X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he
    Właśnie się zastanawiam, bo mężuś śpi... a ja mam ochotę :P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela trzymam kciuki, żeby objawy i kobieca intuicja Cię nie myliły i żebyś mogła zając pierwsze miejsce w rosnących brzuszkach na pierwszej stronie :) ja dzsij ostatni dzień urlopu i ostatni dzień spędzony z narzeczonym a później około tygodnia rozłąki i stwierdzam, ze to wszystko za szybko minęło, najchętniej jeszcze trochę bym tu została. No i..... to dopiero 12 dzień cyklu, Wiec od teraz plemniczki musza mi wytrzymac przynajmniej 2-3 dni, żeby mogły znaleść swoje miejsce docelowe :p także proszę o trzymanie kciuków Hahahaha :p do boju chłopaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 08:13

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ewela trzymam kciuki, żeby objawy i kobieca intuicja Cię nie myliły i żebyś mogła zając pierwsze miejsce w rosnących brzuszkach na pierwszej stronie :) ja dzsij ostatni dzień urlopu i ostatni dzień spędzony z narzeczonym a później około tygodnia rozłąki i stwierdzam, ze to wszystko za szybko minęło, najchętniej jeszcze trochę bym tu została. No i..... to dopiero 12 dzień cyklu, Wiec od teraz plemniczki musza mi wytrzymac przynajmniej 2-3 dni, żeby mogły znaleść swoje miejsce docelowe :p także proszę o trzymanie kciuków Hahahaha :p do boju chłopaki!
    Hm a tzn ze potem juz nie bedziesz serduszkowac ze musza wytrzymac ? Nie masz mozliwosci powtórzenia chociaż raz w tym czasie ? :D Chociaż jak 2-3 dni przed owulką to jest ok .
    Niestety te najlepsze dni zawsze szybko mijaja i nawet nie wiadomo kiedy... Rozbawił mnie twój wpis pod moim wykresem xD Odpisałam ci pod twoim.
    Zaraz bede piła kawe bo mężus robi. Potem oboje idziemy odprowadzic mlodego do przedszkola wraz z córka a potem od razu lecimy na miasto chcemy zajrzec do kwiaciarni po jakiegos slicznego kwiatka dla syna nauczycielki w doniczce na pamiątke na pożegnanie 20 lipca ma rozdanie dyplomów . Aż łzy w oczach mam z tego powodu.
    A chce kupić w doniczce aby miala na dlugo bo szkoda ciete kwiaty kupować które za chwile wywali do kosza. W marketach tez mają kwiaty ale jakos nie bardzo mam wybór.

    Po za tym kicham kicham i kicham xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 08:27

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie powiedziałam dwóm przyjaciółkom, z którymi jestem wspólnie nad morzem. Wiem, że jakby coś poszło nie tak, to będą dla mnie wsparciem :) Jeszcze nie mówiłam mojej mamie, bo nie wiem, czy poradziłabym sobie z jej emocjami w tej chwili :D Chyba powiem jej po serduszku. No i mąż wie, oczywiście ;)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ja na razie powiedziałam dwóm przyjaciółkom, z którymi jestem wspólnie nad morzem. Wiem, że jakby coś poszło nie tak, to będą dla mnie wsparciem :) Jeszcze nie mówiłam mojej mamie, bo nie wiem, czy poradziłabym sobie z jej emocjami w tej chwili :D Chyba powiem jej po serduszku. No i mąż wie, oczywiście ;)
    A jaka reakcja męża była ? :)
    Plamisz nadal ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kupiłam kwiatka w doniczce ale w tych kwiaciarniach te kwiaty mają ziemie jak pustynie tak sucho masakra... jak tylko weszłam do domu od razu wsadzilam do wanny i porządnie podlalam do tego w polskim sklepie kupilam bombonierke potem wam wsio pokaże bo jeszcze mysle nad jakims upominkem w stylu poduszki lub misia z kubkiem.
    Co tu taka cisza ja sie pytam ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dzialaja z mezami haha

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Wszystkie dzialaja z mezami haha
    Pewnie tak :D Nic nie mówia a potem zostane sama bez brzucha ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori to trzymam kciuki za żołnierzyki ;)

    Kattti taaa jaaaaasne... już kichasz, znaczy zaciążyłaś... tylko ja tu sama zostanę bez fasolki w końcu :P
    Kwiatek w doniczce super pomysł.

    Ewelaaa jak szyjka? ☺

    Ja od rana walczę z mrówkami eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 13:06

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dori to trzymam kciuki za żołnierzyki ;)

    Kattti taaa jaaaaasne... już kichasz, znaczy zaciążyłaś... tylko ja tu sama zostanę bez fasolki w końcu :P
    Kwiatek w doniczce super pomysł.

    Ewelaaa jak szyjka? ☺

    Ja od rana walczę z mrówkami eh
    hahahahaha masz marzenia naprawdę :D Moja szyjka rano bylo juz srednia wiec wiesz xD
    A co z tymi mrówkami ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co roku mamy z nimi problem...
    Inwazja mrówek :P
    Wędrują mi po całej kuchni... masakra
    Mężuś wróci z pracy to specjalny proszek wysypie za szafkami. Zawsze to pomaga ☺

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny szyjka bez zmian ;) aleee.... Zrobiłam sobie dziś test od tak z ciekawości. Wyszedł negatyw :( mysle że może za wcześnie zrobiłam, dlatego taki wynik a teraz zaluje.. Co mnie podkusilo

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa zaraz opierdziel od nas dostaniesz he he
    Za wcześnie, daj fasolce dobrze się zagnieździć ;)
    Czekamy do soboty, wytrzymaj! ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 14:35

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Co roku mamy z nimi problem...
    Inwazja mrówek :P
    Wędrują mi po całej kuchni... masakra
    Mężuś wróci z pracy to specjalny proszek wysypie za szafkami. Zawsze to pomaga ☺
    Musza miec gdzies mrowisko ze tak co roku sie to powtarza i wam wchodzą najlepszym wyjsciem byloby znalesc ich gniazdo i to wytepic wtedy juz powinno co roku byc ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Kochane dziewczyny szyjka bez zmian ;) aleee.... Zrobiłam sobie dziś test od tak z ciekawości. Wyszedł negatyw :( mysle że może za wcześnie zrobiłam, dlatego taki wynik a teraz zaluje.. Co mnie podkusilo
    No dokładnie opierdal jak nic sie nalezy... który ty masz dpo ? ze juz zatestowalas

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale weź to gniazdo znajdź he he
    No właśnie ewelaaa ile jesteś dni po owu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 15:44

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ale weź te gniazdo znajdź he he
    No właśnie ewelaaa ile jesteś dni po owu?
    napewno w kolo domu trzeba poszukac a jak wiecie ktoredy wchodza to w tej okolicy gdzies maja mrowisko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym roku nie tylko w kuchni, ale i w salonie wchodziły przez balkonowe drzwi.
    Mamy taki proszek, jak wniesiony jest przez mrówki do gniazda likwiduje kolonie... po tym proszku mamy spokój na rok... wydaje mi się, że co rok to inna kolonia.

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    W tamtym roku nie tylko w kuchni, ale i w salonie wchodziły przez balkonowe drzwi.
    Mamy taki proszek, jak wniesiony jest przez mrówki do gniazda likwiduje kolonie... po tym proszku mamy spokój na rok... wydaje mi się, że co rok to inna kolonia.
    Ja tam stawiam na to że te mróweczki zwyczajnie czują sie waszymi dziecmi i wchodzą jak do siebie xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Pewnie tak :D Nic nie mówia a potem zostane sama bez brzucha ;p
    Nie zostaniesz hehe

    Kattti lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ