X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ooooo . To super ! :) najwazniejsze ze jestes zadowolona . Sluchaj nie przez wszystkie trenigi sie chudnie . Takze tak.jak piszesz ... wyrzezbianie ciala a treningi na schudniecie to tez cos innego . Moj maz jest trenerem z zawodu i korzystam z jego rad tez . Zreszta mnie ten temat sama interesuje od dawien dawna , douczam sie na bierzaco , trenuje i mam w planach przyszlosciowych isc na studia w kierunku dietetyki plus do szkoly by wlasnie moc ludzie trenowac , odchudzac itp . Kocham to !!!!

    Mój mąż trenuje boks, no i ogólnie jest mega wysportowany i sprawy.
    Jak go poznałam to nie byłam w ogóle zainteresowana ćwiczeniami, ale tak po prostu mi było źle na jego tle nic z sobą nie robić i ćwiczyłam na siłce, fitnessy i te sprawy, razem jeździliśmy na rowerze i forma była boska.
    Później przyszedł etap moich zabiegów i zakazu nadwyrężania się i ogólnie sporego wysiłku i tak się zasiedziałam trochę, teraz od dwóch miesięcy wróciłam do aktywności, ale jest trochę ciężko.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to lubiłam ćwiczyć z mel b. Wogole hehe z moja koleżanką na black friday kupilysmy karnet na siłownię. Ledwo raz byłam i zaciazylam hahah.

    Niusia dobrze ze to twoje mieszkanie.

    Dziś super ciepło było tylko mega wietrznie.
    Mój ma zapalenie migdałów ale na szczęście nie dawno wkoncu mu się flegma oderwala i może normalnie mówić i pić nawet. Bo wcześniej nie chciał jeść nawet pić. Zrobilam rosół to wypił na szczęście w kubku.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka mowilam . Dobrze , ze zjadl ... biedny .
    Ruda no to czas ze dwojona sila wrocic . 2 miesiace to dlugo kurcze i nadal sie nie przyzwyczailas na nowo ? Nie nabralas kondycji ?


    Lajla oj samozaparcia dlugo nie mialam uwierz :) kiedys tez nie.lubilam ... robilam z orzymusu az pokochalam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też brakuje siłowni ;) Ale staram się chociaż ćwiczyć coś w domu i codziennie chodzić na spacery. Po 20tyg mam zamiar poszukać szkoły rodzenia a widziałam ze sa tu takie z umowa z nfz i można w ramach tego wybrać sobie położna środowiskowa i chodzic na rozne darmowe warsztaty, zajęcia gimnastyczne dla ciężarówek itd. Zawsze to jakiś jeszcze ruch i rozrywka ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście lepiej się czuje jak mu się oderwało. Wkoncu tez normalnie zjadł.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bede w ciazy planuje normalnie chodzic na silownie ale nie bede robila treningow ciezkich jak teraz i bez silowych tez ciezkich . :) nie chce rezygnowac z treningow wiec jak tylko samopoczucie i ciaza zdrowa pozwoli ti bede dalej smigac.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym też chodziła, ale na jakieś takie specjalne fitnessy dla takich kobiet :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dziękuję, wszystko już spakowane, do podwójnego życia absolutnie się nie przyznał, ale mam to gdzieś, za dużo tego się nazbierało.

    Ja na siłowni nie byłam już ze 2 miesiące! Mam 18 km do najbliższej i trochę mi szkoda paliwa :P a dupa rośnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, wy nie macie ślubu, prawda ?
    To z zamieszkaniem chociaż tyle że łatwiejsza sytuacja.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla ja z córka i soba tez chodze do takiej lekarki.i sto zl to mało płaci twoja loleżanka.u nas stawka juz 190 zl za wizyte od tego roku.ale warto.mojej córce bardzo pomogła.mam nadzieje że teraz pomoże również mnie.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez teraz tak myślę ale w domu ćwiczyć tylko musze na YouTube znaleźć ćwiczenia dla kobiet w ciąży :) fajnie się czuje po nich :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera tylko Ty nie zaszalej bo kobieta ktora przed ciaza nie trenowala wcale powinna najpierw z lekarzem to uzgodnic .
    Niusia i bardzo dobrze . Tak byc nie moze ... dziekowac Bogu ze w trzecie dziecko sie z nim nie wladowalas . Samotna matka trojki dzieci to juz lekka chujowka chociaz i tak bywa. Trzymaj sie kochana :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu to nie raz cwiczyłam ale ostatnio mam więcej energii to mogłabym spróbować. Ale nie szarzowac.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 lutego 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam tłusty czwartek dziewczyny? Ja zjadłam 3 pączki :D 2 może pójdą w cycki a 1 dla dzidzi hehe. Staram się ograniczyć słodycze ale w taki dzień można sobie pozwolić na rozpustę ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzisiaj po dwóch pączkach i to na dzisiaj koniec :)

    Wczoraj też byłam na kolacji firmowej i się najadłam takich pyszności, ale deserem byłam zachwycona!
    Ciastko kruche ze śliwkami i do tego polane solonym karmelem i lody pistacjowe.
    No orgazm w buzi!

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dziś 3 no i nie sądzę żeby to był koniec... Mama mi dała cała blachę pączków, a robi przepyszne

    Lajla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie mamy ślubu ;)
    Ostatnio mamy fazę z dziećmi na "Uważność i spokój żabki" nie wiem, czy bardziej dzieciom się to przydaje, czy jednak mi :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj z mężem byłam na treningu boksu, zabrał mnie na to co on chodzi...

    Powiem wam dziewczyny, że tak się zmęczyłam, że aż mi nosem wychodziło...

    A dzisiaj po pracy jadę sobie na paznokcie, wiec ogólnie fajnie, że dzisiaj piąteczek <3

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 marca 2019, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i mamy znów weekend :) kilka pączków zjadłam ptysie i donaty heh

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 32 tyg :D

    RudaMaruda25, ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ