X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też się boję, po przykrych przejściach z pierwszej ciąży i tuż po porodzie. Moja druga ciąża to jeden wielki fix w głowie, tak roi się od schiz.
    Nie opowiadam Wam nawet o tych swoich myślach...

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dzięki ;) No tak, aby przeczekać ten 1 trymestr i już będę spokojniejsza :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawy zawsze są i będą. Czy to pierwsza ciąża, czy któraś z kolei. To normalne :) grunt to właśnie się nie nakręcac za bardzo i wierzyć w to że wszystko będzie dobrze. Ja właśnie robie na obiad spaghetti a na 16.00 m dentyste. Ale już się tak nie boje chyba bo to co zostało to malutkie ubytki więc przetrwam hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Od stycznia 2019 zaczyanmy się starać o 3 dzidziusia :) Gratulacje dla Wszystkich Brzuchatek i powodzenia dla Przyszłych Mamusiek ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 13:01

    ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdej ciąży się człowiek stresuje , tak samo czeka na wyniki, potem sprawdza czy kopie czy przerwa nie za długą itp. Ja tam nie uważałam stanu ciąży za wspaniały stan, czekałam tylko aż pro urodzi i będę "widzieć"czy całe i zdrowe

    Frida91, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit no racja... A jak się urodzi to też nerwy do konca życia ;) Echh taki już nasz los.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo, my kobiety tyle się poświęcamy dla tych dzieciaków, przed ciążą, w trakcie i po :)

    Jak ja sobie nawet pomyślę o tym, że jeszcze nie ma nawet tej fasolki, a ja już się dałam dla niej dwa razy pokroić :)

    Frida91, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wlasnie kobieta sie stresuje od staran do konca zycia ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 Witaj.
    Tak jak już wspomniała Szczesliwa Mamusia aby byc na pierwszej stronce musisz z nami troche posiedziec itp ;)
    Swoją drogą wyluzuj i pokaż że jesteś wyluzowana z humorem i krzycz Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD :D
    Naprawde pomaga haha chociaż mojego Aaaaaaaaaa na obecną chwilę nie chiałabyś słyszesz O.o
    Jeśli przewiniesz kilka stron w tył będziesz mogła dowiedzieć się czego oczekujemy od nowych osób na naszym wątku itp. Jesli nie znajdziesz skopiuje i ci wkleje.

    Jesli masz też cos ciekawego do opowiadania nie tylko o staraniach itp wal smiało... my rozmawiamy o wszystkim nie tylko o tym jak zajsc ,dlaczego nie zachodzę itp bo wtedy byśmy smęciły tylko. Także ze względu iż dopadło mnie choróbsko pozwolę sobie napisać "rozgość się" z reguły nie jestem miła tak wiec możesz czuc farta przywitalnego z mojej strony hehe ;D


    Co do reszty lasek...nadal choruję wiec same rozumiecie moja obecnośc :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 14:15

    19ewelaaa89, werni, Szczęśliwa_Mama, Ag1988 lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no właśnie myślałam o Tobie, jak się czujesz :) Nieźle musiało Cię rozłożyć, że Cię tu nie ma tyle czasu :P Wracaj szybko do nas!

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii zdróweczka!!

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii no właśnie myślałam o Tobie, jak się czujesz :) Nieźle musiało Cię rozłożyć, że Cię tu nie ma tyle czasu :P Wracaj szybko do nas!
    Rozłożyć to mało powiedziane eh :/ no jak mnie nie ma to juz aż nienormalne przecież hehe

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no dokładnie :P aż dziwnie ;)
    Ale chociaż trochę zapowiada się na poprawę czy na razie nie? Jak tam dzieciaczki?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii no dokładnie :P aż dziwnie ;)
    Ale chociaż trochę zapowiada się na poprawę czy na razie nie? Jak tam dzieciaczki?
    Wiesz nie mam ciezkej szumiacej glowy to taki plus ale katar i kaszel mnie strasznie mecza na tyle ze samo chodzenie sprawia mi wielki ciezar... dzieciaki lepiej dzis poszli do szkół bo wczoraj caly dzien i w nocy nie mieli gorączki .

    Ogólnie na allegro zamówilam sobie fajne kocyki Minky do wózka z podusią i kocyk osobno do łóżeczka -moja mama mi potem wysle paczke do uk bo tutaj taki kocyk z poduszką kosztuje miedzy 40-50f a w pl placiłam 7f które przewalutowało się od razu na zł wiec sie duzo lepiej opłaca. Osobiscie nie dałabym nigdy 40-50f za kocyk no masakra jakas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 14:53

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no sporo jak za kocyk, skoro z Polski lepiej się opłaca to pewnie :)
    To sama odprowadzałaś dzieci do szkoły czy mąż? Jak tam pogoda u was w ogóle?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii no sporo jak za kocyk, skoro z Polski lepiej się opłaca to pewnie :)
    To sama odprowadzałaś dzieci do szkoły czy mąż? Jak tam pogoda u was w ogóle?
    sama. mój mąż pracuje w nowej pracy od poniedzialku do piatku od rana do wieczora. Dzisiaj nie leje nawet slonce wychodzi co jakis czas ale jest wiatr no i nie jest mega zimno...chociaz przez ostatnie dni lało masakrycznie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti zdrowiej szybko :*
    Zerknęłam na Twój suwaczek...Ty zaraz zaczynasz 20 tydzień :-O
    Połowa ciąży za moment u Ciebie ❤
    Ale ten czas leci :-)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Kattti zdrowiej szybko :*
    Zerknęłam na Twój suwaczek...Ty zaraz zaczynasz 20 tydzień :-O
    Połowa ciąży za moment u Ciebie ❤
    Ale ten czas leci :-)
    Powiem ci że nawet nie wiem kiedy to zleciało... chyba przez to że co chwile cos sie u mnie dzieje to nie siedze i nie mysle o tym ze to taki czy taki tydzień a tak to pewnie by mi sie ciagneło. No ja 10 grudnia mam połówkowe i mam nadzieje że maluch mi się ładnie pokaże tam gdzie trzeba hehe.

    Frida91, emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny wkoncu się obudziłam po nocnej zmianie w pracy jeszcze jedna taka nocka i wolne.

    Ruda dzięki oby się ten sen spełnił kiedyś :)
    Katii życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
    Mi też czas leci przez tą pracę.
    Zakręcona dobre podejście :) wkoncu uśmiech na ustach :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii wkoncu dowiemy się jaka płeć :)
    Co do ciąży stres nerwowość. Oj pewnie też będę się bała i chuchala. Frida tak zleci czas ze zaraz będziesz rodzic :)

    Madzia widziałam ten pasztet u Ciebie i super wygląda. Byś dala przepis na niego :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ