X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny przepraszam ze mnie malo ale mam tu atrakcje zawodowe troche zmian zyciowych, chce otworzyć firmę i nie mam kiedy tu pisac przepraszam Was :(

    Emi ciesze sie z maleństwem wszsytko ok!!

    Ruda obyś szybko do domu wrociła masakre w tych szpitalach :( w poligrafi pracujesz? moje klimaty :)

    ZakręconaOna gratulacje sukcesu w pracy! super że Cie docenili!

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa to chyba Parodka nam zrobiła smaka na bigos co?
    Ja po prostu musiałam go zrobić he he

    Emi ja też sobie sama farbuję włosy i fryzjerka moja od podcinania chwali, że nawet z tyłu dobrze jest pomalowane :P
    Ale mam już dużo siwych i myślę nad ciemniejszym blondem :) ale to już u fryzjerki zrobię i dopiero po porodzie.

    Madzix ja mam 3 starsze siostry :)
    O 20 lat, o 18 i o 14 :)
    I bawiłam się ze swoimi siostrzeńcami he he
    Ale mimo dużej różnicy wieku mamy kontakt świetny. Z najstarszą tylko przepaść, ale ona wszystkich trzyma na dystans :P
    Przyprowadzałam dzieci sióstr z przedszkola albo do szkoły razem ze mną chodziły, więc pożytek z takiej młodszej siostry miały ;)
    Ale ogólnie teraz dla swoich dzieci nie chciałam dużych różnic wieku.

    Zakręcona ja w Anglii z chłopakiem wytrzymałam tylko pół roku. Bardzo tęskniłam za rodziną, ja się nie nadaję za granicę. Także w 100% Cię rozumiem.
    Trzymaj się eh...

    Agi jasne, że Cię dopiszę... ale najpierw musisz zdać test :)
    Zobaczę czy będziesz z nami dłuższy czas czy się nie zniechęcisz i przestaniesz udzielać.
    Bo u nas na 1 stronce lądują tylko aktywne dziewczyny :)


    emi_90, 19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ja z kolei mieszkałam przez jakiś czas we Włoszech,no i powiem Ci, że też nie mogłam wytrzymać, ciąglo mnie do kraju totalnie. Nie miałam tam ani rodziny, ani nikogo. Całe szczęście udało mi się wykorzystać język włoski w pracy stacjonarnie, więc już nie muszę być jedną nogą tu, a tam.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorzylam betę i dzis 127:) kamień z serca

    Parodka, emi_90, Ag1988, ZakręconaOna, Madzix88, 19ewelaaa89, Ancyskowa, Szczęśliwa_Mama, Spirit, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida suuuuper!!! Cieszę się!

    Frida91 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ja też bardzo się cieszę ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Powtorzylam betę i dzis 127:) kamień z serca
    Wspaniałe wieści ❤

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida super . :)

    Dziewczyny a no wlasnie ... wiele ludzi nie daje rady i wraca .
    Ja akurat jestem tu 6 lat tylko dla D zawsze bylam . Ale powiem szczerze i smialo ! Trudno , ze zabrzmi zle ale NIENAWIDZE TEGO MIEJSCA I SIEBIE ZA ZMARNOWANE 6 LAT TU . ZE Ja w igole poszlam na to zeby wyjechac ... fuck.
    Ale no co , po ptokach . Mam teraz super prace i ma byc stala wiec jeszcze popracuje czas jaki mam zamiar zistac i odloze kase jakas . A pozniej choda do Pl .
    Ja tu tez nikogo nie mialam . 2 miesiace temu Mama przyleciala , fajnie na jakis czas ok ale to jednak nie to samo co w swoim kraju .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziekuje Wam za wszystkie gratulacje. Mam nadzieje ze nie zapeszylam nic mowiac wam bo podpisanie umowy mam za 3 tyg nie cale dopiero jak mimie mi 12 tyg pracy doklanie i orzygotuja wszystkie dokumenty :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona mam nadzieję że te zmiany w pracy pomogą Ci jakos przetrwać ten czas poki tam siedzisz i troche lepiej się poczujesz!

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, bardzo się cieszę i nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciukasy :)

    Ja już jestem u siebie w domu, u siebie w łóżku. Ale wszystko mi pachnie szpitalem, po tym jak mąż wrzucił torbę moją do przedpokoju. Kazałam mu też uprać wszystkie moje rzeczy, które nie poszły do wyrzucenia.

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda dzięki:) Dobrze że jesteś już w domu. Nic Cie nie boli? Musisz teraz wypoczywać żeby zregenerować siły.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli, ale to wiadomo, że będzie bolało.. no i plus to, że przy sikaniu dyskomfort po cewniku i mnie piecze :(

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to współczuję. Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie!

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dochodz szybko do siebie i chcemy Twoje dwie kreski ujrzec niebawem . :)

    Dzieki Frida . Tez mam taka nadzieje chociaz mega mi ciezko jest ale jakos ciutke lepiej niz 2 dni temu .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona to już mały kroczek do przodu :) Nie martw się, ten stan nie będzie trwał wiecznie :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem szczęśliwa, że "tam" to już mam wszystko wysprzątane ;)

    A co do kresek to mam nadzieję, że będziemy tu na wątku mieć je wszystkie. Chociaż moje to może się pojawią, jak większość z was już będzie spełnionymi mamami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida no gratulacje :)
    Zerknij na 1 stronkę ;)

    Zakręcona, ale ja się nie dziwię... bo ja nie lubiłam tam mieszkać... nie lubiłam Polaków którzy byli dla siebie tam wredni, nie lubiłam pracy w fabryce mięsa wrrrr
    Mówię wytrzymałam tylko pół roku i wracałam do Polski tak szybko, aż się za mną kurzyło he he
    Może dzięki tej dobrej pracy szybciej zleci Ci ten rok... a właściwie czemu jeszcze rok?

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda szybkiego powrotu do zdrowia ;)
    Patrz, że mnie po cewniku nic nie piekło, ani nie bolało. Współczuję :(

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dzięki Szczęśliwa ;) jak to miło się yak zobaczyć po twj drugiej stronie ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ