X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na fc pusto.zaraz bede gadac sama ze soba

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam, że jak szukałam grupy w której znalazlabym dziewczyny podobnie myslące i z ktorymi mozna by było pogadac to również pisałam do 2 grup i równiez podobne wiadomosci no bo jak inaczej.
    Troche jestem zdziwiona az takim zbanowaniem red dress...
    nie wiem jestem z Wami krotko i nie do konca znam Wasze zasady ale zrobiłoby mi sie strasznie przykro gdybym dostała taka wiadomosc zwrotna...
    Też nie wiedziałam co napisać więcęj a i tu z pomoca przyszła Szcześliwa_Mama która pociągnęła mnie za język i jakos se wbiłam...
    Natomimast dziewczyna dostała wiadomośc " spadaj na szczaw"... jak dla mnie kiepsko...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili musisz się przyzwyczaic ... to nie watek dla wszystkich i dla nas takie rzeczy nie są ok... ja odkąd tutaj siedze a siedze jak tylko Szczesliwa założyła watek i nie śmiałam zakurwiać 100 razy tej samej wiadomosci na innych wątkach. Uważam że jesli chce sie byc na jakimś watku trzeba się troche postarac aby jak to się mówi mnie przygarnięto. Nie miałam problemu aby tutaj zostać przyjętą mimo iż nie jestem miła i ogólnie bywam chamska, lubia mnie taką jaką jestem ...
    Takie wiesz kopiuj w klej każdy potrafi a gdzie zaangażowanie,próba postarania się aby jakoś wejsc w temat ? Można przeciez przeczytac kilka wpisów i np cos dodać od siebie do owej rozmowy która już istnieje... no ale nie ! po co ? przecież to takie trudne jest... masakra .
    Potem się dziwic że taki odzew dostają...
    Uwierz mi "spadaj szczaw" to jest nic w porównaniu co ja potrafię na Przywitanie/Nie przywitanie napisać .

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z bilibili,ja tez na dwóch grupach tematycznie mi pasujących przywitałam się i zostałam tutaj w grupie przywitnaa chłodno i z krytyką "że to jakaś nowa zasada weszła żeby jedno zdanie wpisać i już być w grupie"..mysle że fajnie że red dress dołączyła..mozna ja było inaczej przywitać.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to nasza grupa i my decydujemy co i jak a jak się komuś coś nie podoba zawsze może wyjsc i nie wracac...
    Nikt was nie trzyma siłą... jesli się nie podoba droga wolna, zawsze mozecie sobie założyc swój wątek i tak przyjmować do grona wszystkie takie osoby które nie mają nic do powiedzenia po za kopiuj/wklej.

    Jesli któraś tak uważa niech powie ... wbrew pozorom każda która nalezy tutaj długo wiedzą jak zostały przyjete i możecie mi wierzyc że nie było wcale milusio ,słodko i w ogóle do rzygania.. wrecz przeciwnie.
    Jeśli któraś ma jaja to potrafi wejsc w nasze grono i ogarnąc tak temat że w kwesti przywitania się nie bedzie miała najmniejszego problemu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję tym, które stanęły w mojej obronie, bardzo miło z Waszej strony. Chciałam dołączyć do dwóch wątków jednocześnie, ponieważ ich tematyka wydała mi się najbardziej związana z moją obecną sytuacją. Nie wiem dlaczego miałabym się witać inaczej, czy też wymyślać nową historię za każdym razem - jest jak jest i to ujęłam w pierwszym poście. I nie było to wcale kopiuj-wklej, w obu przypadkach napisałam to od siebie. Uznałam, że to ok aby się najpierw przywitać a później odpowiadać na posty. Nie wiedziałam, ze na wątku obowiązuje regulamin. Owocnych starań, spokojnych ciąż i zdrowych maluszków życzę każdej z Was. Nie będę zaśmiecać Waszego wątku moimi postami. Poszukam innego.

    Bardotka# lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red_Dress wrote:
    Dziękuję tym, które stanęły w mojej obronie, bardzo miło z Waszej strony. Chciałam dołączyć do dwóch wątków jednocześnie, ponieważ ich tematyka wydała mi się najbardziej związana z moją obecną sytuacją. Nie wiem dlaczego miałabym się witać inaczej, czy też wymyślać nową historię za każdym razem - jest jak jest i to ujęłam w pierwszym poście. I nie było to wcale kopiuj-wklej, w obu przypadkach napisałam to od siebie. Uznałam, że to ok aby się najpierw przywitać a później odpowiadać na posty. Nie wiedziałam, ze na wątku obowiązuje regulamin. Owocnych starań, spokojnych ciąż i zdrowych maluszków życzę każdej z Was. Nie będę zaśmiecać Waszego wątku moimi postami. Poszukam innego.
    I słusznie do miłego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie powinnam się ja wypowiadać akurat, staram się z wami wszystkimi rozmawiać i załapać kontakt, z racji że mam teraz sporo wolnego czasu i wiele mogę od was dowiedzieć się na przyszłość. Jednakże, ja taką formę powiedzmy "czarnego humoru" lubię i toleruję, bo to luźna relacja. Czasami lepiej coś wprost i dosadnie, niż się szczypać.

    19ewelaaa89, Kattii, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Może nie powinnam się ja wypowiadać akurat, staram się z wami wszystkimi rozmawiać i załapać kontakt, z racji że mam teraz sporo wolnego czasu i wiele mogę od was dowiedzieć się na przyszłość. Jednakże, ja taką formę powiedzmy "czarnego humoru" lubię i toleruję, bo to luźna relacja. Czasami lepiej coś wprost i dosadnie, niż się szczypać.
    NO !!!

    JA TEŻ !!!

    werni lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii sorry myślałam że celem nadrzędnym tego wszystkiego jest chęć bycia Mamą..
    Chęć dzielenia się z małą istotś całym światem i ogromną miłością...,a nie szerzenie nieuprzejmości i wypraszanie kogoś kto uważa inaczej przy pierwszej nadarzającej się okazji.. widocznie się myliłam...
    I nie do końca rozumiem czemu przyjęcie w tej grupie nie ma być jak napisałaś milusie, słodkie i w ogóle do rzygania... a nie może być po prostu normalne ??


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 22:16

    Bardotka# lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Kattii sorry myślałam że celem nadrzędnym tego wszystkiego jest chęć bycia Mamą..
    Chęć dzielenia się z małą istotś całym światem i ogromną miłością...,a nie szerzenie nieuprzejmości i wypraszanie kogoś kto uważa inaczej przy pierwszej nadarzającej się okazji.. widocznie się myliłam...
    I nie do końca rozumiem czemu przyjęcie w tej grupie nie ma być jak napisałaś milusie, słodkie i w ogóle do rzygania... a nie może być po prostu normalne ??
    Uważasz że powinnam ci to tłumaczyc skoro jestes tutaj od jakiegoś czasu a nadal nie widzisz jak działa nasz wątek... jesli tak prostych rzeczy nie rozumiesz to ja nie wiem po co z nami siedzisz ? Dlaczego mam byc miła bo co ? Bo tak kultura wymaga? Może nie jestem kulturalną osoba ? A może zwyczajnie nie chcemy tutaj osób które totalnie nie rozumieja nas ... Albo może to pewnego rodzaju test. Oczywiście można mnie nazwać chamska itp ale czy uważasz że opinia mnie w jakiś sposób poruszy? Kolejna sprawa skąd wniosek że u nas to nie jest normalne? Może na innych wątkach udawanie kogoś kim się nie jest znaczy jesteś super i witanie każdego z uśmiechem jest fajne ale tutaj to jest nie fajne .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 22:31

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy wątek jest inny i każdy ma swoje reguły. Ten akurat ma swoje zasady takie ze nie lubi owijania w bawełnę. Nowym osobom ciężko wbić w juz w istniejacy wątek. Ale jak potrafisz powiedzieć o sobie tak żeby Cię wysluchano to będziesz przyjęta. Potrafisz z dystansem podchodzić do życia to łatwiej będziesz nawiazywac kontakty. Jeśli masz "jaja" i się nie obrażasz o byle co to będzie się przyjętym. Ja to już jestem weteranka.

    Kattii lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja zmienię trochę temat, czy ktoś mi powie dlaczego jutro jest poniedziałek i trzeba iść do zasranej roboty???? Wrrrr

    Kattii, werni, RudaMaruda25, 19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    To może ja zmienię trochę temat, czy ktoś mi powie dlaczego jutro jest poniedziałek i trzeba iść do zasranej roboty???? Wrrrr
    Zawsze możesz zmienić datę w tel,kalendarzu i udawać że nadal trwa weekend Xd

    werni, RudaMaruda25, ZakręconaOna, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Każdy wątek jest inny i każdy ma swoje reguły. Ten akurat ma swoje zasady takie ze nie lubi owijania w bawełnę. Nowym osobom ciężko wbić w juz w istniejacy wątek. Ale jak potrafisz powiedzieć o sobie tak żeby Cię wysluchano to będziesz przyjęta. Potrafisz z dystansem podchodzić do życia to łatwiej będziesz nawiazywac kontakty. Jeśli masz "jaja" i się nie obrażasz o byle co to będzie się przyjętym. Ja to już jestem weteranka.
    Tutaj jedna była potraktowana naprawdę po chamsku a w odzewie otrzymaliśmy taka super wiadomość że nie bylo wątpliwości że pasuje tutaj jak mało kto...więc jak ktoś chce to potrafi nam pokazać co to dystans,humor i pewność tego że pasuje tutaj..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 22:38

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak: ten wątek jest w porządku, bo jest mega życiowy - taki jak w normalnie, gdzie nie ma kolorowo i ja czytając dlatego wypowiedziałam się akurat tutaj, bo weteranką nie jestem i nie wiedziałam co się z czym je. Osobiście to wolę wiedzieć wprost, jeśli coś powiem nie tak, irytuje swoimi wypowiedzami itp., bo to mimo wszystko jest grupa osób tutaj.

    werni, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krótko mówiąc ...nie będę powtarzać dwa razy nowym... Jeśli chcecie tutaj być to musicie się dostosować do tego klimatu który tutaj panuje,bez ściemy i wyciskania kitu..bez udawania aby się przypodobać. Albo jesteście tutaj z nami albo wcale.. zawsze macie wybór i nikt was nie będzie obrażał jeśli uznacie że to nie dla was .Macie prawo uznać że wolicie pójść na inny wątek nikt siła nie trzyma. Nie liczcie na to że będziemy was głaskać po główkach . Ten wątek żyje w inny sposób i nie będziemy tego zmieniać dla nowych osób. To tyle.

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli każdy będzie się przejmował wszystkim to nie będzie miał życia.
    Wrr coś mi tel szwankuje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh brakuje też tu dziewczyn z innego wątku te to dopiero się nie patyczkuja.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Zawsze możesz zmienić datę w tel,kalendarzu i udawać że nadal trwa weekend Xd
    To jest jakis pomysł!!! Ale dobra, jak dzis sie przeżyje to do piątku to jakos poleci, a potem juz tylko tydzien i święta! Lubicie oglądać „Bondy”? U mnie wczoraj „Spectre”- ten Craig jest boski! Tak to, pewnie Jego Syn (jak ma, bo nie kojarzę) tez bedzie ekstra!

‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ