X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten pasztet to ja też robiłam, bo widziałam, że to z Jadłonomii. Ona ma dużo genialnych przepisów!

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze tez sobie ta stronkę zaobserwować :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Cześć Dziewczyny :) Od stycznia 2019 zaczyanmy się starać o 3 dzidziusia :) Gratulacje dla Wszystkich Brzuchatek i powodzenia dla Przyszłych Mamusiek ;)

    No witam ;)
    Ile mają Twoje dzieci?
    Pracujesz?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ten pasztet to ja też robiłam, bo widziałam, że to z Jadłonomii. Ona ma dużo genialnych przepisów!
    A co to za przepis bo mi umknelo :) podacie?

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacperek ma 5 lat, Julcia 3,5 :) pracuje na pol etatu :)
    Widze,ze u Ciebie „szczeliwa_Mama” tak odstepy rowniutko :)
    Jak dzieciaki przyjmuja brzuszek ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 18:28

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    A co to za przepis bo mi umknelo :) podacie?

    Wegański pasztet jadłonomia, na tej stronie jest dużo warzywnych pasztetów, ja akurat robiłam z białej fasoli.
    Madzia, który Ty robiłaś?

    Polecam, bo u mnie nawet bardzo mięsny mąż lubi :)

    19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 widze,ze masz podobna sytuacje jak i mnie :) ja wege od 16 lat a on miesny :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili,
    No mięsa nie jem, chociaż nie powiem - kilka razy w roku mi się zdarzy, ale szybko tego żałuję, bo mam problemy żołądkowe później - mój organizm nie toleruje mięsa.
    Mąż natomiast jest bardzo mięsny, obiad bez mięsa to nie obiad. W ogole mam wrażenie, że on to ma taką "alergię" na wszystko co zielone :D typowy chłop, no a w sumie i kawał chłopa, to musi zjeść :D

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha „alergie” na zielono - jakbys o moim Mezu pisala

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ag1988 Witaj.
    Tak jak już wspomniała Szczesliwa Mamusia aby byc na pierwszej stronce musisz z nami troche posiedziec itp ;)
    Swoją drogą wyluzuj i pokaż że jesteś wyluzowana z humorem i krzycz Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD :D
    Naprawde pomaga haha chociaż mojego Aaaaaaaaaa na obecną chwilę nie chiałabyś słyszesz O.o
    Jeśli przewiniesz kilka stron w tył będziesz mogła dowiedzieć się czego oczekujemy od nowych osób na naszym wątku itp. Jesli nie znajdziesz skopiuje i ci wkleje.

    Jesli masz też cos ciekawego do opowiadania nie tylko o staraniach itp wal smiało... my rozmawiamy o wszystkim nie tylko o tym jak zajsc ,dlaczego nie zachodzę itp bo wtedy byśmy smęciły tylko. Także ze względu iż dopadło mnie choróbsko pozwolę sobie napisać "rozgość się" z reguły nie jestem miła tak wiec możesz czuc farta przywitalnego z mojej strony hehe ;D


    Co do reszty lasek...nadal choruję wiec same rozumiecie moja obecnośc :/

    To jak na każdy temat, to ja Wam napiszę jaką mieliśmy dziś "zdolną ekipę" montującą szkło w kuchni :D swoją drogą kolorek wyszedł bajeczny, ale zepsuli nam drzwiczki do zmywarki w zabudowie.. zdolni jak nie wiem co, tak się teraz z tego śmieje bo co mam zrobić

    Katti zdróweczka!

    Ja z jadłonomi robiłam piernik pomidorowy i jest boski! przepyszny! polecam! Tak można zrobić ciasto z pomidora, jest pyszne, nie czuć pomidora a co najważniejsze jest szybkie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 20:34

    RudaMaruda25, Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi wstawiaj zdjęcie nowej kuchni :)

    bilibili tak wyszła różnica równo 2 lata, więc wspólną imprezę urodzinową mają ;)
    Teraz będzie odstęp 2 i 7 miesięcy. Miało być 3 lata różnicy, czyli starania właśnie od stycznia 2019... ale nie wytrzymałam :P
    U Ciebie z kolei różnica 1.5 roku, a teraz będzie większa :)
    Ja jeszcze nie mam bardzo widocznego brzuszka, tak naprawdę to miałam podobny po ciążach he he
    Ale córcia bardzo się ucieszyła, że będziemy mieć dzidzię w domu. Tylko o losie upomina się o siostrę codziennie, mówi że brata drugiego nie chce i ooo he he
    Synek tam nie za dużo jeszcze rozumie, ale kupiłam książeczkę o narodzinach rodzeństwa i bardzo lubi jak ją czytam i przeżywa obrazki :D

    Ag1988, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchnia już nie nowa, bo od zeszłego roku, z tym, że tak sobie powoli wijemy gniazdko, bo chcieliśmy bez kredytu.. Rozpiździel mam bo do zmywarki nie mogę garów wkładać.. Ciężko bez zmywarki sprawnej.. ale mam nadzieję, że juto to ogarną i zrobią..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zmywarkę dopiero od 3 lat. Nie wiem jak bez niej funkcjonowałam :)
    Siostra sobie kupiła ostatnio ten mały odkurzacz, co sam jeździ i odkurza... rewelacja... chyba sobie też taki sprawię kiedyś :)
    Ale zwykły też trzeba mieć, bo za meblami albo niskimi meblami nie odkurzy... ale wiadomo że przy małych dzieciach w sumie codziennie można odkurzać he he a jak dojdzie mały brzdąc raczkujący, to czysto musi być :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ja się pogodzę z tym sprzątaniem co dziennym byle taki mały Skarb się u nas kiedyś pojawił :) Zmywarka to genialny wynalazek!

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski uwierzycie, że ja nie mam zmywarki ?
    Ale dla nas dwoje to i naczyń niewiele, a ja uwielbiam zmywać.
    Ogólnie lubię moczyć dłonie, więc zmywanie dla mnie super, ale mam zboczenie, że nic mu w zlewie długo leżeć nie może :D
    Nienawidzę za to prasować, zwłaszcza koszul i myć okien....

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mogę i myć okna i prasować, tylko nie zmywanie.. A jeszcze jak te duże gary są... to już najgorzej, a my mamy dużą zmywarkę, bo jak kupowaliśmy, to z przekonaniem, że będzie Trójeczka dzieci.. a tu póki co figa z makiem.. ale mamy czas, więc nadrobimy, śmiejemy się, że będą bliźniaki i raz dwa będzie blisko do Trójeczki ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zmywarkę od maja i to jest najlepsza rzecz ever jaką mogliśmy kupić do mieszkania :-)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 listopada 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prasowania też nie lubię prasowac koszul. Zmywanie naczyń tak średnio. Mój na szczęście pomaga w sprzątaniu, pomyje okna. Co do zmywarki też nie mamy. Jak narazie wynajmujemy mieszkanie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 listopada 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Ja tez nie mam zmywarki i w zyciu bym nie zakupila. Dla mnie bez sensu :D ale to dla mnie . Hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 30 listopada 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozmawiam z Dziećmi czy chcieliby rodzeństwo to niby bardzo ;) Juz nawet wyliczają co będą robili przy maluszku :) Tylko oczywiście chcieliby : Jula dziewczynke a Kacper chlopca :) Ostatnio się tak uśmiałam - Kacper do mnie mówi
    " Mama a jak my będziemy jeździli z Dziadkami na wakacje to z kim będzie Bobas??"
    " No jak to Synku z nami oczywiście"
    " Z nami ???"
    " No Kacpiś a jak inaczej..."
    " A Mamo ludzie to nie będą się śmiali ??"
    :)
    A dziś w nocy Misiek 38,1 :( ehhh
    dopiero co w zeszłym tyg w czwartek Jusia gorączowała...
    Szczęśliwa_Mama - ja też bym się chciała już starać ale:
    1. Odstawiałm w tym cyklu tabl anty., wiec chce zeby chwile organizm odpoczął + wiesiołęk i kwas foliowy
    2. Od dawien dawna mamy wykupioną wycieczkę do Meksyku na styczeń...
    3. Mąż ledwo skończył antybiotyk
    Miłego dzionka dziewczyny :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ