X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A następna wizytę mam 7 stycznia o 14:40 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 00:30

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no spójrzcie same :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7fa06539560.jpg

    Plecami odwrócone jak nic w dupce ma mame haha. Przez chwile niby coś tam zaswitalo ale gin mówiła że to raczej pepowina jest. Też tak myślałam bo raczej nie ma takich długich siusiakow. Z resztą gdyby podejrzewała to powiedzialaby że chyba chłopak :D ale ja czuje ze to dziewczynka, glowka taka ładna okrągła, w ogóle drobne dziecko wydawało mi się na usg. W ciazy z synkiem na tym etapie miał dużo większy brzuszek, główkę i czoło takie wystające hehe. No zobaczymy :)

    werni, RudaMaruda25, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka na śniadanie wymyśliłam sobie placuszki z jabłkami, więc nasmażyłam i wcinam :) pychotka

    7 stycznia mamy, aż 3 wizyty :) to będzie ciekawy dzień :D

    19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia śliczna dziewczynka albo śliczny chłopczyk he he
    Wiesz co ja też czułam, że dziewczynka... i w ogóle do tej pory czuję, że dziewczynka hahaha

    werni, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6354dfdc9415.jpg

    Tu moja kropeczka :) teraz czekanie na wizytę na serducho :)

    RudaMaruda25, 19ewelaaa89, Kattii, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni to czekamy razem z Tobą ;)

    werni lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej w ogóle dziewczyny znające plec a wam kiedy wstępnie powiedzono tak raczej pewnie ze to chłopak /dziewczyna?? :D
    Szczęśliwa, Emi, Katiii??

    Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja pierogi zrobilam w niedziele ale nie szalalam jak co roku bo zawsze robilam ok 200 - dla wszystkich czyli do teściowej, mamy, moich dziadków i dla nas. Teraz zrobilam ok 70, tez dla wszystkich ale symbolicznie. Polowa ruskich, polowa z kapusta i grzybami. Dosyc duzo farszu z kapusta mi zostało to zamrozilam i w wigilię planuje jeszcze zrobic paszteciki drozdzowe jak mi sily witalne pozwola ;-) Tez zawsze idziemy na wigilie "na gotowe" raz do mioch rodziców raz do teściów ale zawsze biore na siebie chociaz 2 potrawy i 1 ciasto bo nie potrafilabym tak przyjsc nie dajac nic od siebie. Prezenty tez juz w większości mam. Czekają na zapakowanie. Codziennie chce to zrobić ale wieczorem jestem zawsze taka padnieta ze szok.
    Choinke tez wczoraj mąż przywiozl i ubralismy, szefem calego przedsiewziecia byl nasz syn wiec jest kolorowo na maksa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 12:03

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka pokazuj choinkę :)

    Ewelcia mianowicie
    Kornelka - 26 tydzień, że na 100% dziewczynka. Wcześniej zawsze tyłkiem się odwracała.
    Maciuś - 20 tydzień pokazał co tam ma.
    A gość w brzuchu najwcześniej pokazał, bo w 15 tyg, ale to nie było pewne, w 19 tyg na 100%.
    Tak się sprawa przedstawia u mnie :)
    A u Ciebie kiedy, że Szymuś a nie Szymonka? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 12:12

    werni lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu mi cos nie działa, mam za malo pamięci zeby dodać fotke. To znak ze musze odgruzowac telefon ;-) Wczoraj byłam u mlodego w przedszkolu na jaselkach i pewnie tymi wszystkimi zdjeciami i filmikami zawalilam cala pamiec :-P
    Mialam wczoraj dzien urlopu ze wzgledu na te jaselka ale przynajmniej mocno nadrobilam prace na swieta. Umylam 1 okno ktore zostało w łazience (moja mamuska mi umyla wszystkie oprocz tego bo wtedy akurat nie mozna było wejsc do lazienki - maz montowal nowa kabine prysznicowa), umylam taki kredens ze szkłem, wszystkie drzwi, lampy, kafelki na scianach w kuchni i lazience. Zrobiłam duze zakupy na święta, porzadek w zdjęciach bo niedawno wywolalam ok 300 to powkladalam je do albumu. No i tak dzien zlecial, jak wieczorem zobaczyłam meza z choinką to mi rece opadly haha

    Szczesliwa, moze Twoja teoria do ujawniania płci jest trafna bo mój syn tez szybko sie ujawnil z tego co pamietam, ok 17-18 tygodnia ;-)
    Zawsze jak ma sie za duzo kasy to można zrobic test wolnego płodowego dna z krwi (tak to sie chyba zwie). Moja koleżanka ktora mieszka w Niemczech sobie zrobila chociaż nie bylo u niej do tego wskazań, nie chodzilo o plec ale chciała wykluczyc jakies wady. I zaplacila cos kolo 200 euro. W Polsce jak czytałam o tym, to kosztuje to ponad tysiaka. No i z tego badania z krwi mozesz tez dowiedziec sie o plci jesli chcesz. Ona robiła badanie bodajze w 8tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 12:32

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Szymka w 13 tyg było 70% że chłopiec ale dopiero na polowkowych potwierdziło sie na 100 %

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka uuu drogie takie badanie.
    Dowiem się w maju czy na pewno chłopak :D

    Ewelcia to szybko jak w 13 tyg...

    Ogólnie zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie wybrane imiona... albo Wam się jakieś podobają...
    A ja znowu przejrzałam księgę imion i nic... chyba sobie zrobię przerwę od myślenia nad imieniem... może w końcu samo jakoś do głowy wpadnie he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 14:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, z synkiem wiedziałam w 17 tc. Ale doktor mówił wtedy coś w stylu, że to na 70% i żeby jeszcze wyprawki chłopięcej nie kupować. Na kolejnej wizycie za 3-4 tyg już była 100% pewność i nawet dostałam zdjęcie jajek hehe.
    Teraz dzidzia nie chciała się długo pokazać. Dopiero na ostatniej wizycie, w 18 tyg doktor powiedziała, że coś tam jest między nogami, ale że to może być też w sumie pępowina, no i że jak narazie to tak bardziej chłopaka obstawia niż dziewczynkę.
    A ja to w sumie nie wiem już na co się bardziej "czuję". Ale mam jeszcze cień nadziei na dziewczynkę. Zwłaszcza, że na tej samej wizycie doktor się pomyliła z 2 innymi rzeczami: szyjka jest wyszła 2,64 cm i twardy brzuch, a w szpitalu na drugi dzień innej, starszej doktor 4,28 cm i brzuch miękki.
    Ta moja Pani doktor jest młoda, dopiero od tego roku przyjmuje pacjentki prywatnie. Bardzo miła, ale doświadczenie no wiadomo, małe.
    Myślę, że wszystko się wyjaśni 7 stycznia na połówkowym usg. Na to usg jadę do starszego, doświadczonego gina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 14:45

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi no to pewnie juz bedziesz wiedziala. Ja mam imie tylko dla dziewczynki (a czuje ze bedzie chlopiec) w dodatku mezowi sie to imie srednio podoba wiec tak bysmy pewnie dziecka nie nazwali ;-) dla chlopca nie mam nawet pomyslu. Moze maz cos podrzuci. Pamietam ze jak starszy synek byl w drodze to wspominal ze podoba mu sie imie Cyryl po jego dziadku, ale ja stanowczo powiedziałam nie :-P a teraz po latach mysle ze w sumie ladne to imie. Pytanie czy jesli nam sie podoba to czy dziecku byloby dobrze z takim imieniem. No nic, imie i płeć sa w sumie dla mnie najmniej ważne. Modle sie tylko zeby wszystko z dzieciatkiem i jego zdrowiem bylo w porzadku a reszta to drobnostka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 14:52

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre pytanie w którym tyg. Można zobaczyć płeć bo też mnie to ciekawi :) ah dziwnie się czuje. Mój mnie to ciągle przytula :)

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek chce pójść na badania z rana. Mam kilka do zrobienia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Ile wy naskrobalyscie przez jeden dzien w ktory mnie nie bylo :P

    Ja z Oskim w ciazy mialam w 17 tyg powiedziane ze na 70% bedzie dziewczynka poczym w 19 juz na 100 % byl siusior wielki hahaha .

    Co do roku 2018 byl to jeden z groszych rokow dla mnie tak jak 2017 ... :( ciagnely sie dwa cholerne lata zle za mna :( generalnie jedyne co to mialam swietny slub koscielny. Prawie idealny jak chcialam chociaz zaraz po slubie jak u Ciebie ruda byl mega kryzys i rozwod byl w powietrzu wyczuwalny. Teraz sie uspokoilo dopiero . A no i moja oraca , to mi sie udalo :)Chce zeby ten rok juz sie zakonczyl i zeby rozpoczac nowy z wolnej dobrej stopy.

    Szczęśliwa_Mama, bilibili, werni lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona mi z kolei trochę żal będzie żegnać 2018, bo był dobry.
    Podnieśliśmy domek i go wykańczamy, zaszłam w upragnioną 3 ciążę.
    Mam nadzieję, że 2019 dla nas wszystkich będzie obfity w dzieciaczki ;) a Ty byś chciała teraz córkę, drugiego synka czy Ci wszytko jedno? ;)

    Emi oby na połówkowym dzidzia ładnie się pokazała :)

    Parodka z tym imieniem to utrapienie... wybierzesz, a za kilka lat dziecko i tak powie, że mu się nie podoba :P
    Mnie zawsze wkurzało, że były po 3-4 Kasie w klasie, a moja przyjaciółka Ula była i w podstawówce i w średniej jedna :)
    Ja bym chciała imię, które nie jest wymyślne typu Brajan :D ale też żeby nie było bardzo popularne ;)
    W grupie przedszkolnej są np 2 Lenki i 2 Hanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 18:53

    emi_90, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa, żeby sobie przedłużyć zwolnienie lekarskie, mam do 28.12., tyle chciałam. Pani doktor sugerowała mi, żebym wzieła do 06.01., bo na to co ja to spokojnie 3 miesiące mogę chorować, ale nie będę przesadzać, zwłaszcza, że jak dzwoniłam do pracy to mój kiero niespecjalnie się cieszył.

    Szczęśliwa, no z imionami to dramat, u mnie w klasie w liceum były 4 Karoliny i ja wśród nich, okropne to moje imię. Ale wszyscy w domu i moi znajomi mówili od zawsze na mnie Magda (moje drugie imię), bo miałam być Magdaleną, ale tata po moim urodzeniu walnął się przy rejestrowaniu na odwrót i tak już zostało. Swoje typy imion na przyszłość mam, ale pewnie mi się pozmienia miliard razy.

    Werni, Ewela super, że na waszych wizytach w porządku.

    Zakręcona, rozumiem Cię doskonale, ja po miesiącu od ślubu i wprowadzeniu się do domu pakowałam się, żeby się wyprowadzić i myślałam, że to totalny koniec. Mój mąż miał problemy w pracy, w które z resztą sam się władował, zawieszenie w obowiązkach i wyżywał się w domu. Dobrze, że się opamiętał, a ja mimo złości trochę go powspierałam i jakoś wyszliśmy z kryzysu.

    Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no ja nie jestem za 2 imionami. Moja mama miała i zawsze narzekała, że tylko problemy...
    Zresztą ja na jedno nie mogę się zdecydować :P a jakbym miała po 2 dla dzieci, to bym chyba oszalała ha ha

‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ