X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjazd też mi się marzy. Może za rok gdzieś się pojedzie.

    Co do rodziny. Też najbardziej mam kontakt z mamą. Z bratem wogole. A teraz jak byłam w domu to mama powiedziała że brat że szwagierka chcą się przenieść do stanów. Do rodziców szwagierki. Myślą że może tam będą mieli lepiej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mój brat jest ode mnie 9 lat młodszy, ma prawie 17 lat, więc nigdy nie miałam z nim szczególnego kontaktu.
    Mi wyjazd się też marzy, ale teraz też będę z rozwalonym brzuchem, wiec na razie odpada.
    W lutym planujemy na narty, ale to jeszcze nie do końca pewne. Dopiero latem się może uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj brat jest starszy ode mnie o 11 lat i ma 3 dzieci. a siostra starsza o 16 lat i ma 2 dzieci. Ciocia i to podwojna zostalam w wieku 7 lat.... nie ma bata zebysmy mieli super kontakt skoro ja miałam 7 lat a brat z siostra mieli rodziny i siedzieli juz w pieluchach...a ja czuje sie jak jedynaczka....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 09:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ci chyba bardziej chyba bliżej do dzieci rodzeństwa wiekowo :)

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    To Ci chyba bardziej chyba bliżej do dzieci rodzeństwa wiekowo :)

    tak ale tez kontakt taki sobie niestety ale to dluga historia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, uuu sporo tu muszę nadrobić. Dziś cały dzień tylko dla siebie w końcu, Mój M. pojechał do pracy, a ja mogę odpoczywać. Ostatnie trzy dni były bardzo męczące, choroba, lekarze, badania, wyniki badań.. Dziś nigdzie nie wychodzę, zaszywam się ;)

    Wczoraj miałam USG tarczycy i faktycznie jest tam minimalna zmiana, także za cztery tygodnie znów badania krwi na TSH, no i muszę już zostać pod kontrolą endo. Najprawdopodobniej to ciążowa niedoczynność, ale niewykluczone, że już ze mną zostanie.

    Szczęśliwa Mamo, udało mi się przyspieszyć wizytę o tydzień, więc możesz mi zmienić badanie na 07/12 o 14.45 :)

    Co do planów na Sylwestra, to najpewniej spędzimy go ze znajomymi. Jednym urodził się synek dwa tygodnie temu, drudzy są w ciąży w 8 tyg, no i my zaciążeni ;) Także będzie pieluchowo-ciążowa impreza .

    Ja mam dwóch starszych bracu, jeden o 9 i drugi o 8 lat. Ale mamy super kontakt, o wszystkim zawsze możemy pogadać. Z jednym się tylko widzę rzadziej, bo mieszka w Lublinie, a to od Krakowa jednak kawał drogi. Drugi Wieliczka to rzut beretem. Z Mamą nie zawsze miałam dobry kontakt, dopiero po śmierci Taty stałyśmy się sobie bliższe. Jak żył Tatko, to On zawsze ze mną rozmawiał, pomagał.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa, ja też jestem z Krakowa :)

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Właśnie odebrałam wyniki badań , generalnie są w miarę ale kortyzol mam wysoki.

    Ja mam siostrę młodsza pięć lat , kontakt mamy niby dobry bardzo ale na pewne tematy z nią porozmawiać nie mogę bp ona nie rozumie , przeinacza. Tak samo mam z mama . Ona bardziej mnie rozumie , wiele wie ale jakoś zaobserwowalam ze i tak zawsze wszystko przekręci na moja zła strone. Dlatego Ja nie umiem z ludźmi rozmawiać. Nie ufam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się gdzie kupię fajne buty online,najlepiej z promocjami na black friday? ;-) Musze sobie kupic jakies do pracy bardziej plaskie. Na razie nie chodzi mi sie zle na obcasie ale mialabym na później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 12:44

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzyłaś na eobuwie ? :)

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 23 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzylam akurat tylko tam :-P
    Ale bym sie chętnie rozejrzala jeszcze po innych stronkach tylko wlasnie oprocz eobuwie nigdzie nigdy nie kupowalam ;-)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wpisz sobie na Facebooku
    Renee obuwie.
    Zamawiałam tam buty kilka razy i bardzo sobie chwalę :)

    Parodka lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już porobiłam sobie szpitalne zakupy, w szczególnie mi na majtkach takich wysokich zależało, żeby była asekuracja dla rany. Ściągnęłam sobie hybrydy i ścięłam paznokcie, bo bez hybrydy to miałam cienkie jak kartka papieru.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mam to samo ... paznokcie papier .
    My z synem dziś cały dzień w pidzamach chodzimy . Tak nam się nic nie chce , dopiero obiad jemy hahaha lenistwo po całości .
    Oglądam pierwsza miłość i czekam na męża aż wróci za godzinkę z oracy. Zaraz idę się wykąpać i leki uspokajające wezmę i idę do łóżka . Mam depresję jak nie wiem :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymah się kochana! ❤

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka ja ostatnio zamawiałam na pantofelku. Szybka dostawa i w miarę tanio. :)

    Parodka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda, a w której części Krakowa mieszkasz? Ja okolice Matecznego
    Za chwilę się jeszcze okaże, że jesteśmy sąsiadkami ;)

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) zaczynam starania o numer dwa od stycznia, od jakiegos czasu jestem w fazie "przygotowań", ale teraz w grudniu będą ostatnie badania/dentysta ;) i w styczniu startujemy :) Poprzednia ciąża ze wspomaganiem, teraz liczę, że sie uda bez medycznej otoczki, bo po ciąży organizm mi się trochę "naprawił" :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :)

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa wrote:
    RudaMaruda, a w której części Krakowa mieszkasz? Ja okolice Matecznego
    Za chwilę się jeszcze okaże, że jesteśmy sąsiadkami ;)

    No ja mieszkam na Klinach, za Borkiem Fałęckim :)

‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ