X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni to ja przebije okolo 3 lata ide juz do gina i dojsc nie moge bo ciagle cos.a jak na zlosc u nas w przychodni przyjmowal on 2 razy w tygodniu w srode 10=14 piatek 15-18 bo tak ma umowe to od stycznia przyjmuje tylko w piatki a wtedy nie mam nikogo do córki aby isc a do miasta do niedo musiałabym jechac w ciagu dnia to albo w pracy jestem albo znow z córka i nie ma jak

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domu i uwaga, moj wspaniały mąż chciał ugotować ryż w zupie, nie dość, że sypło mu się za dużo... no i zamiast pomidorówki mieliśmy pomidorowe risotto :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix, zaobserwowałam Cię na insta :D

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przerwy miałam ponad dwa lata. Od tego roku znów zaczęłam chodzić do gina. Moja ma w wawie tylko poniedziałki. A w mieście rodzinnym w czwartki. Tu mam trochę taniej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda też ją mam na insta hehhe z Madzia się znamy kilka lat :)

    RudaMaruda25, Madzix88 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Madzix, zaobserwowałam Cię na insta :D

    i vice versa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 16:50

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ruda jaki masz nick :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Oo ruda jaki masz nick :)

    zetka.93

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie włosy sama ufarbowałam...jak zawsze zresztą :D potem wykąpałam, ale tak się masakrycznie przy tym wszystkim zmęczyłam, że teraz leżę :D

    RudaMaruda25, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle nad kolorem :) blond hm

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki.
    Wrocilam do zywych chociaz ciezko mi bardzo ... jak wam pisalam o mojej mozna to prawie nazwac bezplodnosci to juz wiecie ale ciezko przezywam 2 dzien fakt ze dzis musialam przyleciec do uk znow . Gdyby nie moj synus tu to bym tam w pizdu zostala . Taka prawda ... jeszcze dopiero w poniedzialek do pracy , jakas wazna sprawe maja do mnie ze wydzwaniaja od paru dni kiedy juz bede . Albo vhca mi zmienic stanowisko albo moze kontrakt ?:p hahaha


    Witam nowa przyszla mamuske ♡
    Czytajac Twoja historie widze ze mega duzo przezylas ... wspolczuje , rozumiem i zycze powodzenia .

    Ja Wam powiem ze u gina nie bylam dlugoooo ... w styczniu minely by 3 lata :/ tak zaniedbalam yo wszystko ale w koncu poszlam i dobrze bo zylabym w domyslach


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze zrobiłaś Agata że poszłaś do gina. Lepiej późno niż wcale.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nawet nie robilam obiadu bo tak jak wczoraj wstalam o 7 rano tak do dzis nie spalam ... plus od wczoraj bylam w trasie na lotnisko :/ wyjechalam o 21 a dzis dotarlam dopiero do domu o 12 w poludnie . Dramat kurwa.

    Zamowilismy kebaba i po sprawie . Na jutro robie dla chlopakow schaby z ziemniaczkami pieczonymi moze i do tego jakas suroweczka. Cos pomysle a dla mnie salatka z grilowanym schabem. Przy mojej chorobie musze wrocic do mojej diety z ktora funkcjonowalam wczesniej i dzieki niej tez troszke mi sie poprawily wyniki plus svhudlam. Wiec bede dzialac , mam motywacje i tyle .


    Kurcze musialam wziac dzisiaj juz leki uspokajajace bo sie wykomcze psychocznie . Depresja , nerwica od lat wszystko mnie niszczy ... mam leb jak sklep


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wtedy dałaś radę to teraz też. Masz wsparcie w nas i rodzinie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wielkie .
    Tzn moja rodzina nie wie o wielu sprawavh , prawie o niczym . Ja niestety na 100 procent ludziom nie ufam , ja nigdy nie opowiadam nic co w moim zyciu jest .

    Pisalyscie cos o sylwestrze , My za rowny miesiac jedziemy do Zakopca i zostajemy do 3 stycznia . Takze tam bedziemy sie bawic w gronie przyjaciol

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie za to jest inaczej, ja z moją mamą rozmawiam o wszystkim, totalnie o wszystkim. Mam wsparcie i zawsze miałam w rodzicach.
    No może z bratem nie mam specjalnego kontaktu, ale dzieli nas spora różnica wieku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Czesc dziewczynki.
    Wrocilam do zywych chociaz ciezko mi bardzo ... jak wam pisalam o mojej mozna to prawie nazwac bezplodnosci to juz wiecie ale ciezko przezywam 2 dzien fakt ze dzis musialam przyleciec do uk znow . Gdyby nie moj synus tu to bym tam w pizdu zostala . Taka prawda ... jeszcze dopiero w poniedzialek do pracy , jakas wazna sprawe maja do mnie ze wydzwaniaja od paru dni kiedy juz bede . Albo vhca mi zmienic stanowisko albo moze kontrakt ?:p hahaha


    Witam nowa przyszla mamuske ♡
    Czytajac Twoja historie widze ze mega duzo przezylas ... wspolczuje , rozumiem i zycze powodzenia .

    Ja Wam powiem ze u gina nie bylam dlugoooo ... w styczniu minely by 3 lata :/ tak zaniedbalam yo wszystko ale w koncu poszlam i dobrze bo zylabym w domyslach

    nie wiem czy mysmy sie gdzies na ovu nie spotkały miałam nick Madziulla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzieki wielkie .
    Tzn moja rodzina nie wie o wielu sprawavh , prawie o niczym . Ja niestety na 100 procent ludziom nie ufam , ja nigdy nie opowiadam nic co w moim zyciu jest .

    Pisalyscie cos o sylwestrze , My za rowny miesiac jedziemy do Zakopca i zostajemy do 3 stycznia . Takze tam bedziemy sie bawic w gronie przyjaciol

    ciężko widze masz kochana :( ale my tu jesteśmy i masz nas a co do rodzimy ja mam najlepszy kontakt z Mama z rodzeństwem prawie w ogóle niestety i to jest przykre. :( Mama jest mi najbliższa i wie o wszystkim
    Trzymaj sie tam i dasz sobie rade <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dalej wszystko strasznie boli :( te @ przy endomendzie sa okropne :( no i dzies wieczorem pierwsza dawka dostinexu no to bedzie jazda w weekend heh ale czego sie nei robi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem szczerze, że w tym miesiącu to miałam @ bardzo skąpo i łagodnie, aż się dziwiłam.

‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ