X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katti co ty dzis pobierasz

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak faktycznie jest tak upalne ze dupe idzie przysmażyć ...
    Ja to sie nie moge doczekać lata bo nie trawię zimy tak jak kosiarka trawy..
    Nie wiem jak można lubiec zime...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    katti co ty dzis pobierasz
    Pobieram lekcje jak robic dzieci kiedy moja temp wyskoczy w górę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 11:33

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii ja z tobą chętnie popisze :D i uwierz mi ze ten dzień MI TEŻ xD się cholernie wlecze hahaha. Szaro buro spać sie chce i w ogóle jakąś taką słaba dziś jestem i do dupy.. A wlecze mi sie może też dlatego że jutro wizyta?! Troche stresa mam, bo to badanie pod kątem wykluczenia różnych chorób maleństwa.. Mam nadzieje ze jest zdrowe, reszta nie ma znaczenia, chodzi mi o płeć, już teraz to mi bez różnicy ;) a na obiad zjedlismy ogórkowa z wczoraj i na drugie schabowe z ziemniaczkami i surówka z marchewki i jabłka. :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier *** hahahahahahaha Kattii i love you. ♡
    Poprawilas mi humor na maksa wariatko.

    Ja tez ja tez i ja i ja . :D


    Co do przedstawienia to tez uwazam ze jako tlo bedzie robil , co innego niestety.

    Ja pisalam wczesniej ze mam schab w kormie czy czyms takim z ryzem .
    Szczesliwa ciesze sie ze Ci lepiej kochana .
    Zjedlismy sniadanko , kawke wypilam ale chuba czas na druga juz. Chlopaki poszli na ogrod ciac krzewy bo nam rozdupczyl sie krzak i spadl z plotu ... wisi tak nie ladnie .
    A pozniej maz silownia , ja ogarne pranko i idziemy na spacerek. Zimno ale slinecznie na ta vhwile na szczescie .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii czekaj to jutro masz wizyte tez ?
    Ewela bedzie napewno zdrowe jak rydz ♡

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wypoczne wypoczne bardzo . :) az doczekac sie nie mozemy nart w zakopcu a pozniej oceanu cieplego i zabawy bez obowiazkow chociaz tydzien haha


    Co di staran to nie ma opcji zebym zaszla w pierwszym cyklu bo to rzadkosc dokladnie ale gdyby cos sie pochrzanilo i sie udalo ? Hahahaha hit sezonu by byl . Dobrze ze mam leki na pierwsze 2 badz 3 miesiace staran tylko boje sie bo raz po nicj zaszlam i poronilam rowniez . Duze prawdopodobienstwo jest poronienia po nich bo yo nie naturalne zajscie ale jednak rodza zdrowe dzieci tez po noch wiec ciezko ... nie chce znow straty przezywac jak wtedy potrojnej.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Harrego Pottera to znam ten " bol " . Wielbie go i ogladalam milion razy kazda czesc i tez jak sie nidze tylko harry zaczyna wvhodzic na ekrany.

    Kattii, werni lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii czekaj to jutro masz wizyte tez ?
    Ewela bedzie napewno zdrowe jak rydz ♡
    Zakrecona, Katiii też ma jutro wizyte i też na 15.30 xD hahaha nieźle co :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w 'piękny'deszczowy niedzielny dzień, ja właśnie wróciłam od teściów, bo byłam tam od wczoraj. Jestem niewyspana, bo nigdy tam normalnie nie mogę zasnąć. Ale sobie podrinkowałyśmy z teściową, że mi się wieczorem w głowie ostro kręciło :D

    Kattii, uwielbiam Ciebie czytać! Twoje teksty to mistrzostwo świata, przed chwilą do starego mówię, że jak nie wyniesie śmieci to go zadźgam plastokowym nożem :D

    To dziewczyny jutro trzymanie za was kciuków! Oby się wam dupką nie podwracały i wszystko było widać u maluchów, a przede wszystkim, że wszystko w jak najlepszym porządku!

    Szczęśliwa, to super, że już lepiej, ale czasami trzeba się wygadać i od razu podnosi człowieka na duchu :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Zakrecona, Katiii też ma jutro wizyte i też na 15.30 xD hahaha nieźle co :D
    Super . To trzymam kciuki za poznanie plci w koncu robaczki. I za zdrowe dzieci

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii to już pewnie pozna, chyba że sie zasłoni :D u mnie to zobaczymy :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas ciepło ale pada i bez slonca

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mają jutro wizytę - trzymam mocno kciuki!!

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przydaloby sie zeby juz znala . Ty masz jeszcze chwile jak cos . :D


    Ja wlasnie pranko wstawilam , czekaja mnie dwa kolejne . Kuzwa orzez te deszcze kurtka menelem mi wali . :/ masakra ...
    Kawke druga zrobilam . Dziecko wylatalo sie narazie na ogrodzie i ma juz gile z zimna do pasa . Mroz normalnie jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, na zdrowie kawką, bo też sobie właśnie zrobiłam :D najpierw się wykąpałam, nałożyłam maseczkę i takie domowe spa z kawą w ręce :D

    Ej w ogóle dzisiaj w nocy śniło mi się, że bylam na takim masażu w ekskluzywnym spa i mnie masował przystojny pan, przebudziłam się, a to okazało się, że stary mnie klepie po plecach, żebym przestała chrapać, bo zawsze tak mam po alkoholu, że chrapię :D :D :D

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda - padłam jak czytałam ... :D:D:D Mistrzostwo :) To może niech Ci dziś masażyk zrobi ;)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii ja z tobą chętnie popisze :D i uwierz mi ze ten dzień MI TEŻ xD się cholernie wlecze hahaha. Szaro buro spać sie chce i w ogóle jakąś taką słaba dziś jestem i do dupy.. A wlecze mi sie może też dlatego że jutro wizyta?! Troche stresa mam, bo to badanie pod kątem wykluczenia różnych chorób maleństwa.. Mam nadzieje ze jest zdrowe, reszta nie ma znaczenia, chodzi mi o płeć, już teraz to mi bez różnicy ;) a na obiad zjedlismy ogórkowa z wczoraj i na drugie schabowe z ziemniaczkami i surówka z marchewki i jabłka. :)
    No ja ci mówie że JA TEŻ !!! xD Dokładnie tak samo jak ty ani kropki inaczej...
    JA też się stresuje i JA TEŻ mam szaro i w ogóle JA TEŻ zjadłam obiad xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja pier *** hahahahahahaha Kattii i love you. ♡
    Poprawilas mi humor na maksa wariatko.

    Ja tez ja tez i ja i ja . :D


    Co do przedstawienia to tez uwazam ze jako tlo bedzie robil , co innego niestety.

    Ja pisalam wczesniej ze mam schab w kormie czy czyms takim z ryzem .
    Szczesliwa ciesze sie ze Ci lepiej kochana .
    Zjedlismy sniadanko , kawke wypilam ale chuba czas na druga juz. Chlopaki poszli na ogrod ciac krzewy bo nam rozdupczyl sie krzak i spadl z plotu ... wisi tak nie ladnie .
    A pozniej maz silownia , ja ogarne pranko i idziemy na spacerek. Zimno ale slinecznie na ta vhwile na szczescie .
    No hahahaha Ja też się ciesze że mogłam poprawić ci humor i JA TEŻ uważam że bedzie robił za tło ale JA TEŻ mogę uważać że będzie tam beczał lub wydawał jakieś inne dziwne dzwięki ... bądz co bądz JA TEŻ mam to co ty xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii czekaj to jutro masz wizyte tez ?
    Ewela bedzie napewno zdrowe jak rydz ♡
    Tak dokładnie... Ja TEŻ mam jutro wizyte i Też czasowo mamy taką samą godzine z Ewelą bo wiesz JA TEŻ chcę być the best i w ogóle xD

    19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ