stópki założycielki wątku !!!! <3 Bo przecież gdyby nie założyła tak wspaniałego wątku nie byłoby nas tutaj teraz :D :D

    Thanks !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 15:47

    RudaMaruda25, ZakręconaOna, Madzix88, Nikiana, werni, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncowka najlepsza hahahahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Koncowka najlepsza hahahahaha
    No ba sie wie wiadomka nie ! Trzeba naszą offf Królową wyróżnic !!! :D

    RudaMaruda25, ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikiana wrote:
    Cześć przygarniecie mnie ? Ja niepoprawna optymistka marzę sobie aby w 2019 roku zajść i w tym roku też urodzić ;-) mały zakres możliwości , czasu mało. Cyk cyk cyk . Muszę się pospieszyć :-p

    PS.wypić też lubię ;-)

    SorrowfulJealousBeardeddragon-small.gif

    Czesc Nikiana

    Nikiana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dziękuję za uznanie !

    My zawsze jesteśmy szczere i bezposrednie... nie owijamy w bawełne.. krótko mówiac jak ktos tu nie pasuje to widac od razu...
    Albo sie jest z nami wariatkami albo schizujecie na temat starań - ale to wątek pomyliłyscie w takim razie.

    Krótko mówiac streszczenie dla NOWYCH .
    * Traktujesz nas tak jakbysmy znały sie of czasu...
    * Nie tolerujemy wiecznego płaczu,uzalania się nad sobą ! ot Co...
    * Starasz się lub planujesz rób to na luzie bez wiecznego męczenia nas jak to ci źle - starania o dziecko mają byc przyjemne .
    * Nie akceptujemy osób które histeryzują !!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz !!!!!!!
    * Każda z nas ma lepsze i gorsze dni to zrozumiale ale mimo tak mówimy jak jest bez wciskania kitu tylko po to aby druga osoba poczuła się lepiej ! Jesli liczysz na ulgi to od razu możesz opuscic wątek.
    * Jestesmy jak rodzina i tak się traktujemy...
    * Nie odpowiadamy na durne pytania typu " Czy to możliwe że jestem w ciaży? " " Co myslicie o moim wykresie - nasze myslenie o twoim wykresie niczego nie zmieni ! "
    * Jesli boisz sie uslyszec szczerej odpowiedzi to w ogóle nie pytaj po co potem masz strzelać fochy jak dziecko - to nie wątek dla takich osób.
    * Posiadamy grupę na facebooku - jesli uznamy że do nas pasujesz idealnie i jesteś w naszych klimatach z pewnoscią otrzymasz od nas propozycje dołączenia również tam :)
    * Nie olewamy nikogo na wątku !!! Staramy się rozmawiac z każdym - nie tolerujemy 2-3 osobowe rozmowy tylko i wyłącznie mając gdzieś reszte i udajac że nas tu nie ma !
    * Szanujemy i całujemy stópki założycielki wątku !!!! <3 Bo przecież gdyby nie założyła tak wspaniałego wątku nie byłoby nas tutaj teraz :D :D

    Thanks !!!

    no i wszystko jasne :) zeby tu nie smecic odezwe sie jutro bo humorek dzis nie najlepszy, zle samopoczucie po piewszej dawce dostinexu

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 24 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dziękuję za uznanie !

    My zawsze jesteśmy szczere i bezposrednie... nie owijamy w bawełne.. krótko mówiac jak ktos tu nie pasuje to widac od razu...
    Albo sie jest z nami wariatkami albo schizujecie na temat starań - ale to wątek pomyliłyscie w takim razie.

    Krótko mówiac streszczenie dla NOWYCH .
    * Traktujesz nas tak jakbysmy znały sie of czasu...
    * Nie tolerujemy wiecznego płaczu,uzalania się nad sobą ! ot Co...
    * Starasz się lub planujesz rób to na luzie bez wiecznego męczenia nas jak to ci źle - starania o dziecko mają byc przyjemne .
    * Nie akceptujemy osób które histeryzują !!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz !!!!!!!
    * Każda z nas ma lepsze i gorsze dni to zrozumiale ale mimo tak mówimy jak jest bez wciskania kitu tylko po to aby druga osoba poczuła się lepiej ! Jesli liczysz na ulgi to od razu możesz opuscic wątek.
    * Jestesmy jak rodzina i tak się traktujemy...
    * Nie odpowiadamy na durne pytania typu " Czy to możliwe że jestem w ciaży? " " Co myslicie o moim wykresie - nasze myslenie o twoim wykresie niczego nie zmieni ! "
    * Jesli boisz sie uslyszec szczerej odpowiedzi to w ogóle nie pytaj po co potem masz strzelać fochy jak dziecko - to nie wątek dla takich osób.
    * Posiadamy grupę na facebooku - jesli uznamy że do nas pasujesz idealnie i jesteś w naszych klimatach z pewnoscią otrzymasz od nas propozycje dołączenia również tam :)
    * Nie olewamy nikogo na wątku !!! Staramy się rozmawiac z każdym - nie tolerujemy 2-3 osobowe rozmowy tylko i wyłącznie mając gdzieś reszte i udajac że nas tu nie ma !
    * Szanujemy i całujemy stópki założycielki wątku !!!! <3 Bo przecież gdyby nie założyła tak wspaniałego wątku nie byłoby nas tutaj teraz :D :D

    Thanks !!!
    comment_k8gDcmGP8m4Tz8ZtwOj0qNz3kHZHnznH.gif

    Pięknie napisane prze Pani. Obiecuję stosować się do zaleceń!!!

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Czesc Nikiana
    Dziękuję za przyjęcie :) niektóre z was znam, np Ciebie kojarzę po długim opisie twojej historii jaką rzuciła mi się w wątku o weterankach ;-)

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu bez przesady , że masz nie pisać bo masz zły humor . Nie dokonca o to chodziło a bardziej o WIECZNE uzalanie się nad sobą kochana .

    Na co ten lek bo nie ogarniam ... czytałam twoja historie wszystko ale ten lek jakoś ominęłam.

    Co się dzieje ze masz zły humor po nim ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, czy któraś z was może rodziła przez cc ? Idę jutro do tego szpitala i może któraś z wad używała ten pas na brzuch... ja ostatnim razem miałam bandaż elastyczny.

    Madzia, no przecież się nie użalasz. A kto zrozumie lepiej kobietę, niż kobiety ? :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :) witam nowe osoby w gronie dzikich kobiet

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 19:38

    Nikiana lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noz kur. Tez tak macie ze się rozpisujecie a tylko część się wyslalo.

    Katii święte słowa. Tez nie lubię smetow tylko śmiech.
    Agata to lek na prolaktyne który zażywa Magda. Ja tak mam po bromergonie.

    Niedawno wróciłam z zakupów. Mojemu kupiłam bluzę bez kaptura na mikołajki. Ale już mu teraz dałam.

    RudaMaruda25, Parodka lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Madziu bez przesady , że masz nie pisać bo masz zły humor . Nie dokonca o to chodziło a bardziej o WIECZNE uzalanie się nad sobą kochana .

    Na co ten lek bo nie ogarniam ... czytałam twoja historie wszystko ale ten lek jakoś ominęłam.

    Co się dzieje ze masz zły humor po nim ?

    Dobrze zrozumialam opis poprostu dzis mam wyjatkowo beznadziejny humor i cały dzien bym dzis narzekala bo zle sie czuje po tym leku. wczoraj wziełam pierwsza dawke dostinaxu na prolktyne. mialam isc dzis pobiegac ale zle sie czuje kreci mi sie w glowie i boli mnie glowa i spie pół dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Noz kur. Tez tak macie ze się rozpisujecie a tylko część się wyslalo.

    Katii święte słowa. Tez nie lubię smetow tylko śmiech.
    Agata to lek na prolaktyne który zażywa Magda. Ja tak mam po bromergonie.

    Niedawno wróciłam z zakupów. Mojemu kupiłam bluzę bez kaptura na mikołajki. Ale już mu teraz dałam.

    mi dzis "blokuje" sie pisanie w oknie wysyłania wiadomosci. niby pisze a nie pokazuje m sie cos napisałam.

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Dobrze zrozumialam opis poprostu dzis mam wyjatkowo beznadziejny humor i cały dzien bym dzis narzekala bo zle sie czuje po tym leku. wczoraj wziełam pierwsza dawke dostinaxu na prolktyne. mialam isc dzis pobiegac ale zle sie czuje kreci mi sie w glowie i boli mnie glowa i spie pół dnia
    Może to nie po leku tylko taka aura. Ja się dzisiaj też fatalnie czułam, dokładnie tak jak opisujesz. Oprócz tego miałam światłowstręt. Dodam ,że to nie kac. To pogoda jaka jest zaa oknem. U Ciebie może tylko się zbiegło to z lekiem?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już drugi raz tak się zrobiło ze tylko część wysłało.
    Co do tabletki na prl pół zjem ale całej nie bo mam niezłe jazdy po nim. Lepiej wtedy w domu siedzieć.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A dziewczyny, czy któraś z was może rodziła przez cc ? Idę jutro do tego szpitala i może któraś z wad używała ten pas na brzuch... ja ostatnim razem miałam bandaż elastyczny.

    Madzia, no przecież się nie użalasz. A kto zrozumie lepiej kobietę, niż kobiety ? :)
    Ja miałam cc, ale pasa nie używałam. Nie pomogę zatem.

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A dziewczyny, czy któraś z was może rodziła przez cc ? Idę jutro do tego szpitala i może któraś z wad używała ten pas na brzuch... ja ostatnim razem miałam bandaż elastyczny.

    Madzia, no przecież się nie użalasz. A kto zrozumie lepiej kobietę, niż kobiety ? :)
    Ja miałam cc ale nie kupowałam tego pasa, czytałam gdzieś że z nim mimo wszystko jest gorzej :/

    2017 #1
    2019 #2
    :D
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ