X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Frida no gratulacje :)
    Zerknij na 1 stronkę ;)

    Zakręcona, ale ja się nie dziwię... bo ja nie lubiłam tam mieszkać... nie lubiłam Polaków którzy byli dla siebie tam wredni, nie lubiłam pracy w fabryce mięsa wrrrr
    Mówię wytrzymałam tylko pół roku i wracałam do Polski tak szybko, aż się za mną kurzyło he he
    Może dzięki tej dobrej pracy szybciej zleci Ci ten rok... a właściwie czemu jeszcze rok?


    Ja poproszę o dopisanie do grona Staraczek o pierwsze dziecko- jeszcze jest czas żeby się w 2019 r. zmieścić ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa bo taki plan mielismy od jakiegos czasu ze zajmiemy sie praca , troszke kasy sie odlozy i koncem listopada 2019 wracamy do Polski na stale juz .
    Wiesz szkoda mi bedzie domu naszego tu , wszystkiego co wlozylismy ... zycia ogolnie jesli chodzi o finanse itp bo wiadomo , czlowieks ie do dobrego szybko przyzwyczaja a trzeba bedzie zmienic lekko standardy w polsce i to mnie troche martwi :(
    Ale chyba wole biedniej zyc a u siebie niz meczyc sie z depresja i nerwica ktora mam od lat . :X


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ruda szybkiego powrotu do zdrowia ;)
    Patrz, że mnie po cewniku nic nie piekło, ani nie bolało. Współczuję :(
    Mnie tez po cewniku nie bolalo procz pierwszego sikniecia samodzielnego wiadomo

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi o ja ale były by jaja jakby się spełniło mmmm ale się rozmarzylam :)

    Frida gratuluję super wiadomość :)

    Zakręcona dasz radę :)

    emi_90, Frida91, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Mnie tez po cewniku nie bolalo procz pierwszego sikniecia samodzielnego wiadomo


    No mnie przy poprzednim zabiegu też nie, ale tym razem mi się zaciął przy ściąganiu i mnie te pielęgniarki strasznie szarpały. W ogóle ten moj pobyt w szpitalu zniosłam gorzej niż ostatnio. Ale gdybym miała rodzić to i tak w zdecydowałabym się na ten szpital.

    A ja mam nadzieję, że sen Emi to jednak proroczy, więc werni życzę powodzenia :)

    Zakręcona, wracając do tematu zagranicy, na samym początku wydawało mi się, że tam inny świat, że życie będzie lżejsze. Ale tylko w swoim kraju nie będziemy nigdy się czyć obcymi.

    emi_90, werni lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona nie dziwię się, bo wielu moich znajomych za granicą tak się czuje. Niektórzy jakoś się asymilują i nie chcą wracać, a część z biegiem czasu coraz gorzej.
    Sama z tego powodu nie chciałam nigdy wyjechać na stałe za granicę. Turystycznie owszem, uwielbiam wyjeżdżać, podróżować, poznawać inne kraje. Ale mieszkać to co innego...

    Już się umówiłam na wizytę u lekarza na 14.12 :)

    Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:

    Agi jasne, że Cię dopiszę... ale najpierw musisz zdać test :)
    Zobaczę czy będziesz z nami dłuższy czas czy się nie zniechęcisz i przestaniesz udzielać.
    Bo u nas na 1 stronce lądują tylko aktywne dziewczyny :)

    Agi ja już Ci odpisałam.
    Nawet nie przeczytałaś...

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida a na którą godzinę masz wizytę?

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Frida a na którą godzinę masz wizytę?
    Na 18.00 :)
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i już coś zobaczę :) A Ty jak tam się czujesz kochana?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:51

    werni lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Agi ja już Ci odpisałam.
    Nawet nie przeczytałaś...
    Musiało mi umknąć ... luz, nic na sile ;) skoro grono zamknięte. A racja- pewnie nie wyjdzie, ale niedługo pojawi sie wątek, ze 2020 r to dobry rok :) to powodzenia Dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi nikt Cię nie wygania :)
    Zapraszamy dalej ;)
    Ale widzisz zaraz się obrażasz...
    Niektóre dziewczyny z miesiąc się udzielały za nim na 1 stronce wpisałam.
    Jesteśmy wątkiem, na którym przede wszystkim się wspieramy, a nowe wpadają i wypadają. Jakbym miała wpisywać dziewczyny, co kilka razy napiszą i więcej się nie pokazują, to jakaś masakra by była. Rozumiesz? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 11:32

    RudaMaruda25, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida lepiej mi, bo mdłości i wymioty przeszły, a brzuszek jeszcze mały... więc dobry okres ciąży mi się zaczął :D

    RudaMaruda25, Frida91, werni lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa no to super ;) Już 16 tydzień u Ciebie widzę, ale ten czas leci, co? :)
    Ja to jestem ciągle śpiąca ostatnio :P I brzuch mnie pobolewa od czasu do czasu, a tak to dobrze się czuję, nie mam na razie objawów żadnych. Ale jeszcze wcześnie.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj spokój tydzień za tygodniem leci... ledwo nadążam liczyć te tygodnie he he
    No u Ciebie jeszcze wcześnie :) Ciekawe jak będziesz przechodzić 1 trymest ciąży :D

    Frida91, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Agi nikt Cię nie wygania :)
    Zapraszamy dalej ;)
    Ale widzisz zaraz się obrażasz...
    Niektóre dziewczyny z miesiąc się udzielały za nim na 1 stronce wpisałam.
    Jesteśmy wątkiem, na którym przede wszystkim się wspieramy, a nowe wpadają i wypadają. Jakbym miała wpisywać dziewczyny, co kilka razy napiszą i więcej się nie pokazują, to jakaś masakra by była. Rozumiesz? ;)
    Ok, nie obrażam sie,ja to raczej jestem z tych wytrwałych osób- aż czasem to jest zle, bo czasem warto odpuścić. Nawet jak sobie zrobię przerwe to bede zaglądać. Każda ciąża na forum cieszy milion razy bardziej niz ta wśród znajomych.. bo wiadomo, ze taka wystarana, okupiona bólem i cierpieniem ..

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, no ciekawe ;) Mam nadzieję, że lekko przejdę, ale mogę się nawet pomęczyć byle dzidzia się rozwijała dobrze ;) Po roku starań to nie ukrywam, że trochę się boję, czy wszystko będzie ok.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry . :)
    Ja w pracy , wlasnie mam przerwe

    No wlasnie , Ja tez kocham zwiedzac i podrozowac ale nie na stale gdzies mieszkac.
    Dam rade bo musze dziewczyny. :)

    Frida wcale Ci sie nie dziwie . Ja sama boje sie drugiej ciazy po poronieniu mimo ze urodzilam juz dziecko jedno . Szczegolnie po lekach moich itp to strach wiec asolutnie Ci sie nie dziwie

    Frida91, werni lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie... Ale co zrobić, nie mamy na to wpływu, więc trzeba być dobrej myśli i nie denerwować się. I wierzyć że będzie dobrze :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ja sie nie moge skupić ostatnio na pracy... w ogóle ... oby mi sie niedługo udało albo zmienić albo zajść w ciaze, bo juz czuje, ze sie kisze w tym miejscu gdzie jestem..

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida bądź dobrej myśli!
    Ja wiem, że każde wątpliwości są czymś normalnym i każdy z nas je ma, aleee zobaczysz. Pójdziesz na wizytę i wtedy się uspokoisz :)
    A to przecież już niebawem.
    Po roku starań, zasługujesz teraz już tylko na to co najlepsze! Trzymam kciuki!

    Frida91 lubi tę wiadomość

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ