X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkoo frytki!! <3 ale bym zjadła

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa 21, pewnie zatestuj :) ja z synkiem jakoś przed @ miałam już cień, a z córką dzień po terminie @ pojawił się cień cienia...
    Ja dzisiaj 3 dzień z rzędu jadłam frytki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 20:05

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti a według Ciebie kiedy powinnaś dostać @ ? ;)
    25 lipca jesli byloby normalnie tylu dniowe co mialam ale nie sadze abym miala cykle takie same skoro tak dlugo plamilam podejrzewam cykl dluzszy .. ciezko jest cokolwiek powiedziec bo tak pokreconego cyklu nigdy nie mialam xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :)

    ewelaaa jeszcze trochę cierpliwości, chociaż wiem, że to nie łatwe :P

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki tam napierdalaniec spotkalam xD :D


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/07047bde4240.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 20:29

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii to widze że mniej więcej się zsynhronizowalysmy z tą naszą @ :D czekamyyy! :p

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no świetny ten wykres :D:D:D
    Ale ktoś ma udane życie seksualne he he

    A Wy dziewczyny faktycznie @ prawie w tym samym dniu, nieźle :P

    Co robicie?

    Ja oglądam film, wcicam chipsy i piję colę, nie ma to jak zdrowe odżywianie he he

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przysypiam na siedząco...
    Ogólnie czekam az dzieciaki pójdą spać... zaraz mlodego poloże kolo mnie poczekam az zasnie i idę spac bo córke mąż bedzie usypiał :)
    Po za tym to nic ciekawego .. wystawialam na sprzedaz sandalki zabudowane dla dziewczynki nowe nie noszone z firmy Bartek bo kiedys zamówiłam ale okazało się że moja córcia ma za wysoką nóżkę i nie moge jej nogi wcisnąc do tych sandałków a nie bede dziecku krzywdy robic i na siłe pchac. Ja dzieciom zamawiam buty online w Bartku i mi wysylaja do UK.

    No tak jesli bedzie normalnie według moich cykli to blisko siebie wypadamy ;D

    Co do wykresu który wrzuciłam nie nazwałabym tego udanym życiem seksualnym tylko maszynowa produkcja spermy xD No ale po za tym podziwiam wytrwałoś tyle dni pod rząd O.o to trzeba miec zdrowie i siły naprawdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 22:08

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszą być bardzo zdeterminowani :P albo młodzi he he ja kiedyś z mężusiem też codziennie się przytulałam, teraz rzadziej he he ale myślę, że w normie.
    A jak z tym u Was? Często? :D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Muszą być bardzo zdeterminowani :P albo młodzi he he ja kiedyś z mężusiem też codziennie się przytulałam, teraz rzadziej he he ale myślę, że w normie.
    A jak z tym u Was? Często? :D
    u nas róznie ... zalezy czy moj pracuje czy ja nie jestem zmeczona za bardzo no i po owulce z reguly mam bardzo niskie libido wiec nie bardzo mam ochote ale za to po @ to rwie mnie tak ze moglabym codziennie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulce też mi się nie chce, ale mężuś zawsze mnie namówi :P
    Później mi się chce, ale mam znowu @ he he
    No a jak dni płodne to wiadomo :D szał ciał :D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja to wczoraj po 22 już odlot :p a mi sie najbardziej chce wtedy kiedy nie moge, czyli w @ :D heheh

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam wszystko uffff :p dzisiaj jeszcze będzie mnie trochę mniej bo cieszę się morzem ale czytać będę wszystko :D dobrego dnia Dziewczyny! :)

    Kattti, Phia, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie i tak to jest z tym naszym chceniem xD
    JA cos spac nie moge i wstalam juz o 5.30 a wszyscy spia jeszcze w ogole musze cos kupic bo cos mnie gryzie w nocy :/ codziennie mam nowe ugryzenia wyglada jak od komara ale komara nigdze nie ma... :/ strasznie swedza mnie te pryszcze....

    ewelaaa kontrola szyjki byla ? meldunek mi tutaj xD
    Dori wpadaj do mnie ja mam morze caly czas :D 30 min spacerkiem i plaza ... mozna lezec ile sie chce . Odpoczywaj i nabieraj sil na starania bo blizniaki musza byc jak nic xD

    19ewelaaa89, Dori1811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    No własnie i tak to jest z tym naszym chceniem xD
    JA cos spac nie moge i wstalam juz o 5.30 a wszyscy spia jeszcze w ogole musze cos kupic bo cos mnie gryzie w nocy :/ codziennie mam nowe ugryzenia wyglada jak od komara ale komara nigdze nie ma... :/ strasznie swedza mnie te pryszcze....

    ewelaaa kontrola szyjki byla ? meldunek mi tutaj xD
    Dori wpadaj do mnie ja mam morze caly czas :D 30 min spacerkiem i plaza ... mozna lezec ile sie chce . Odpoczywaj i nabieraj sil na starania bo blizniaki musza byc jak nic xD
    Nie za dobrze masz z ta plaza :-)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bedzie chyba padać ☻ bo czarne chmury nadchodzą i jakos tak chłodniej się zrobiło a syn poszedł na krótkim do przedszkola... bede musiala zabarac mu dlugie i ubrac jak bede odbierac bo mąż zajmuje sie sikaniem w pokoju na różne robaki itp bo skoro komara nigdzie żadnego nie widac to musi to być jakiś robak co mnie tak gryzie... od rana robie też pranie wszystko co w sypialni bylo w 90 stopniach już drugi raz wrzucilam do prania jedno juz rozwiesiłam. Kilka lat temu a dokladnie na poczatku jak sie wprowadzalismy tez taka sytuacja miala miejsce.. meza nie gryzlo i syna też nie tylko mnie i teraz tez tylko mnie chyba mam slodka krew. Wtedy pranie i sikanie w pokoju sprayami ,proszkiem pomoglo liczę ze teraz tez pomoże no ale dzis spimy w salonie bo tam 24h nie można wchodzic .
    Obiad w połowie też gotowy tylko żeberka upiec,ziemniaki obrane :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia pochwal się jaki masz telefon :D

    Dori za dobrze masz z tym morzem, pakuje manatki i jade do Ciebie xD

    Katiii kochana cały czas jestem pozamykana, wysoka i twarda :D a Ty jak się czujesz bardziej okresowo czy bardziej na Bobo? Haha

    Ja właśnie wróciłam z pracy, ale dzieciaki dały mam dzisiaj w kosc chyba przez tą pogode. Przez to że pada nawet na podwórko z nimi nie można było iść i kisili sie w przedszkolu :p
    A ja wrzuciłam do piekarnika udka z kurczaka, do tego ziemniory i fasolka szparagowa :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mamusia pochwal się jaki masz telefon :D

    Dori za dobrze masz z tym morzem, pakuje manatki i jade do Ciebie xD

    Katiii kochana cały czas jestem pozamykana, wysoka i twarda :D a Ty jak się czujesz bardziej okresowo czy bardziej na Bobo? Haha

    Ja właśnie wróciłam z pracy, ale dzieciaki dały mam dzisiaj w kosc chyba przez tą pogode. Przez to że pada nawet na podwórko z nimi nie można było iść i kisili sie w przedszkolu :p
    A ja wrzuciłam do piekarnika udka z kurczaka, do tego ziemniory i fasolka szparagowa :)
    hahahahahahahahahaha bardziej na nijak sie czuje :D Ogólnie na @ jak i na ciążę mam jeden jedyny objaw który jest w obu przypadkach taki sam czyli dretwienie prawej nogi , patrzac na ten objaw nie można się nim w ogole sugierowac bo występuje w obu przypadkach taka juz moja natura :D na ciąże zaś mogę kichać całe dnie do tego moge miec katar,sennosc i uczucie grypy na obecną chwile kichalam tylko wczoraj caly dzień i dzisiaj raz z rana no i mam malutki katar ale ogólnie to mnie noga nakrzania standardowo xD. Ale za to moja szyjka siedzi tak jak twoja ;)
    Ja własnie wrzucilam żeberka do pierkarnika i wstawiłam ziemniaki. Teraz piję kawe bo mężuś mi zrobił :)

    Mamuska to bawi sie teraz telefonem dlatego nam tu nic nie pisze xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 14:36

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to masz jak ja :D hehe nic no pożyjemy zobaczymy ;) właśnie mamuśka teraz z telefonem to powinna wisieć na forum i odswiezac wątek co chwila... Jak my hahaha :D pojebao

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Oooo to masz jak ja :D hehe nic no pożyjemy zobaczymy ;) właśnie mamuśka teraz z telefonem to powinna wisieć na forum i odswiezac wątek co chwila... Jak my hahaha :D pojebao
    no tak z reszta sama wczoraj pisala ze bedzie mogla z nami na luzie siedziec a tu co sie okazuje ? Ze zaginela nam w akcji tfu xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ